Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem tyle dobrze, że jestem pomiędzy Wawą a Lublinem, chciałem do kolegi Rogala, bo dobre opinie i od dawna znany na forum, ale że kontakt trudny to wyszło - całkiem przypadkiem - że wylądowałem u kolegi, Hugo w Fabryce Mocy w Lublinie i póki co (i oby tak dalej) nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

Przecież nikt ci nie każe do niego jechać i płacić ale nie mów że nic odkrywczego nie zrobił bo mylisz się bardzo. Jak cie nie stać żeby zapłacić to nie oczerniaj przynajmniej i jedź gotowca wgrywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

to co powiesz na to jak 3 lata temu kontaktowałem sie z mirrasem

i nawet jeszcze pozostała mi wiadomosc:decayed:

Cytat: MAGIC87 Niedziela, 25.10.2009, 03:59:12

witam... zakupiłem audi a4 1.9 AWX... i chodziło by mi o zrobienie programu.. ogolnie jakie koszty? i jaka moc mniej wiecej moge osiagnac?

ooo fajne autko smiley.gif

do 170KM maks a koszt to 1400zł

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co on takiego odkrywczego robi? i 1,2tyś za silnik PD to nie jest wygórowana cena?

Przecież nikt ci nie każe do niego jechać i płacić ale nie mów że nic odkrywczego nie zrobił bo mylisz się bardzo. Jak cie nie stać żeby zapłacić to nie oczerniaj przynajmniej i jedź gotowca wgrywaj.

Nie napisałem ze on robi coś źle albo komuś spierdzielił auto zapytałem tylko co on takiego odkrywczego robi, ja nikomu nie chce nagarniać klientów, poza tym może ja zadam pytanie w druga stronę dlaczego użytkownicy tego forum napędzają klientów R-Performence? bo według togo forum to programy to tylko Rogal. A ja pytałem bo chciałem wiedzieć dlaczego on taki dobry jest, i na razie nikt nie odpowiedział na to pytanie jedynie zostałem zaatakowany.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...