Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

21 minut temu, MARCIN607 napisał:

Pany moduł kierownicy 549P jest Pod grzana kiere ?

Tak

tu masz spis 

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Cruise_Control_Retrofitting_(8E)

 

gdzies wyczytałem ze T i R tylko ale

to może z b6 moduły 

 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Norbas napisał:

To mogli oraz mikrofon tam dać... no ale nie można mieć wszystkiego :decayed:  I gdzie ta wiązka dalej idzie ? Pod RNS-e ? 

niekoniecznie, może się kończyć w słupku A w pomarańczowej kostce. ostatnio rozbierałem anglika, to miał właśnie doprowadzenie pod mikrofon w wiązce podsufitki, ale dalej już było pusto w wtyczkach i instalacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kaju napisał:

niekoniecznie, może się kończyć w słupku A w pomarańczowej kostce. ostatnio rozbierałem anglika, to miał właśnie doprowadzenie pod mikrofon w wiązce podsufitki, ale dalej już było pusto w wtyczkach i instalacji...

Miałeś ja po stronie pasażera?  Kaju masz może schemat tej kostki. Sprawdził bym sobie gdzie są osadzone te kabelki i gdzie dalej idą :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Norbas napisał:

Miałeś ja po stronie pasażera?  Kaju masz może schemat tej kostki. Sprawdził bym sobie gdzie są osadzone te kabelki i gdzie dalej idą :decayed: 

tak, zaraz w garażu będę to Ci podeślę na PW jak to którędy idzie. wrzuć info który odcinek Cię interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kaju napisał:

tak, zaraz w garażu będę to Ci podeślę na PW jak to którędy idzie. wrzuć info który odcinek Cię interesuje :)

Kaju ale piszemy o stronie pasażera w angliku tak :decayed: czyli  u nas będzie szło w stronę pasażera do słupka A, nie do kierowcy... Potem do radia ta?  odcinek od kostki w słupku A mnie interesuje. Które piny idą ze slupka do kostki rnse:e :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam idzie akurat czy anglik czy europa to lewą stroną auta :) dobra, chwila moment i masz PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2017 o 21:18, Norbas napisał:

To mogli oraz mikrofon tam dać... no ale nie można mieć wszystkiego :decayed:  I gdzie ta wiązka dalej idzie ? Pod RNS-e ? 

Jak jest kabel do mikrofonu to powinien być i mikrofon i sam BT pod siedzeniem pasażera, jak również całe pozostałe okablowanie zwiazane z BT.

Chyba że to kabel to mikrofonu BOSE (to tylko przypuszczenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bobikos napisał:

Jak jest kabel do mikrofonu to powinien być i mikrofon i sam BT pod siedzeniem pasażera, jak również całe pozostałe okablowanie zwiazane z BT.

Chyba że to kabel to mikrofonu BOSE (to tylko przypuszczenie)

Na weekend mam zamiar wsio sprawdzić ewentualnie podłączyć. Mikro nie było i nie przypominam sobie abym miał BT pod siedzeniem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki potrzebuję numer OEM przekaźnika świec żarowych do B7 3.0 TDI. Prawdopodobnie 9 bądź 10 PIN-owy jest -  tak na marginesie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ten temat dotyczy również B7 ? 

 

https://a4-klub.pl/topic/279665-poziomowanie-reflektorów-xenonowych-procedura/

 

 

 

W B7 ustawiać na pałe czy według tej procedury ? :decayed: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MAT1000 napisał:

Ja ustawiałem według tej procedury. Podjechałem na stację z kompem  :)

Dzięki dobry człowieku :hi: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy ustawiasz manualnie, czyli pokrętłami. Adaptacja służy do kalibracji czujników. Czyli ustawiasz ręcznie, potem kalibrujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Są tutaj jacyś znawcy? Na temat dwumasy ?

 

Kazano mi wymienić  kpl. dwumase ze sprzęgłem itp.

 

Co powiecie na stare części czy nadają się do czegoś jeszcze ? czy poprostu na złom.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jakie wartości macie w adaptacji w wybranych grupach pod BT? Najbardziej zależy mi na mikro jaka czułość bo podczas jazdy z większą prędkością nie ogarnia komend... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, bardzo proszę o pomoc, czy jest jakiś spec od kodowań na śląsku?. W audi a3 FL 2009 , włączył mi kolega  funkcję Coming home czyt. zaświecają się światła w momencie otwarcia samochodu poprzez VCDS , nie posiadam czujnika deszczu.... Lecz jednak nie chcę tej funkcji już mieć włączonej, co chwile włączają się ksenony. Kolega poprzez program VCDS, analogicznie odznaczył Coming home, a światła jak świeciły tak świecą nadal. Czy jest mi ktoś w stanie pomóc, bardzo bardzo proszę o pomoc. Czy jest jakaś dokładna instrukcja w kodowaniu jak wyłączyć tą funkcję, czy jest mi któryś z kolegów w stanie pomóc ?? Dziękuję pozdrawiam 

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie, klamki wewnętrzne b6 i b7 są identyczne ? I wiązki pakietu światło w drzwi z b6 podejdą do b7 bez problemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie, klamki wewnętrzne b6 i b7 są identyczne ? I wiązki pakietu światło w drzwi z b6 podejdą do b7 bez problemu ?
Tak

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...