Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Brzozek napisał:

Schowki pod zwykłe fotele różnią się od elektrycznych? Ewentualnie po jakich numerach szukać?

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
 

Różnią się, pod elektrykę są szersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Różnią się, pod elektrykę są szersze.

+1. Norbas, bez SDS mikrofon idzie bezpośrednio z blutka, w SDS trzeba go przepuścić przez rnse - jeśli dobrze pamiętam to kostka c piny 1,4,7,10.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwracam honor :good:

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kaju napisał:


+1. Norbas, bez SDS mikrofon idzie bezpośrednio z blutka, w SDS trzeba go przepuścić przez rnse - jeśli dobrze pamiętam to kostka c piny 1,4,7,10.

Wysłane z mojego D5103 przy użdziargalyciu Tapatalk

To spoko, będę dziargał jak przyjdzie :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania:

1. Gdzie trzeba wysłać zgłoszenie, aby dołączyć do b7 Crew ?

2. Szukam głośnika bose ori centralny - używany. W aso jest drogi. Może ktoś z kolegów ma albo wie gdzie można kupić. Na allegro, czy olx nie ma, a śledzę już jakiś czas.  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wiecie moze jak wyjac blaszki z zaciskow bez demontazu zaciskow ? Bo chce pomalowac zaciski a musze zdemontowac blaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki wiecie moze jak wyjac blaszki z zaciskow bez demontazu zaciskow ? Bo chce pomalowac zaciski a musze zdemontowac blaszki.
Normalnie je wyciagasz. Ciagniesz do siebie tylko podwaz czyms.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, muunv napisał:

Normalnie je wyciagasz. Ciagniesz do siebie tylko podwaz czyms.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Ok dzieki:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎31‎.‎07‎.‎2017 o 22:53, tomekxp2 napisał:

Witam, mam dwa pytania:

1. Gdzie trzeba wysłać zgłoszenie, aby dołączyć do b7 Crew ?

2. Szukam głośnika bose ori centralny - używany. W aso jest drogi. Może ktoś z kolegów ma albo wie gdzie można kupić. Na allegro, czy olx nie ma, a śledzę już jakiś czas.  Pozdrawiam.

Sprawdz pierwsza strone i bedziesz wiedzial gdzie wyslac :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Norbas napisał:

Sprawdz pierwsza strone i bedziesz wiedzial gdzie wyslac :decayed: 

Tylko nie spodziewaj sie szybkiej reakcji,wyslalem zgloszenie moze z 3 miechy temu i zero odzewu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie dolaczyles cv po angielsku ze zdjęciem podczas rezania :decayed: 

A tak na poważnie to każdy czekal jakiś czas na odp. ;) napisz jeszcze raz albo czekaj cierpliwie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pilną sprawę. Potrzebuje ręcznego i plastików do niego pod hamerykański tunel hhpnpnpqhxt5t4lbq_2025277.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wymieniam olej i będę zerkal na imbus - mowa o bpw 2007 r. Może mi ktoś podać numer imbusika? Bo nie mogę go nigdzie znaleźć. ...a musze zamówić ;) 

03G 115 281 F - znalazłem!  Dziękuję :)

Edytowane przez tazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mimo tego, że posiadam B6, chciałbym się dowiedzieć, czy jest tu ktoś, co dokłada wyposażenie auta. Mam trochę rzeczy do zrobienia, a nikogo w dziale B6 nie mogę znaleźć.

Mam do zrobienia:

1. Mam nieoryginalny moduł świateł, ale działa przednio. Jest tylko jedno "ale". Po wyłączeniu silnika i włączeniu świateł długich  światła "strzelają".
https://youtu.be/yVF0_k6S0_A

2. Trzeba wyciągnąć starą wiązkę od głośników (po prostu jej nie chcę, chcę tylko tę nową od BOSE). Tu będzie problem, bo niektóre przewody są użyte od starej wiązki, coś takiego. Ale żadna nie jest pocięta.

3. Chciałbym dołożyć sobie airbag off w schowku.
4. A także elektrykę szyb na tył. Tutaj mogę pomóc i ściągnąć wszystkie boczki z auta.
Mogę powyciągać fotele , kanapę z auta (aby łatwiej było wyciągnąć wiązkę BOSE). Mogę wyciągnąć radio.
5. Chciałbym także wymienić moduł zegara radiowego, ale z tym znowu będzie problem, bo odkręcić u mnie tylny zderzak to masakra. Śruby się przekręciły i ciul wie co robić.
Możliwe, że uda się go zakodować bez jego wymiany.
6. Trzeba wymienić moduł komfortu i zakodować w nim wszystko od nowa. Pod akumulatorem był syf i woda leciała do środka... Moduł został zalany i cały czas pali mi się na liczniku AIRBAG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vblpl napisał:

Witam.

Mimo tego, że posiadam B6, chciałbym się dowiedzieć, czy jest tu ktoś, co dokłada wyposażenie auta. Mam trochę rzeczy do zrobienia, a nikogo w dziale B6 nie mogę znaleźć.

Mam do zrobienia:

1. Mam nieoryginalny moduł świateł, ale działa przednio. Jest tylko jedno "ale". Po wyłączeniu silnika i włączeniu świateł długich  światła "strzelają".
https://youtu.be/yVF0_k6S0_A

 

 

2. Trzeba wyciągnąć starą wiązkę od głośników (po prostu jej nie chcę, chcę tylko tę nową od BOSE). Tu będzie problem, bo niektóre przewody są użyte od starej wiązki, coś takiego. Ale żadna nie jest pocięta.

 

 

3. Chciałbym dołożyć sobie airbag off w schowku.
4. A także elektrykę szyb na tył. Tutaj mogę pomóc i ściągnąć wszystkie boczki z auta.
Mogę powyciągać fotele , kanapę z auta (aby łatwiej było wyciągnąć wiązkę BOSE). Mogę wyciągnąć radio.
5. Chciałbym także wymienić moduł zegara radiowego, ale z tym znowu będzie problem, bo odkręcić u mnie tylny zderzak to masakra. Śruby się przekręciły i ciul wie co robić.
Możliwe, że uda się go zakodować bez jego wymiany.
6. Trzeba wymienić moduł komfortu i zakodować w nim wszystko od nowa. Pod akumulatorem był syf i woda leciała do środka... Moduł został zalany i cały czas pali mi się na liczniku AIRBAG.

 

 

PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozna zrobic w ori podswietleniu wnetrza nad nogami zeby swiecilo tez podczas jazdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni dy rydy z pozycji kompa - jeśli o to Ci chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wczoraj zauważyłem ze gdy włączają mi sie Bixy np przy uruchomieniu auta to jedna z lamp zapala sie normalnie białą barwą a druga ma kolor różowy ale po powiedzmy 5-10 sekundach obie świecą juz ta samą barwą i mocą.. czy to oznaka ze zarnik sie kończy? Czy raczej problem leży gdzie indziej ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...