Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A8 D2 4.2 299KM quattro Smok 2 by MartineZ


martinez

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie ten model ale mnie troszke silnik przeraza a w zasadzie jego żarłoczność, jak to u ciebie wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT Z WYŻEJ : :) "No wiec tak ogolnie autko lubi prędkość :D nie ma co ukrywać :D po prostu silnik fajnie sie kreci i lubi to On i Ja :D

Jeśli ktoś mysli o zakupie takiego pociągu do jazdy po miescie :D niech zapomni :D moja Panna ma 5km do pracy :D nie robiłem testów ale gdy jest zimny :D to pewnie i w 30L by sie nie zamkneła, poza tym to kobieta :D nie potrafi sie z moją niunią obchodzić :D zmierzam do tego że trzeba umieć jeździć :D i wiedzieć jak dawkować gazik :D zreszta znacie to pewnie :D

Ja wsiadając za stery szczerze nigdy nie badalem tego spalania w miescie nigdy, aczkolwiek na trasie zszedłem do 9,8L na sto jadąc delikatnie i nie cisnac za ostro, przy średniej predkości do 140km/h bylo cos chyba kolo 13L ale jesli to Was interesuje to przeprowadze takie testy :D To auto jest na trasę i tam sie sprawdza. 9.8L jakie udalo mi sie srednio osiagnac jak na 4.2L pojemnosci chyba nie jest duzo :D????? "

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Mała wzmianka: Został wymieniony termostat przy wymianie rozrządu który był non stop otwarty, sprawiało to że sielnik sie długo nagrzewał co za tym idzie spalanie było wieksze. Teraz powinno spalanko trochę być lepsze :D

---------- Post dopisany 04-09-2013 at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 20:10 ----------

Dawno zaniedbany wątek ale już robię małe uaktualnionko :D

IMG_1572.jpgIMG_1577.jpg

IMG_1579.jpg

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ----------

Przyszedł dłuuuugo oczekiwany czas.

Biżuteria w 19 calach dotarła w końcu i będzie juz na sezon siedzieć na siostrzyczce C4 :D

IMG_3632.jpg

IMG_3633.jpg

IMG_3635.jpg

IMG_3642.jpg

IMG_3653.jpg

IMG_3662.jpg

IMG_3664.jpg

IMG_3666.jpg

IMG_3667.jpg

IMG_3678.jpg

IMG_3684.jpg

IMG_3685.jpg

IMG_3687.jpg

IMG_3692.jpg

IMG_3694.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersalka z dużego pokoju z oknami , Q i w tipie...:kox: ...:decayed:

Bezawaryjności kolego :hi:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKI WSZYSTKIM :D

Mała prowizoryczna przymiarka ;D

IMG_3700.jpg

IMG_3706.jpg

No i motywacja do zamontowania w końcu rękawa który już troche u mnie leży, dziura zlikwidowana w kanapie :D rękawik na miejscu :D

IMG_3729.jpg

IMG_3737.jpg

No i udało się wymienić nawiew który był uszkodzony, mechanizm zmiany kierunku nawiewu był urwany już jest sprawny :D

IMG_3730.jpg

IMG_3733.jpg

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ----------

No cóż nadchodzą kolejne zmiany, tym razem padło na zawias, doszedłem że lekko trzeba do nowych obręczy zainwestować :D

Padło na gwint ;D

AP_Gewindefahrwerk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest to srednia półka i sprawdzony już zawias przez znajomego, mam nadzieje ze sie u mnie sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bynajmniej nikt nie narzeka i poleca ten stuff :D zobaczymy :D

---------- Post dopisany 20-12-2013 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 17:17 ----------

No i zabawki przyszły :D

Rozpakowane i zapakowane do furki :D

2013_12_18_217.jpg2013_12_18_218.jpg2013_12_19_219.jpg

2013_12_19_220.jpgResize_of_2013_12_19_221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się doczekać :D kiedy wrócę do domciu :D aczkolwiek moja Pani już pisze ze sie lata jak ta lala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na jakieś zdjęcia jak teraz siedzi fura no i jak się prowadzi, nie ukrywam że też chcę kupić AP :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na APX (z regulacją tłumienia) od wiosny i jeszcze na tak komfortowym gwincie nie jeździłem :wink: Ja jestem bardzo zadowolony :wink: Mam regulację od -15 (na zimę aż za wysoko :decayed: ) lato -50, tył mógłby siadać ciut niżej, ale jest ok. Zobaczę co będzie po zimie, w tej chwili podniesione do góry i praktycznie brak różnic w komforcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inne AP, ale ten co ja mam z regulacją tłumienia z@jebisty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po Gwincie : Trzeba być skończonym idiotą, by kupić takie zawieszenie no i niestety trafiłem do grona idiotów. Moje auto nie przejeżdża bez obcierki przez żaden próg, paranoja co nie zmienia faktu że układ kierowniczy jest bardziej precyzyjny, delikatniejszy a auto jest dosłownie w zakrętach jak bolid F1 ;D i to jest piękne a cała reszta to dno :/ muszę się nauczyć jeździć tym gównem. Auto zachowuje sie wspaniale i wygląda wspaniale, ale stresu przeżyłem wiecej w ciągu godziny przejażdżki niż podczas wszystkich ważniejszych egzaminów. eeeeeeeeeeh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po Gwincie : Trzeba być skończonym idiotą, by kupić takie zawieszenie no i niestety trafiłem do grona idiotów. Moje auto nie przejeżdża bez obcierki przez żaden próg, paranoja co nie zmienia faktu że układ kierowniczy jest bardziej precyzyjny, delikatniejszy a auto jest dosłownie w zakrętach jak bolid F1 ;D i to jest piękne a cała reszta to dno :/ muszę się nauczyć jeździć tym gównem. Auto zachowuje sie wspaniale i wygląda wspaniale, ale stresu przeżyłem wiecej w ciągu godziny przejażdżki niż podczas wszystkich ważniejszych egzaminów. eeeeeeeeeeh

Dobrze że od 7 lat należę do grona idiotów jeżdżących na gwincie :kox:

martinez załóż 19'', auto pójdzie do góry i tym sposobem unikniesz problemów z progami i innymi różnego rodzaju przeszkodami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...