Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o analizę logów - Dynamiczne turba i statyczne


grzbig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. Proszę o wyrozumiałość, dopiero zaczynam logować. Błędów przed logowaniem brak. Chciałem przeprowadzić komplet logów dynamicznych mojego audi, zacząłem od grupy 000. Przy 3-3,5 notlauf, z grupy 000 wklejam tylko tyle co zdołałem zlogować. Zgasiłem silnik, skasowałem błąd( intake manifold pressure) czyli klasyka, przeładowanie, i przeszedłem od razu do grupy 011. Wklejam dwa logi jeden robiłem kilka dni wcześniej tylko tej grupy, drugi z dzisiaj zaraz po notlaufie i grupie 000. O dziwo dzisiaj po notlaufie w grupie 000, nie przeładowało tak jak wcześniej. Ogólnie z tego co wnioskuje turbo do czyszczenia? co ponadto? wężyki do wymiany? N75 ok? Do tego Logi statyczne, mogą być tam błędy przepraszam, powtórze je następnym razem zgodnie ze sztuka logowanie. Na razie będę wdzięczny za jakies info z tego co mam:wink: Dziekuje i pozdrawiam.

Logi Dynamiczne

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Logi statyczne

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

To tyle ze statycznych na szybko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj sztangę rozruszać ręcznie aż nie będzie przycięć i oporów , i potem pojeździj dynamicznie , ale to i tak tylko najprawdopodobniej odsunie problem w czasie , żeby było idealnie to raczej bez czyszczenia się nie obejdzie.

Dodatkowo wymień sobie termostat bo 76C to trochę za mało no chyba że robiłeś logi bez nagrzania silnika.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...