Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze nie mam airbag off... i raczej tego tu nie bylo

Tomek chyba faktycznie jest pod kontrolkę w półce :) Znalazłem takie zdjęcie z kostką

https://www.flickr.com/photos/audi_a4_klub_polska/21691781850

A kabel może iść od do awaryjnych bo tam jest mostek pod podświetlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tomek a mam pytanie skoro tu jesteś, używałeś Gyeon q2m Clay Lube, chodzi mi o to czy faktycznie daje rade w rozcieńczaniu 1:10 ?

Nie miałem przyjemności z tym pracować... Może się to zmieni jak Ci się nie spieszy to zamówię na próbę bo i tak już mi się lubrykant kończy i zdam relacje

Tylko ze nie mam airbag off... i raczej tego tu nie bylo

Tomek chyba faktycznie jest pod kontrolkę w półce :) Znalazłem takie zdjęcie z kostką

https://www.flickr.com/photos/audi_a4_klub_polska/21691781850

A kabel może iść od do awaryjnych bo tam jest mostek pod podświetlenie :)

ale skąd by się tam wzięła? Ma to airbag off jakiś kod wyposażenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie myślę mocno o tym, na wiosnę pewnie zamówię bo 50zł za 500ml gdzie Gyeon pisze o rozcienczeniu 1:10 a nawet jak by wrzucic 2:10 to się mega opłaca a patrząc na produkty Gyona których kilka już stosowałem to wątpliwości nie mam co od jakości ;) jak juz kupisz to daj znać jak to się sprawdza.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

225/40/18

28a59jk.jpg

no powiem Ci że na styk bałbym się o przód jak nie masz zrolowanych nadkoli ale na pewno będzie git ( oczywiście na ten sezon ) z Twoją kozą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak myślisz Bartek patrząc że na wiosnę wleci gwint, wziąć po 10mm na przód i tył ? Bo kół zimowych nie zmienię, zostawiam je....


Tak to wygląda bez dystansów teraz

2pzmgy1.jpg

2lmkjdf.jpg


To z zeszłej zimy bo jeszcze Rotory mam na pokładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że jak założysz 10 i 12 to będzie optymalnie , jutro jak bedzie mi działał photobucket to pokaże Ci jak u mnie siedzi 8J z ET 27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta niebieska wtyczka jest na milion procent od airbag off, po prostu fabryka wyposażyła dane egzemplarze w instalację wiec do fajnego moda polowa sukcesu, a wiem bo jestem na etapie kompletowania gratow:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek czyli co jeszcze jest potrzebne ? przelacznik airbag off, kontrolka w tunel I kabelki od schowka ? Prawdopodobnie nie trzeba bedzie rozbierac tunelu pod podlaczenie sie do sterownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak włączyć vagiem żeby na liczniku świeciła się dioda/kontrolka od zapalonych świateł mijania?

Wysłane z iPhone

Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 :wink: Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie :decayed:

Dzisiaj bede podłączał dopiero vaga [emoji6] jak nie dam rady sam to sie odezwę [emoji4]

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek czyli co jeszcze jest potrzebne ? przelacznik airbag off, kontrolka w tunel I kabelki od schowka ? Prawdopodobnie nie trzeba bedzie rozbierac tunelu pod podlaczenie sie do sterownika?

A w schowku masz otworu pod stacyjke?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie w takim razie muszę się za resztą rozejrzec.

Będę potrzebował w niedalekiej przyszłości kilka części do wnetrza. tj.

uchwyt kubka ,ESP, przycisk pod pdc razem z całą tą ramka i zaslepkami, tunel środkowy bez uchwytu na telefon, popielniczka i ramka zmiany biegów pod manual w szczotkowanym aluminium wSzyszko soul i w jak najlepszym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak włączyć vagiem żeby na liczniku świeciła się dioda/kontrolka od zapalonych świateł mijania?

Wysłane z iPhone

Wchodzisz w 17 instuments - kodowanie - 00??xxx- w ?? odejmujesz -02 :wink: Podaj jaki masz cały kod to Ci napiszę dokładnie :decayed:

Dzisiaj bede podłączał dopiero vaga [emoji6] jak nie dam rady sam to sie odezwę [emoji4]

Wysłane z iPhone

Luz na szelkach ;)

Pucek czyli co jeszcze jest potrzebne ? przelacznik airbag off, kontrolka w tunel I kabelki od schowka ? Prawdopodobnie nie trzeba bedzie rozbierac tunelu pod podlaczenie sie do sterownika?

A w schowku masz otworu pod stacyjke?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jedynie niebieska kostka za radiem :/ masz kompletną wązkę do b7 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz coś więcej [emoji14]

Np u mnie była wiązka do Podsufitki. Wystarczyło podciągnąć kable pod przycisk i dać inna wiązkę w schowku ze stacyjka

U ciebie obstawiam ze wystarczy dać przycisk i stacyjke

Sprawdź sobie czy czasem nie masz wiazki w schowku z wtyczka pod stacyjke

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka w schowku pod airbag off różni się jakoś od zwykej? Dodatkowo jest zmieniarka zamntowana oryginalnie ale to chyba nie ma zwiazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązka w schowku pod airbag off różni się jakoś od zwykej? Dodatkowo jest zmieniarka zamntowana oryginalnie ale to chyba nie ma zwiazku?

Masz kable z wtyczka

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...