Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Tomasz właśnie to że taniej, to ogarnąłem :wink:

Przeglądając forum i czytając wątki o stabilizatorach z RS'a widzę, że te z Eibach'a są (o ile dobrze doczytałem) o jeszcze większej średnicy.

A sama firma Eibach raczej porządna...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, pksmlody napisał:

Tomasz właśnie to że taniej, to ogarnąłem :wink:

Przeglądając forum i czytając wątki o stabilizatorach z RS'a widzę, że te z Eibach'a są (o ile dobrze doczytałem) o jeszcze większej średnicy.

A sama firma Eibach raczej porządna...?

Nie średnica tylko sztywność jest ważna. Po torze latasz że Ci to potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś przerabiał ten temat ale nie mogę znaleźć, czy do zwykłych reflektorów pasuje zwykły xenon?, nie bi . Planuję zakupić uszkodzone lampy jako dawce i przełożyć do  zwykłego reflektora. Obejdzie się bez kombinowania? przetwornica itp będzie pasować? co potrzebuje głównie do takiego zabiegu do lamp bez xenonu? 

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latasz. Naczytał się człowiek że auto mniej nurkuje/wstaje i się po prostu zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy w B7 halogen w zwykłym zderzaku i zderzaku S-line jest taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, niwet napisał:

Chyba ktoś przerabiał ten temat ale nie mogę znaleźć, czy do zwykłych reflektorów pasuje zwykły xenon?, nie bi . Planuję zakupić uszkodzone lampy jako dawce i przełożyć do  zwykłego reflektora. Obejdzie się bez kombinowania? przetwornica itp będzie pasować? co potrzebuje głównie do takiego zabiegu do lamp bez xenonu? 

 

W B7 nie było czegoś takiego jak zwykły xenon był albo bixenon albo bixenon z doświetlaniem zakrętów.

Jeśli chodzi Ci o przekładke środka to nie jest to możliwe bo lampa z xenonem jest większa (nie cała lampa tylko sam tył). Możesz zrobić tak jak ja że kupowałem lampy z rozbitym kloszem i sam klosz przekładałem, tym sposobem za niedużą kase mam bixenon skrętny bo takie lampy dopadłem,  do tego trzeba ci czujniki poziomowania na wahacze, moduł i spryskiwacze reflektorów. 

i taki kompletny zestaw można zamontować i działa jak z fabryki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Norbas napisał:

Co myślicie o takim tjuningu? :decayed:

Chcesz usa to obrysy w zderzak a nie folia na lampy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, tomekhxc napisał:

Chcesz usa to obrysy w zderzak a nie folia na lampy ;) 

Już zerwane :decayed: 

 

Ustrzelony :kox: 

 

 

received_1955429901150050.jpeg

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy jest opcja żeby bixenon odpalał się po odpaleniu auta a nie od razu po  przekreceniu kluczyka? Światła auto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, WydRos napisał:

Pany czy jest opcja żeby bixenon odpalał się po odpaleniu auta a nie od razu po  przekreceniu kluczyka? Światła auto 

Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pksmlody napisał:

Nie latasz. Naczytał się człowiek że auto mniej nurkuje/wstaje i się po prostu zastanawiam...

Mniej przechyla się na boki, jest sztywniej jak szybko zmieniasz pas ruchu. Za nurkowanie bardziej odpowiadają sprężyny i amortyzatory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś numery ramek/blend na rejestracje z pdc? na grill 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, niwet napisał:

Podrzuci ktoś numery ramek/blend na rejestracje z pdc? na grill 

8E0 807 285 BA 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka z PDC      3FZ - czarna

8E0 807 285 BB 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka bez PDC (tablica przykręcana do blendy)    3FZ - czarna

8E0 807 285 AA 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka z PDC (tablica przykręcana do blendy)      3FZ - czarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vwbartus napisał:

8E0 807 285 BA 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka z PDC      3FZ - czarna

8E0 807 285 BB 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka bez PDC (tablica przykręcana do blendy)    3FZ - czarna

8E0 807 285 AA 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka z PDC (tablica przykręcana do blendy)      3FZ - czarna

dzięki ;) 

jak już się pytam macie jakieś strony aso polecane?

Edytowane przez niwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Możecie polecić jakiś sprawdzony TV-FREE do RNS-E  Ledowego?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panicze od czego ten wtyk z dwoma kabelkami... Wtyk znajduje się w lampce podsufitki przód i idealnie pasuje pod wtyk do głośnika/mikrofonu od blutka. Chcę dołożyć blutka i nie wiem czy kable pod głośnik/mikrofon mam pociągnięte czy jaki grzyb. Mogłaby jakaś mądra głowa podpowiedzieć co nie co lub poratować jakimś schematem :decayed: :naughty:

:hi: 

Zapomniałem o focie :fecepalm: 

DSC09366c.jpg

Edytowane przez Norbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bobikos napisał:

To jest kabel od mikrofonu

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

To mogli oraz mikrofon tam dać... no ale nie można mieć wszystkiego :decayed:  I gdzie ta wiązka dalej idzie ? Pod RNS-e ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...