Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktos szukal pompej w dobrej cenie.

Felgi Rs6 Rs4 Audi 5x112 19' Opony 16r s-line pierścienie! Oryginałhttps://www.olx.pl/oferta/felgi-rs6-rs4-audi-5x112-19-opony-16r-s-line-pierscienie-oryginal-CID5-IDpDWRx.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, FroS-t napisał:

pakiet oświetlenia nogi i drzwi i czerwone podświetlenie wizytownika kubka klamek i konsoli głównej, plus listwy progowe wewnątrz z logiem S-Line

Oświetlenie to już był osobny pakiet, a co do listew progowych wewnętrznych to ja miałem je już przy fabrycznym zewnętrznym Sline.

5 godzin temu, ucho.77 napisał:

Co prawda b7 mozna było samemu konfigurować :facepalm:

 

4 godziny temu, C4NC3R napisał:

W B6 s-line jest jasno zdefiniowany, w B7 jest tak samo czy pakiet wychodził w różnych konfiguracjach?

W tym właśnie rzecz. Od B7 zaczęły się indywidualne konfiguracje nie tak sztywno określone danym pakietem jak za czasów B6. Stąd co chwile nowe pytania chociażby w dziale "kupię B7". Można było zrobić mega mixa, a i tak leciało oznaczenie E4J do wlepy. Mimo to nadal pojawiają się rodzynki z pakietem samych emblematów i się ludzie na to nabierają. :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Reasumując s-line wew. można było konfigurować we własnym zakresie i liczy się wlepa E4J :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Damianq napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Reasumując s-line wew. można było konfigurować we własnym zakresie i liczy się wlepa E4J :)

Patrz na wyposażenie a nie na wlepe,wiele osób reza te auta a we wlepie jest seria:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada ramkę zmiany biegów pod manuala 1nk w bdb stanie ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie, dużo roboty jest w wrzuceniu podgrzewania w przednie fotele? Czy nie warte świeczki i lepiej fotele kupić, aktualnie fotele sline skóra z materiałem, bez elektryki, tylko ledzwia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, WydRos napisał:

Panowie pytanie, dużo roboty jest w wrzuceniu podgrzewania w przednie fotele? Czy nie warte świeczki i lepiej fotele kupić, aktualnie fotele sline skóra z materiałem, bez elektryki, tylko ledzwia 

Roboty trochę jest,tylko że jak masz kubły to maty musisz mieć z kubków 

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie do włożenia podgrzewanych lusterek potrzebna jest zmiana modułów w drzwiach ( silniczków) czy można na prosto lecieć do klimatronika? Ewentualnie jak ktoś ma namiar na temat bo nie mogę znaleźć ale kiedyś na niego trafiłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ucho.77 napisał:

Roboty trochę jest,tylko że jak masz kubły to maty musisz mieć z kubków 

:hi: czyli szybciej znajdę fotel w cenie :)

 

 

panowie a macie jakieś sprawdzone zmieniarki zamienniki do bns/rns-e? Żeby jakością dźwięku było warto, jakieś usb wsadzić 

bo nie doczytałem nigdzie czy można wsadzić ami do bns 

widziałem gdzieś na forum ze ktoś miał fabrycznie z bns oryginalny interfejs iPod ale czy można zamiast tego jakieś usb to już nie wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WydRos napisał:

:hi: czyli szybciej znajdę fotel w cenie :)

 

 

panowie a macie jakieś sprawdzone zmieniarki zamienniki do bns/rns-e? Żeby jakością dźwięku było warto, jakieś usb wsadzić 

bo nie doczytałem nigdzie czy można wsadzić ami do bns 

widziałem gdzieś na forum ze ktoś miał fabrycznie z bns oryginalny interfejs iPod ale czy można zamiast tego jakieś usb to już nie wiem 

Chlopaki yatour-a zakładają 

Yatour-YT-M06-for-Toyota-Lexus-Scion-2003-2013-Car-Digital-Music-Changer-USB-MP3-Audio.jpg

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ucho.77 napisał:

Chlopaki yatour-a zakładają 

Yatour-YT-M06-for-Toyota-Lexus-Scion-2003-2013-Car-Digital-Music-Changer-USB-MP3-Audio.jpg

A działa to jakoś ? Jakość dźwięku itd ? Może się ktoś wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem ja, mieli koledzy i jakosc dziweku jest znakomita. Jest to naprawde godna polecenia zmieniarka ;) Mialem i w Audi i w BMW. Cena idzie z jakoscia w parze ;):good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, muunv napisał:

Mialem ja, mieli koledzy i jakosc dziweku jest znakomita. Jest to naprawde godna polecenia zmieniarka ;) Mialem i w Audi i w BMW. Cena idzie z jakoscia w parze ;):good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mówisz o Yatour, a coś z dension? Wydają się jakieś porządniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o Yatour, a coś z dension? Wydają się jakieś porządniejsze


Ja mowie o Yatour. To moge polecic bo mialem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mialem styczność z yatourem,dwóch kumpli je ma pod concerta podpięte i je chwalą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Yatour i nie polecam. Zamula z plikami 320kbps,  jak dla mnie te zmieniarki to porażka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma problem z setami i nie ma tagów ID3. Podobno Dension bije go na głowę. ID3 ma na bank, a i sety łyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten przycisk od regulacji odcinka lędźwi idzie jakoś zdemontować? Jesli tak to jak zeby czegos nie urwać? Muszę tam zajrzeć bo przycisk działa dobrze w 3 kierunkach a w czwartym kierunku działać przestał, nie idzie go wcisnąć nie ma tego kliknięcia. Z góry dzięki za podpowiedzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...