Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy ktos z was ma moze numery oem felgi Rotora w srebnym kolorze,rozmiar 19 cali

Ponizej zdj 

http://photobucket.com/gallery/user/shady-ninja/media/cGF0aDovUk9UT1IyLmpwZw==/?ref=

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam
Panowie, przerabiał ktoś z Was blendę tablicy rejestracyjnej z pdc z wersji szwajcarskiej na europejską?
Mówię tu o np. rozfrezowaniu otworu.

Komuś się powiodło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolley napisał:

Witam
Panowie, przerabiał ktoś z Was blendę tablicy rejestracyjnej z pdc z wersji szwajcarskiej na europejską?
Mówię tu o np. rozfrezowaniu otworu.

Komuś się powiodło?

Ja tak jeżdżę od paru lat. ; ]

Powiększyłem diaksem otwór tylko pod wymiar tablicy. Przy ori adapterze pod tablicę zostaje luka pomiędzy blendą, a tablicą i wygląda to średnio dlatego nie dawałem adaptera tylko tablicę podkleiłem na piance do grilla i przykryłem elegancko blendą. Z bliska widać, że cięte. Poza tym żadnych problemów.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda mi 2 czy 3 stówek na takie cuś, dlatego pomyślałem, że gdyby to na frezarce obrobić, to może będzie miało chociaż w połowie handlowy wygląd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wrzucał ktoś inne lusterka zew. do b6/b7 (większe) jak Np z a3lift albo b8? Się zastanawiam czy jest jakaś opcja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie koledzy, czy dojazdówke o parametrach:
RIM WIDTH - 3.5J
OFFSET - 25.5
STUD FITMENT - 5x112
125/70/18 - Continental Tyre
Part Number: 1K0 601 027 B

Założe bez problemu na heble 345 z przodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, afroo. napisał:

Jeśli jest to typowa dojazdówka z B7 to wejdzie.

Jest z Gofra...

https://www.stevensvwspares.com/vw-golf-space-savers-spare-carrier/18-space-saver-wheel1

Dlatego, nie chcialbym sie zaskoczyc, ze jak mi jeb... zeby sie nie okazalo ze jej nie zaloze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak ktoś potrzebuje to mam swierze jeszcze w pudełku folie 

3M Wrap Film Seria 1080 - Satin White Aluminium - S120 - Satynowe Aluminium 
0.50 mb(odcięty kawałek na lusterko) 

i folie do przyciemnianą lamp, tą w odpowiedniej barwie(nie za dużo nie za mało) 

 

kupiłem kiedyś a nie mam się za to kiedy i jak zabrać, gdyby ktoś akurat szukał to oddam w dobrej cenie:) można powiedzieć ze jak za darmo :) plus wysyłka 

Naklejki jeszcze mam 

http://allegro.pl/naklejki-tuningowe-sport-mind-audi-a3-a4-a5-a6-i6510284709.html

nowki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, potrzebuję kupić B7 i tutaj pytanie - jaki silnik ?

Z diesli "pewniak" to ponoć 1.9, a benzyny ? 2.0 131km jest ok czy coś innego proponujecie ? tfsi wiem, że lipa z mega braniem oleju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maggot napisał:

Chłopaki, potrzebuję kupić B7 i tutaj pytanie - jaki silnik ?

Z diesli "pewniak" to ponoć 1.9, a benzyny ? 2.0 131km jest ok czy coś innego proponujecie ? tfsi wiem, że lipa z mega braniem oleju .

1.9 TDI w B7 to nie jest ten sam stary mocny motor co w B6 i ma swoje bolączki.

1.8T dobry motor.

2.0T w A4 B7 nie ma problemu z poborem oleju

Z diesli 2.0 TDI nie jest takie straszne "jak go malują".Trzeba poprawić napęd pompy oleju i będzie śmigać:wink:

Najważniejsze by trafić zadbaną sztukę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rabbi napisał:

1.9 TDI w B7 to nie jest ten sam stary mocny motor co w B6 i ma swoje bolączki.

Każdy ma jakieś bolączki ale widać każdy chwali swoje. Zapomniałeś napisać, że 1.8T też do idealnych też nie należy :P 

1 godzinę temu, Maggot napisał:

Chłopaki, potrzebuję kupić B7 i tutaj pytanie - jaki silnik ?

Z diesli "pewniak" to ponoć 1.9, a benzyny ? 2.0 131km jest ok czy coś innego proponujecie ? tfsi wiem, że lipa z mega braniem oleju .

Popatrz w dziale Diese/Benzynal a znajdziesz tam dużo info na temat silników i na pewno dokonasz jakiegoś wyboru. Tak jak Rabbi napisał najważniejsze to trafić/znaleźć zadbaną sztukę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Norbas napisał:

Każdy ma jakieś bolączki ale widać każdy chwali swoje. Zapomniałeś napisać, że 1.8T też do idealnych też nie należy :P 

Popatrz w dziale Diese/Benzynal a znajdziesz tam dużo info na temat silników i na pewno dokonasz jakiegoś wyboru. Tak jak Rabbi napisał najważniejsze to trafić/znaleźć zadbaną sztukę :) 

Mam w rodzinie 1.8T 2.0TDI i 1.9TDI.

W 1.8T przez 4 lata wymieniłem rurkę odmy,cewkę

W 2.0 TDI brat przez rok wymienił napęd pompy oleju i nic więcej a W 1.9TDI wałek i szklanki.

Przebiegi w dieslach podobne

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz jednemu się trafi drugiemu nie i tyle w temacie.  Każdy silnik ma wady i zalety ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Norbas napisał:

No widzisz jednemu się trafi drugiemu nie i tyle w temacie.  Każdy silnik ma wady i zalety ;) 

Każdy silnik ma też poprzednich właścicieli. Tego bardziej bym się obawiał niż typowych dla danej jednostki wad. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, afroo. napisał:

Każdy silnik ma też poprzednich właścicieli. Tego bardziej bym się obawiał niż typowych dla danej jednostki wad. ; )

Nie tylko właścicieli bo czasem bywa tak, ze właściciel robi wszystko jak książka nakazuje. Spora cześć ludzi oddaje auta do mechaników a oni tez potrafią namieszać w eksploatacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w przysłowiu " największym wrogiem samochodu jest jego poprzedni właściciel" to samo z 3.0 Tdi, kupi jeden z drugim zajeżdżone egzemplarze, z padającym wszystkim co najdroższe do zrobienia a potem leci opinia co to w nich się nie psuje:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy po kodzie wyposażenia dowiem się jakie dekory były zamontowane ? 1nk czy 7n6

s-line fabryczny z popiolka i ramka biegów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...