Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Karasik2 napisał:

Przeróbka z H7 na bixy kosztuje tyle samo lub więcej co te osramy.
Lampy zderzak spriski i masz 3k

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

W sumie racja a te 3 tys sie wyda, sama wymiana i gotowe

Bo ogolnie myslalem nad tymi

http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b7-04-08r-dayline-led-i7095684648.html

I teraz mam zagryzke ktore wybrac:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jakoś nie mogę się przekonać do tych xenonow z osrm lepiej chyba bixenon .org wygląda :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mizur138 napisał:

U siebie wlasnie nie mialem oswietlenia i byly bez chromu :facepalm: a teraz zakupilem wkoncu z chromem ale bez podswietlania i moge dokupic podswietlanie za 50 zeta. Tylko czy duzo zabawy jest z tym jesli mam robic od nowa podswietlanie.

To pamiętaj żeby był komplet, diody, listwy Pleksy i kawałki pleksy wchodzące pod plastikowe nakładki z chromem z napisem kubka i wizytownika, z reszta pewnie wiesz, do tego jak masz kostki z kawałkiem kabelka to minuta roboty z podłączeniem 

wyjac rnse najlepiej 

podpinasz się pod kable z pokręteł nawiewu lub esp, ja mam pod esp, szary z niebieskim i brązowy, ważna +i- odpowiednio 

 

Najpierw wyciągamy uchwyt na kubek.

Aby to zrobić należy wyciągnąć ramkę nad przyciskami 

PDC_ramka.jpg

Wysuwamy delikatnie radio używając wyjmaków a następnie od góry należy wcisnąć dwie zapadki od uchwytu kubka i wyciągnąć uchwyt

a4-1388.png

Teraz musimy rozdzielić szufladkę od obudowy. Aby to zrobić trzeba podważyć dwie blokady szufladki z uchwytem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adam87 napisał:

W sumie racja a te 3 tys sie wyda, sama wymiana i gotowe

Bo ogolnie myslalem nad tymi

http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b7-04-08r-dayline-led-i7095684648.html

I teraz mam zagryzke ktore wybrac:eusathink:

Tego nawet nie tykaj,to jest typowy chinczyk wiec wydasz pieniadze w bloto... Ja polecam te Osram a jak chcesz sie bawic z zakladaniem i montowaniem wszytskiego to ORI.

1 minutę temu, WydRos napisał:

To pamiętaj żeby był komplet, diody, listwy Pleksy i kawałki pleksy wchodzące pod plastikowe nakładki z chromem z napisem kubka i wizytownika, z reszta pewnie wiesz, do tego jak masz kostki z kawałkiem kabelka to minuta roboty z podłączeniem 

wyjac rnse najlepiej 

podpinasz się pod kable z pokręteł nawiewu lub esp, ja mam pod esp, szary z niebieskim i brązowy, ważna +i- odpowiednio 

 

Najpierw wyciągamy uchwyt na kubek.

Aby to zrobić należy wyciągnąć ramkę nad przyciskami 

PDC_ramka.jpg

Wysuwamy delikatnie radio używając wyjmaków a następnie od góry należy wcisnąć dwie zapadki od uchwytu kubka i wyciągnąć uchwyt

a4-1388.png

Teraz musimy rozdzielić szufladkę od obudowy. Aby to zrobić trzeba podważyć dwie blokady szufladki z uchwytem:

 

Dziekuje Kolego. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mizur138 napisał:

Tego nawet nie tykaj,to jest typowy chinczyk wiec wydasz pieniadze w bloto... Ja polecam te Osram a jak chcesz sie bawic z zakladaniem i montowaniem wszytskiego to ORI.

No w sumie tak..

Bo ja mam h7 czyli tylko montaz bez zadnych przerobek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adam87 napisał:

No w sumie tak..

Bo ja mam h7 czyli tylko montaz bez zadnych przerobek?

Tak bez zadnych przerobek aby montujesz zamiast starych i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mizur138 napisał:

Tak bez zadnych przerobek aby montujesz zamiast starych i tyle. 

To duzy plus..

