Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Warszawie dobry i bezpieczny chiptuning?


egon@

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne 83,772 użytkowników tego forum ma 5% od każdego klienta :wink:

Pytanie było o dobrego tunera w wawie więc padła odpowiedź bo raptem jest kilku którzy piszą programy a nie ściemniają. Nikt nikogo nie atakuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to luzzz.....

Jak ktoś chce niech jedzie do r-per.....

Ale powiem Ci jeszcze coś o gotowcach, ktoś kto robił kilkanaście silników załóżmy 1.9TDI z tym samym sterownikiem ma wiedzę o tym i doświadczenie otwiera czysty program klienta i wybiera opcję import i wczytuje mapy z poprzednich swoich plików potem hamuje auto i wszystko wygląda ok tak wypuszcza auto na ulicę. Twoim zdaniem to jest gotowiec czy program zrobiony indywidualnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze kunszt lub partactwo tunera dopiero wychodzi na ambitnych projektach aut mocno zmodyfikowanych. Na Racing forum aż gęsto od mega ambitnych projektów opanowanych przez Witka. Zarówno mocne diesle jak i turbo benzyny- najlepszym przykładem jest srebrna skoda która stoi na mineralnej jako maskotka:) Mastersa nie polecam. Jak przymierzałem się do tego żeby moje auto przerabiać stroić itp, zadzwoniłem do Pana Marka informacyjnie. Odpowiedział mi tylko arogancko że moim A4 nie będzie sobie d*py zawracać bo stoi u niego kilka sztuk Porsche cayenne, mercedesy i inne " grube fury"- jak to nazwał.

Do Witka przyjeżdżają klienci z całej Polski. Niejednokrotnie trupy, które nie powinny przeglądu dostać. Witek jeszcze się nie zmanierował i wciąż grzebie we wszystkim co do niego przyjedzie, cierpliwie tłumaczy i lepi co może. Daj mu Panie Boże jak najdłużej zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zaczynajcie tematu który do niczego nie prowadzi. każdy ma swoje zdanie i może w necie poszukać opinii, relacji i co najważniejsze efektów prac każdego z osobna. Jednemu odpowiada Witek, innemu vtg a jeszcze inny pojedzie do spanky albo na drugi koniec polski. ludzie z warszawy jeżdżą do compotów albo gto a ludzie z krakowa, wrocławia albo gdańska do warszawy lub lublina. poza tym jest wątek o tunerach na każdym forum więc można przecież poczytać. można zadzwonić do ludzi co robili i zapytać.

Jeden lubi konie na papierze a drugi konie na ulicy a ci co mają trochę pojęcia wiedzą o co chodzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi konie na papierze a drugi konie na ulicy a ci co mają trochę pojęcia wiedzą o co chodzi:wink:

dobrze powiedziane:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam złego zdanie powiedzieć na temat Rogala !!! Co przereklamowany? Człowiek ma łeb nie od parady pod względem wiedzy i wie co robi jako jeden z nielicznych w Polsce.

Żeby było jasne nie byłem u Witka, ale widzę jakie programy robi [wykresy, dawki, strojenie] (to tak do nawiązania tego o jego osobie i dyskusji). Więc sailent !!

pusty śmiech mnie ogarnia, jak ktoś przedstawia argumenty, że wgrywa jakiś soft który [był robiony]. Ok ale go potem dostraja na jego podstawie do motoru jak zegarmistrz...

Zresztą ech.. jak ktoś mało rozumie to jak w powyższym poście jest podsumowanie.

@Waldek

Mastersa nie polecam. Jak przymierzałem się do tego żeby moje auto przerabiać stroić itp, zadzwoniłem do Pana Marka informacyjnie. Odpowiedział mi tylko arogancko że moim A4 nie będzie sobie d*py zawracać bo stoi u niego kilka sztuk Porsche cayenne, mercedesy i inne " grube fury"- jak to nazwał.

Marek jest super gość, tyle że ma ''szorstki żart'', znam go ;)... trzeba wziąć na to poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to luzzz.....

Jak ktoś chce niech jedzie do r-per.....

Ale powiem Ci jeszcze coś o gotowcach, ktoś kto robił kilkanaście silników załóżmy 1.9TDI z tym samym sterownikiem ma wiedzę o tym i doświadczenie otwiera czysty program klienta i wybiera opcję import i wczytuje mapy z poprzednich swoich plików potem hamuje auto i wszystko wygląda ok tak wypuszcza auto na ulicę. Twoim zdaniem to jest gotowiec czy program zrobiony indywidualnie?

juby_p też jestem zaaa Tobą ale nie będę zaczynał wsadzać kija w mrowisko bo wszyscy wsiądą na mnie ale powiem krótko nie ma to jak masówki robione z forum. Koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalcie się jakimiś projektami, wykresami, opiniami klientów i wtedy możecie oceniać innych bo macie jakieś argumenty bo piszecie chyba po to żeby posty nabić. Bo chyba na tym polega rozmowa dorosłych ludzi. Powiedzenie że ktoś robi gotowce czy masówki jest łatwo ale póki co to gadanie nie mające pokrycia w realiach. Jeśli próbujesz kogoś zdyskredytować na forum publicznym to przynajmniej się do tego przygotuj a jak nie to nie zaczynaj bezsensownej polemiki.

