Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, afroo. napisał:

Widzę kolego że masz bardzo ładne auta w ofercie piękna jest ta B8 w 3 litrowym dieslu ale juz trzeba ponad 50k położyć :) gdybyś sprowadził jakąś ciekawą B7 tez w 3 litrach to odezwij się. Ew napisz na pw to wyśle swoje namiary bo z tego co widzę szybko auta nie znajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, FroS-t napisał:

To nie afroo sprzedaje te auta....

aa no to pomyłka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KewsonND wiem że szukasz czarnej ja tez szukałem czarnej ale wyszło jak wyszło i nie żałuje https://a4-klub.pl/topic/332981-b7-asb-rodzinne-czerwone-combi/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego że masz bardzo ładne auta w ofercie piękna jest ta B8 w 3 litrowym dieslu ale juz trzeba ponad 50k położyć [emoji4] gdybyś sprowadził jakąś ciekawą B7 tez w 3 litrach to odezwij się. Ew napisz na pw to wyśle swoje namiary bo z tego co widzę szybko auta nie znajdę [emoji4]
Mpmoto.otomoto.pl

Jest tam kontakt czy to tel czy mailowy możesz się z gościem kontaktować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pajda napisał:

Mpmoto.otomoto.pl

Jest tam kontakt czy to tel czy mailowy możesz się z gościem kontaktować

no a możecie się wypowiedzieć na temat tych 2.0 tdi w audi? jedni chwalą drudzy odradzają jak to jest ? jaka różnica miedzy tym 140 a tym 170 koni? ten Mp moto ma w ofercie 2 audi b7 jedna nawet w pełnym s line tylko że 2.0 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a możecie się wypowiedzieć na temat tych 2.0 tdi w audi? jedni chwalą drudzy odradzają jak to jest ? jaka różnica miedzy tym 140 a tym 170 koni? ten Mp moto ma w ofercie 2 audi b7 jedna nawet w pełnym s line tylko że 2.0 tdi

 

Masz cale tematy o 2.0tdi. Bez sensu tutaj rozpoczynac burze mozgow skoro sa tematy ku temu. Co samochod to opinia.

 

http:// https://a4-klub.pl/forum/175-20tdi/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a możecie się wypowiedzieć na temat tych 2.0 tdi w audi? jedni chwalą drudzy odradzają jak to jest ? jaka różnica miedzy tym 140 a tym 170 koni? ten Mp moto ma w ofercie 2 audi b7 jedna nawet w pełnym s line tylko że 2.0 tdi
Jest jedna prosta zasada. Jeżeli auto będzie zadbane to będzie służyć nie ważne jaki silnik. 2.0tdi pierwsze co musisz zrobić to imbus w pompie nie można tego olać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kędzior napisał:
5 godzin temu, KewsonND napisał:
no a możecie się wypowiedzieć na temat tych 2.0 tdi w audi? jedni chwalą drudzy odradzają jak to jest ? jaka różnica miedzy tym 140 a tym 170 koni? ten Mp moto ma w ofercie 2 audi b7 jedna nawet w pełnym s line tylko że 2.0 tdi

Jest jedna prosta zasada. Jeżeli auto będzie zadbane to będzie służyć nie ważne jaki silnik. 2.0tdi pierwsze co musisz zrobić to imbus w pompie nie można tego olać.

Chyba lepiej zmienić pompę na tą z 1.9 dla świętego spokoju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica w półosiach z automatu, a z menualu. Półosie muszą być pod silnik/skrzynię.

Wysłane z OP3T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2017 o 14:38, H4mm3R napisał:

Jest różnica w półosiach z automatu, a z menualu. Półosie muszą być pod silnik/skrzynię.

Wysłane z OP3T
 

Tomek pod skrzynie :wink:

Silnik raczej nie ma nic wspólnego,ja teraz zakładałem z exeo1.9 do siebie według etki Turzol mi sprawdzał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ucho.77 napisał:

Tomek pod skrzynie :wink:

Silnik raczej nie ma nic wspólnego,ja teraz zakładałem z exeo1.9 do siebie według etki Turzol mi sprawdzał 

Chodziło o diesel lub benzyna, w dieslu w automacie masz inną skrzynię i tym samym inne półosie niż w benzynie w automacie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie kodowanie po montażu bluzka w wersji high ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie jakieś godne komisy do polecenia? szukam i szukam tej B7 i nic znaleźć nie mogę najlepiej 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2017 o 11:02, Norbas napisał:

Panowie jakie macie kodowanie po montażu bluzka w wersji high ? 

Poprawne :decayed:

ważne są adaptacje od kanału 130, bo mogą być problemy z połączeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, H4mm3R napisał:

Poprawne :decayed:

ważne są adaptacje od kanału 130, bo mogą być problemy z połączeniem. 

Tam to raczej wsio ok :decayed: 

To teraz inne pytania czy moduł z koncowka  H jest wersja high? Mogę za pomocą przycisku mode przejść do książki i wybierać kontakty z pozycji kierownicy ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz, mam taki i działa, ale telefon mam z Androidem 5. Nie wiem jak z nowszymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to Dziwne bo ja po wciśnięciu mode nie mam nic na fisie, ponadto jak dzwonię mam napis phone.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Norbas napisał:

 

Tam to raczej wsio ok :decayed: 

To teraz inne pytania czy moduł z koncowka  H jest wersja high? Mogę za pomocą przycisku mode przejść do książki i wybierać kontakty z pozycji kierownicy ?? 

Raczej High. Klikasz MODE i powinno książkę pokazać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...