Bede w pl 20 stycznia to zadzwonie do goscia albo nawet pojade bo w sumie Malogoszcz niedaleko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare sprzedaż za dobrą kasę to nie wyjdzie tak dużo!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi lampami al b8 nie chodziło mi jak one świecą tylko raczej jak wyglądają bo ja osobiście nawet jak by mi dali je za darmo i dopłacali te 3 tysiące to nawet bym ich nie założył bo po prostu dla mnie to trąca WIOSKĄ no ale o gustach się nie dyskutuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaki olej mam kupić, mam auto prawie 2 tygodnie A4 B7 2.0TDI BPW 204 tys. przebiegu i chcę zalać go olejem Motula Lub Liqui moly tylko nie wiem który zakupić i myśle do tego odrazu filtr powietrza paliwa i kabinowe ??:) / a może jest ktoś na forum co ma w fajnych cenach takie rzeczy? bo rozrząd bede na stówe brac od moderatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KewsonND napisał:

Panowie a jaki olej mam kupić, mam auto prawie 2 tygodnie A4 B7 2.0TDI BPW 204 tys. przebiegu i chcę zalać go olejem Motula Lub Liqui moly tylko nie wiem który zakupić i myśle do tego odrazu filtr powietrza paliwa i kabinowe ??:) / a może jest ktoś na forum co ma w fajnych cenach takie rzeczy? bo rozrząd bede na stówe brac od moderatora :)

https://a4-klub.pl/forum/155-fora-sponsorowane-sprzedaż/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych lamp Osram z ledami.

Montaz bixa zamiast H7 to droga inwestycja, nawet o niej nie myslalem. Dzisiaj zdarzyl mi sie wypadek przy pracy xD Wpadnie troche kazdy z ubezpiecznie, doloze troche kasy i tutaj pytanie.

 

Ty lampy od osram podobno nie wymagaja ani spryskow ani spamopoziomowania a sa w pelni legalne. To prawda? Jesli by tak bylo to moze byc sie zdecydowal, jakbym musial dolozyc np 1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, kawas11 napisał:

Co do tych lamp Osram z ledami.

Montaz bixa zamiast H7 to droga inwestycja, nawet o niej nie myslalem. Dzisiaj zdarzyl mi sie wypadek przy pracy xD Wpadnie troche kazdy z ubezpiecznie, doloze troche kasy i tutaj pytanie.

 

Ty lampy od osram podobno nie wymagaja ani spryskow ani spamopoziomowania a sa w pelni legalne. To prawda? Jesli by tak bylo to moze byc sie zdecydowal, jakbym musial dolozyc np 1500.

nie wymagają byłem na przeglądzi e diagnosta oglądał lampy 30 min. Osramy generują chyba 28W a jeśli by było ponad 32 to wtedy jest konieczność spryskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem dziś w serwisie z ciekawości sprawdzić historie serwisowa mojego auta B7 (2005, 126 tys, 1.8T Q BFB) Pan bardzo mnie ucieszył bo autko serwisowane do końca 2013 roku z ostatnim wpisem na 90 tysi. Okazało się ze Hans 2.2012 przy 69 tysi zrobil rozrząd + pompa wody - czyli nie rzadziej niż 7 lat jak mówi instrukcja serwisowa. Auto mam 2 tygodnie niecałe i zastanawiam się czy robić teraz ten rozrząd. Powiem szczerze ze chętnie odołożyłbym to do wakacji jak będzie ciepło. Teraz wymienię tylko oleje i filtry. Co o tym myślicie?

 

I inne pytanie. Warto dokładać do LM Synthil High Tech 5w40 czy kupić Motula 5w40 x cess?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damianq w sumie nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, albo jest tylko jedna.

Kupując auto ZAWSZE robisz pakiet start. Na Twoim miejscu, nie wyobrażałbym sobie nie zrobić rozrządu. To moje zdanie.

Co do oleju - ma mieć specyfikę odpowiednią do Twojego silnika. Możesz zasugerować się wyborami bardziej "doświadczonych" forumowiczów.

Pozdrawiam i życzę bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damianq napisał:

Panowie byłem dziś w serwisie z ciekawości sprawdzić historie serwisowa mojego auta B7 (2005, 126 tys, 1.8T Q BFB) Pan bardzo mnie ucieszył bo autko serwisowane do końca 2013 roku z ostatnim wpisem na 90 tysi. Okazało się ze Hans 2.2012 przy 69 tysi zrobil rozrząd + pompa wody - czyli nie rzadziej niż 7 lat jak mówi instrukcja serwisowa. Auto mam 2 tygodnie niecałe i zastanawiam się czy robić teraz ten rozrząd. Powiem szczerze ze chętnie odołożyłbym to do wakacji jak będzie ciepło. Teraz wymienię tylko oleje i filtry. Co o tym myślicie?

 

I inne pytanie. Warto dokładać do LM Synthil High Tech 5w40 czy kupić Motula 5w40 x cess?

Rozrząd natychmiast bo i tak Cię nie ominie, olej Motul X-Max 0W40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Damianq napisał:

Tak wiem co i jak od kogo :)   Dzięki za rady :)

Olej Motul 8100 X-CESS 5W-40 lub Liqui Moly Synthoil High Tech 5W-40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widział ktoś może gdzieś takie dywaniki z identycznym napisem w tym kolorze ?IMG_0473.PNGIMG_0474.PNG

oczywiscie do b6/7

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...