Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z tempomatem


piotrek1998

Rekomendowane odpowiedzi

Przełacznik w pozycji AUS czyli wyłaczony

Pozycja EIN właczony i tedy ustalasz sobie predkość z jaka chcesz jechac i przyciskach przycisk FIX puszczasz gaz i auto samo utrzymuje predkość

Jeżeli np po ustaleniu prędkości zwiekszysz ją i chcesz powrócic do poprzedniej to przesuwasz przełącznik w pozysje AUFN i trzymasz do uzyskania poprzedniej predkości. Każde naciśniecie gazu lub hamulca wyłacza tempomat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde naciśniecie gazu lub hamulca wyłacza tempomat

gazu nie każde :naughty: jeżeli chwilowo chcesz przyśpieszyć, naciskasz gaz-przyśpieszasz, puszczasz gaz a auto powraca do stałej wcześniej zadanej prędkości.

jeżeli jedziesz z prędkością X i np musisz przyhamować to potem po przesunięciu przycisku w pozycję AUFN auto powraca do prędkości X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko czy podczas jazdy np 60 70 kmh na wlaczonym tempomcie i chce przyspieszyc przesuwajac dzwignie tempomatu do przyspieszania czy samochod powinien zredukowac bieg czy ciagnie do prozdu na jednym biegu ?/ prosze o pomoc i odpowiedz pozdrawiam i z gory dziekuje [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 18:02_________________________________________________dodaje iz mam automatyczna skrzynie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam pytanko w jaki sposób można sprawdzić samemu czy u mnie jest tempomat. Manetka do tempomatu jest i próbowałem go włączyc wg. opisu wojtka2626 i nie mażadnego efektu :wallbash:

prosze o pomoc i odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majcher sprawdź bezpiecznik nr 11

ewentualnie vagiem można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybko odpowiedź

Okazuje sie ze nie mam wogóle wpiętego bezpiecznnika. czyzbym nie miał tempomatu tylko manetka była dla bajeru? :mysli:

zaraz znajde jakis bezpiecznik i ..... i nic z tego nie mam mozliwości wpięcia.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo masz dokładany tempomat i podłączony gdzieś indziej albo to goła manetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...