---------- Post dopisany at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

Poza tym jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum publicznym to przynajmniej się do tego przygotuj a jak nie to nie zaczynaj bezsensownej polemiki

mam argumenty ale nie będę ich ujawniał niema to sensu bo tu nikogo nie przekonam, przepraszam za zaśmiecanie tego tematu swoimi wypowiedziami.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy dany tuner wgrywa gotowce wie tylko on. Wiadomo, każdy chce mieć autko wystrojone indywidualnie, nawet jeżeli jest totalną serią z katem, no i żeby nie przesadzić co by się coś nie posypało. No tak, a skąd wiadomo czy za tydzień przy umiarkowanym nawet sofcie coś nie padnie? Wierzcie mi, wiele aut jeździ na gotowcach, bo wiele aut to totalne serie, tylko nie wolno zapominać, że te auta są dobrze wystrojone, ale nikt nie lubi słowa gotowiec. I ło mój boże co to by było jakbym się dowiedział, że jeżdżę na gotowcu, a na program kazali mi czekać 2h :D

A co do cen softów w Warszawie? Oczywiście, że ceny softów moim zdaniem są mocno wygórowane, ale na moim przykładzie np. - nie trzeba płacić tysięcy złotych, żeby mieć dobrze wystrojone auto, które nie jest totalną serią i z rolki nawet kładzie o 1.5 długości o 170kg cięższego focusa RS 2.5 R5 turbo 305/440.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko do tej dyskusji zeby miala sens musialby sie Witek dołączyc wiec jeśli ktoś chce ciągnąć to dalej niech go zaprosi. rozmowy osób trzecich nie maja sensu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o żadnego Witka, ani innych 'top tunerów'. Chodzi o to, że Identyczną robotę robią ludzie za o wiele mniejsze pieniądze. Sorry, ale cudów w EDC15 albo 16 nie wymyślisz. To jak zrobić porządny soft do AVF+BRD zostało już dawno dowiedzione, nie tylko przez wielce znanych i 'poważanych' tunerów. Okay, można dać niby w cenie LC albo ograniczenie dawki na 1 i 2 biegu :D i klient będzie myślał, że ma indywidualny program z 'dodatkami' :D który jest wart tej ceny.

Najbardziej śmieszy mnie jak ktoś robi program np. u Witka, płaci dość gruby chajs, a później wkłada np. turbo BRD i za korektę płaci połowę ceny pierwotnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory , muszę się wtrącić .

Dejf - za korektę u Witka zapłaciłem 400 zł czy to drogo ??? Sam miałem zrobić korektę , bo darmo :grin: przecież jadąc do innego Tunera zapłaciłbym dużo więcej .

Panowie myślę że nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu ....i porozmawiajcie bezpośrednio z Tunerami , a nie ich obgadujecie za plecami :facepalm: Jestem ciekaw jak nowi userzy po przeczytaniu tematu będą zdziwieni kulturą Waszych wypowiedzi Panowie .

Pozdrawiam i zluzujcie poślady :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to że jak masz do kogoś jakiś problem to z grzeczności wypadałoby aby ta osoba również się wypowiedziała. obrabianie komuś d*py za plecami to narodowa cecha polaków. piszesz że korekta to połowa softu a to nie jest prawdą i robisz niepotrzebne zamieszanie dla tych co będą to czytać. jak ktoś zarzuca komuś wrzucanie gotowców to niech pokaże taką furę ale niech również da możliwość wypowiedzi komuś kto to robił etc etc. jak już napisałem wcześniej mamy wolny kraj i możesz jechać do abt czy mtm na program i mieć certyfikat zajebistości albo robić u mietka w garażu. każdy liczy złotówki i sam decyduje na co je wydaje. bicie piany do niczego konstruktywnego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400PLN za korektę - tak, dla mnie to drogo i połowa ceny softu w EDC15, który Niczym nie odbiega od tego z Warszawy. I sorry, ale Max godzina roboty plus hamownia, więc moim zdaniem nie powinno się brać tyle za samą korektę, ale oczywiście można, jeżeli są klienci, którzy gotowi są tyle zapłacić, to przecież mamy wolny rynek, można 'kasować' ile się da. 400PLN to mniej więcej 1/3 softu w Warszawie, teraz się zgadza. Fakt, tutaj trochę strzeliłem, ale sądziłem, że zeszli już poniżej tysiaka za EDC15 :)

Przepraszam, ale ja nikogo nie obgaduję, nigdzie nie napisałem, że którykolwiek tuner odwala kaszane, wgrywa gotowce, etc. Wyrażam jedynie swoje zdanie co do oferty cenowej chip-tuningu m.in. w stolicy, nie co do jej jakości.

