Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ok jutro pomierze i kupuje na tył ;) mrrrr

Chyba że ktoś mi doradzi mam taki zestaw

Opony 235/40 Rozmiary z felg 8Jx18H2 ET-43.

Co na tył a co ma przód?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Chudy112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a jeździłeś już na tych felgach z tymi oponami ??

. Rok temu miałem takie zimówki i przy ET 45 przy mocno skręconych kołach wytarło mi nadkola od wewnątrz a jak dałem dystans 10 mm to tarło mi o błotnik tylko wtedy jeszcze nie miałem zrolowanych ( chodzi o przód )

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie za mało 15mm, ja teraz będę kupował do swojego dystanse, a mam zime 18x8j et 35 i żeby mieć koła tak osadzone jak Rotory to muszę wrzucić 15mm na tył, na przód pewnie mnie dorzucę myślę ze te 12mm starczy

zależy kto jak ma auto obniżone :wink:

Ok dzięki za info. A jeszcze pytanie odnośnie dystansow do ET47 jakie najlepiej zastosować ?

Wysłane z S7 Edge

Przy tej oponie którą zamówiłeś czyli 225/45/18 moim zdaniem najbardziej optymalnie będzie wziąć dystans 17 mm tak aby ET było 30 .

Napisałem do Oponeo o mozliwosc wymiany oponek na inny rozmiar i calkiem mysle tez o zmianie modelu. Ale dziekuje za rade :hi:

No tak racja......no i Mizur ma zgwintowana suke :decayed:

No jakos tak wyszło :P Widziałem ze sprzedajesz Rotora, czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak włączyć vagiem żeby na liczniku świeciła się dioda/kontrolka od zapalonych świateł mijania?

Wysłane z iPhone

Edytowane przez shakal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że to może być za dużo, jeśli chodzi o dystanse które chce ? aktualnie Rotory 19x9j et 33, zimówki 18x8j et 35 i kalkulator pokazuje że 15mm dystans trzeba aby utrzymać taki sam spas jak na Rotorach, na przód założyłbym 12mm a na tył 15mm i powinno grać, co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak włączyć vagiem żeby na liczniku świeciła się dioda/kontrolka od zapalonych świateł mijania?

Wysłane z iPhone

Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 :wink: Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że to może być za dużo, jeśli chodzi o dystanse które chce ? aktualnie Rotory 19x9j et 33, zimówki 18x8j et 35 i kalkulator pokazuje że 15mm dystans trzeba aby utrzymać taki sam spas jak na Rotorach, na przód założyłbym 12mm a na tył 15mm i powinno grać, co myślicie?

a jakie masz opony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek a mam pytanie skoro tu jesteś, używałeś Gyeon q2m Clay Lube, chodzi mi o to czy faktycznie daje rade w rozcieńczaniu 1:10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...