Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany ma.ktos moze zelek pod mocowanie lustra ?

jeszcze tego nie ogarnąłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję namiary na kogoś kto sprzedaje zawiasy na forum

Myślę o Eibach

Zestaw zawieszenia sportowego B12 Pro-Kit (1165/1130 kg;30 /30mm) AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T, 1.9 TDI, 2.4, 3.0 Ch-Nr.-12.04

E90-15-006-16-22

Wydaje mi się ze to chyba najrozsądniejszy wybór, żeby trochę siadła ale nie była jak taboret :wink:

Chyba ze macie jakieś inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie znajdę na karoserii auta kod koloru do A4 B7?

na wlepce pod tylną kanapą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję namiary na kogoś kto sprzedaje zawiasy na forum

Myślę o Eibach

Zestaw zawieszenia sportowego B12 Pro-Kit (1165/1130 kg;30 /30mm) AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T, 1.9 TDI, 2.4, 3.0 Ch-Nr.-12.04

E90-15-006-16-22

Wydaje mi się ze to chyba najrozsądniejszy wybór, żeby trochę siadła ale nie była jak taboret :wink:

Chyba ze macie jakieś inne propozycje.

Poważnie chcesz wydać 2,5K na zawieszenie? Ile km robisz rocznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce. To jest najdroższe rozwiązanie. Nie chciałbym tyle wydawać. 20-30k rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce. To jest najdroższe rozwiązanie. Nie chciałbym tyle wydawać. 20-30k rocznie

To za 1250zł jestem w stanie załatwić Ci nowy gwint DTS, masz możliwość regulacji według własnych potrzeb i zdecydowanie lepiej wybiera nierówności niż 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuję namiary na kogoś kto sprzedaje zawiasy na forum

Myślę o Eibach

Zestaw zawieszenia sportowego B12 Pro-Kit (1165/1130 kg;30 /30mm) AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T, 1.9 TDI, 2.4, 3.0 Ch-Nr.-12.04

E90-15-006-16-22

Wydaje mi się ze to chyba najrozsądniejszy wybór, żeby trochę siadła ale nie była jak taboret :wink:

Chyba ze macie jakieś inne propozycje.

Napisz do użytkownika Trewor87 http://a4-klub.pl/index.php?/user/129337-trewor87/ na pewno Ci coś dobierze do Twoich potrzeb . Oczywiście tylko nowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może głupie pytanie ale czy zaślepka spryskiwacza reflektora w b7 jest taka sama dla zderzaka zwykłego i sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może głupie pytanie ale czy zaślepka spryskiwacza reflektora w b7 jest taka sama dla zderzaka zwykłego i sline?

Jest taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

ręce mi już opadają

czy jest możliwe że poduszki są już do wywalenia ale się nie wylały ?

trzęsie mi budą 1.8t- tylko na wolnych, lewarek stoi w miejscu, gdy otworzę drzwi kierowcy, nie trzęsą się, podczas gaszenia jak i zapalania wszystko ok. Dwumasa sprawdzana ( 50km/h i 5 bieg) wszystko ok.

Jaki jest sposób by sprawdzić owe poduszki pod silnikiem ? Ruszając zgaszonym silnikiem nic nie stuka, trzęsie gładko. co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić jeszcze dwumas możesz w ten sposób : stojąc , na wolnych obrotach próbuj ale nie wrzucaj wrzucić 3 bieg bez sprzęgła lub trzymaj sprzęgło i hamulec wrzuć bieg 1 i puszczaj powoli sprzęgło ale trzymaj cały czas na hamulcu i jak przestanie bujać to dwumas .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

ręce mi już opadają

czy jest możliwe że poduszki są już do wywalenia ale się nie wylały ?

trzęsie mi budą 1.8t- tylko na wolnych, lewarek stoi w miejscu, gdy otworzę drzwi kierowcy, nie trzęsą się, podczas gaszenia jak i zapalania wszystko ok. Dwumasa sprawdzana ( 50km/h i 5 bieg) wszystko ok.

Jaki jest sposób by sprawdzić owe poduszki pod silnikiem ? Ruszając zgaszonym silnikiem nic nie stuka, trzęsie gładko. co jeszcze ?

sprawdz 035 103 245A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie zderzak s line musze zdemontowac. Najpierw grill odkrecam i wyjmuje? Na gorze sa sruby procz tego gdzie jeszcze? Bo zderzak trzyma na klach i bocznych srubach w blotnikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill zdejmujesz razem ze zderzakiem, odkręcasz śruby z góry, odkręcasz osłonę silnika, odkręcasz i odchylasz nadkola od strony zderzaka i tam są po dwie śruby, zderzak z jednej i z drugiej strony rwiesz najpierw w bok a potem do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze 3 śruby (jedna centralna na wierzchu i dwie w zagłębieniach), potem robisz sobie dostęp do śrub w kłach poprzez częściowe odkręcenie nadkola (nie trzeba całego zdejmować) i odkręcasz po dwie nakrętki z każdej strony. Od spodu chyba nic nie ma, a nawet jakby było, to będziesz widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...