Nie bije piany, ani nie ściskam pośladków na tak trywialne sprawy, a że język pisany robi takie wrażenie to może wystarczy się rozluźnić czytając :) Mamy wolność słowa nie od dziś i od tego m.in są fora publiczne gdzie można wyrazić swoje zdanie w odpowiedni sposób, szanując zdanie drugiego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak nowi userzy po przeczytaniu tematu będą zdziwieni kulturą Waszych wypowiedzi Panowie .

Jestem nowy, ale się nie dziwię, bo takie dyskusje lecą na każdym forum każdej marki. Rozumiem co napisali dejf i juby_p, ale dla mnie jest to bicie piany. Juby_p, jak masz argumenty to wykładaj je na stół. Po to jest ten temat, aby taki noob jak np. ja mógł poczytać i podjąć jakąś decyzję. A jak nie masz argumentów to nie wchodź z butami w dyskusję. Dejf, ty też byś napisał o kim i o jakich dokładnie cenach mówisz.

A teraz tak, abyśmy się dobrze zrozumieli. To miał być chyba temat do wytypowania dobrego tunera w Wawie. OFC Rogal ma swoją opinię, nawet taki matoł jak ja słyszał kilka dobrych słów i widział kilka aut, które od niego wyjechały. Tylko, że w tej chwili ten temat wygląda jak hejtowanie Rogala, a ja chciałbym się dowiedzieć czy w Wawie istnieje ktoś jeszcze robiący dobre softy i jak wygląda porównanie tunerów (performance vs $).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak nowi userzy po przeczytaniu tematu będą zdziwieni kulturą Waszych wypowiedzi Panowie .

Jestem nowy, ale się nie dziwię, bo takie dyskusje lecą na każdym forum każdej marki. Rozumiem co napisali dejf i juby_p, ale dla mnie jest to bicie piany. Juby_p, jak masz argumenty to wykładaj je na stół. Po to jest ten temat, aby taki noob jak np. ja mógł poczytać i podjąć jakąś decyzję. A jak nie masz argumentów to nie wchodź z butami w dyskusję. Dejf, ty też byś napisał o kim i o jakich dokładnie cenach mówisz.

A teraz tak, abyśmy się dobrze zrozumieli. To miał być chyba temat do wytypowania dobrego tunera w Wawie. OFC Rogal ma swoją opinię, nawet taki matoł jak ja słyszał kilka dobrych słów i widział kilka aut, które od niego wyjechały. Tylko, że w tej chwili ten temat wygląda jak hejtowanie Rogala, a ja chciałbym się dowiedzieć czy w Wawie istnieje ktoś jeszcze robiący dobre softy i jak wygląda porównanie tunerów (performance vs $).

Okay, chyba nie muszę pisać :) PIXI napisał ile płacił za korektę u Witka i że to nie jest pół ceny, więc sam się domyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400PLN za korektę - tak, dla mnie to drogo i połowa ceny softu w EDC15, który Niczym nie odbiega od tego z Warszawy. I sorry, ale Max godzina roboty plus hamownia, więc moim zdaniem nie powinno się brać tyle za samą korektę, ale oczywiście można, jeżeli są klienci, którzy gotowi są tyle zapłacić, to przecież mamy wolny rynek, można 'kasować' ile się da. 400PLN to mniej więcej 1/3 softu w Warszawie, teraz się zgadza. Fakt, tutaj trochę strzeliłem, ale sądziłem, że zeszli już poniżej tysiaka za EDC15 :)

Przepraszam, ale ja nikogo nie obgaduję, nigdzie nie napisałem, że którykolwiek tuner odwala kaszane, wgrywa gotowce, etc. Wyrażam jedynie swoje zdanie co do oferty cenowej chip-tuningu m.in. w stolicy, nie co do jej jakości.

Nie bije piany, ani nie ściskam pośladków na tak trywialne sprawy, a że język pisany robi takie wrażenie to może wystarczy się rozluźnić czytając :) Mamy wolność słowa nie od dziś i od tego m.in są fora publiczne gdzie można wyrazić swoje zdanie w odpowiedni sposób, szanując zdanie drugiego człowieka.

Dejf, rozumiem - ale robiąc grubsze mody (fmic, brd , dp itp. rzeczy) 400 zł za trochę ponad dwie godziny na korektę to kropla w morzu ... po za tym program robiłem u Witka i dla tego pojechałem do Niego na korektę .

Co do tysiaka za program to na grupowym chyba taka kwota jest .

Nie czepiam się Ciebie , napisałem ogólnie żeby trochę przystopować ... zresztą tak jak napisałeś - wolny rynek , każdy zrobi jak uważa i tu masz rację .:good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...