Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zatrzaśnięte kluczyki- jak awaryjnie otworzyć auto?


taktuś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj nieopatrznie zatrzasnąłem kluczyki w aucie razem z pilotem :disgust:

mam jeden kluczyk i jeden pilot

co radzicie ? jak otworzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pilot się dynda przy kluczyku- raczej niewykonalne

To wyciągij kluczyk . Wystarczy zrobic chaczyk i zwal go na podłogę. Ja już tak robiłem. Tylko że ja mam syzrok ale naszcię smycz przy kluczach dzięki niej wyszedł kluczyk ze stacyjki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie poszukaj speców którzy otwierają auta awaryjnie, są takiego rodzaju usługi...jeżeli powyższe porady nie dadzą skutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dorób drugi komplet kluczyków :th:

Ja raz zgubiłem jedyny kluczyk i kosztowało mnie to 3 tyś....... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchyl drzwi i sztywnym drutem nacisnij przycisk opuszczania szyby, szyba zjedzie i gotowe :hi:

zjedzie tylko jeżeli przekręcony jest kluczyk, jeżeli nie - to nie zjedzie...

poza tym może uda Ci się pociągnąć czymś sztywnym za klamkę, ewentualnie nacisnąć przycisk otwierający zamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchyl drzwi i sztywnym drutem nacisnij przycisk opuszczania szyby, szyba zjedzie i gotowe :hi:

zjedzie tylko jeżeli przekręcony jest kluczyk, jeżeli nie - to nie zjedzie...

poza tym może uda Ci się pociągnąć czymś sztywnym za klamkę, ewentualnie nacisnąć przycisk otwierający zamki.

Dokładnie :th: napiasłem już to do viktor098 na PW :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś - 14 zł i masz kluczyk z pilotem w ręku w czasie kilku sekund

http://www.allegro.pl/item372219649_siekiera_toporek_1000g_wyzsza_jakosc_joka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś - 14 zł i masz kluczyk z pilotem w ręku w czasie kilku sekund

http://www.allegro.pl/item372219649_siekiera_toporek_1000g_wyzsza_jakosc_joka.html

HA HA :polew: :polew: :polew: dobre można i tak :polew: :th: plus przesyłka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podloz jakas szmatke, zacznij podwazac w rogu drzwi,najlepiej szerokim dlutem,nie popeka lakier od zaokraglen, (szmatka zeby lakier nie popekal),wez jakies drewienko,zeby zablokowac to,co juz podwazyles i celuj w klamke ,jest latwiej pociagnac klamke,niz wcelowac w przycisk,no i rob to w dzien,bo jak alarm ci zacznie wyc,to twoje dzialanie,moze byc zle odczytane :wink4:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 00:32 _________________________________________________jesli bedzie problem z przednimi drzwiami,wez cos cos ,jak wedke i zrob petle na koncu ,ale koncowki trzymaj w reku,zeby zacisnac i probuj na tylnych,kat moze byc lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoń do speca..otworzy w minute..u nas w stolicy taka przyjemność kosztuje 100zł..można dzwonić nawet w nocy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skończyło się na wezwaniu speca

najpierw próbował specjalnym kluczem, którym "machał" w bębenku zamka

coś nie specjalnie chciały mu się dopasować rygielki i zapadki, no więc przyniósł następny zestaw

plastikowym i drewnianym klinem wszedł pod uszczelkę drzwi pasażera, na samym kancie szyby

gdy udało mu się zrobić milimetrową szparkę wcisnął w nią dwa ceratowe worki, jeden pod drugim

wielkość tych worków to 10x15cm z przewodem zakończonym pompką (gruszką)

podpompował te worki i drzwi odchyliły się na ok. 1.5cm, włożył długi drut zakończony haczykiem i wyciągnął kluczyki ze stacyjki

kosztowało mnie to 150zł k**wa mać :evil:

jutro jadę dorobić kluczyk :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jadę dorobić kluczyk thumbup1

jeśli masz AC, to zgłoś potem w ubezpieczalni, nic nie kosztuje, a lepiej dmuchać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj w Auto świat poradnik ukazało się jak otwierać drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i skończyło się na wezwaniu speca

najpierw próbował specjalnym kluczem, którym "machał" w bębenku zamka

coś nie specjalnie chciały mu się dopasować rygielki i zapadki, no więc przyniósł następny zestaw

plastikowym i drewnianym klinem wszedł pod uszczelkę drzwi pasażera, na samym kancie szyby

gdy udało mu się zrobić milimetrową szparkę wcisnął w nią dwa ceratowe worki, jeden pod drugim

wielkość tych worków to 10x15cm z przewodem zakończonym pompką (gruszką)

podpompował te worki i drzwi odchyliły się na ok. 1.5cm, włożył długi drut zakończony haczykiem i wyciągnął kluczyki ze stacyjki

kosztowało mnie to 150zł kurfa mać :evil:

jutro jadę dorobić kluczyk :th:

Brawo napisałeś jak włamać się do audi. gites jestes skad wiadomo kto przegląda forum :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...