Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Albo masz zderzak zniekształcony... Też kiedyś taki miałem i lewa lampa mocniej odstawała. Zmieniłem zderzak i leży jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, bartekzks napisał:

Oczywiście ,że się da  bierzesz  z jakiegoś licznika  innego tanie są z anglików lub można czasem nawet sam głośniczek wyrwać (często padają, teraz w b6 też mam padnięty ale nawet nie robie tego juz )   , ja kupiłem sam głośniczek na allegro za 30zl wtedy , a sprawdzić najłatwiej ustaw gong na niezapięte pasy i sie przejdź :decayed: będzie kontrolka i gong powinien być

Wiesz co, chyba zbaraniałem całkiem. Dam głowę, że świeciła mi się kontrolka od niezapiętych pasów. Dziś sprawdzałem to się nie świeci. Nawet żona zwróciła na to uwagę wcześniej, że się świeci a nie pika "jak w Insigni" :D Głośniczek chyba jest ok bo jak rezerwa się zaświeca to mam sygnalizacje dźwiękowa. Poza tym nie mam na wlepce kodu 9P1 a to chyba jest właśnie oznaczenie pasów z czujnikami. Wiązkę pod fotelem na pewno będę miał chociaż nie sprawdziłem bo mam grzane fotele. Mszę to poobserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbas raczej tak

Jak odebrałem auto od djima to, było wszystko Ok, można powiedzieć że fabrycznie.
Potem wymieniłem sam chłodnice i zauważyłem brak tej śruby i w tedy te odległości mi się posypały i już ustawić tego dokładnie nie mogłem.

Wiem podpora działa na zasadzie Góra dół
Muszę się dokładnie przyjrzeć tym regulacja lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzuj wszystkie trzy śruby i spróbuj wyregulować. Tylko nie wykręcaj śrub na maksa :P A i jeszcze sprawdź czy zderzak nie zatzymał się na osłonie plastikowej. Są dwie przy chłodnicy i nieraz jak nie wpasujesz się to któraś strona może odstawać ;) Zrób fotę od góry jak te co wkleiłeś z sieci ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę przycisk otwierania podłokietnika ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę przycisk otwierania podłokietnika ? [emoji4] 


Allegro ;) Zestaw naprawczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, muunv napisał:

 


Allegro ;) Zestaw naprawczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

wytrzymałe są chociaż troszkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze kiedyś sprzedawał aluminiowe.. ale nie mogę znaleźć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Norbas napisał:

wytrzymałe są chociaż troszkę 

w miarę wytrzymałe,tylko bardziej wystają niż ori

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzymałe są chociaż troszkę 


Wytrzymale ;) Ja mam od ponad roku i jest elegancko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, kilka zika za przycisk to niewiele więc można pyknąć na próbę :decayed: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aluminiowe tu, tylko zapytaj o dostępność.

 

 

Edytowane przez Aleq
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możne ktoś ma jakieś zdjęcie co i jak odkręcić przy zdjęciu progów bocznych w naszych audiolkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie klubowicze! Jaki dokładnie rezystor do ledowych DRL? Niektórzy piszą 25Watt 25Ohm, inni znów zalecają mocniejsze albo słabsze, idzie zgłupieć ;) Jakby dało rade to jakiś link do allegro, etc. Z góry dzięki, będę wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blade13 ostatni wkładał do siebie,  zaglądnij do niego w temat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie klubowicze! Jaki dokładnie rezystor do ledowych DRL? Niektórzy piszą 25Watt 25Ohm, inni znów zalecają mocniejsze albo słabsze, idzie zgłupieć [emoji6] Jakby dało rade to jakiś link do allegro, etc. Z góry dzięki, będę wdzięczny [emoji6]


Zerknij do mnie w temat. Ja nie pamietam jakie wrzucalem ale zdaja egzamin. Nawet chyba link gdzies tam w temacie jest ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje porady... w sobotę to auta zostało założone rns-E led i wszystko śmiga ale jest jeden problem. Całe radio co jakiś czas tak jak by gubili prąd, znaczy ekran sie wyłącza, potem podświetlenie przycisków a w miedzy czasie dźwięk jest normalnie trwa to kilka sekund może ze 3s i wtedy dźwięk znika i radio uruchamia sie od nowa od ekranu startowego... dzieje sie to głownie na długich trasach na krótkich bardzo rzadko, miał ktoś podobny problem? Co może hyc nie tak? Bezpiecznik w radiu? Przejściówki? Soft? W niedziele jechałem trasę 400km to raz było tak ze radio odwaliło tak z 3 razy w ciągu 10-20 minut a pózniej np przez 200 kilometrów wszystko było elegancko. Jakieś rady? Z góry dzięki za podpowiedzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy kostki dobrze siedzą i piny czy siedzą mocno w gniazdach. Może gdzieś pod wpływem wibracji piny się obruszają i gubi prąd ;) 

 

 

 

 

 

 

Panowie ma ktoś sprężyny do avanta z wersji s-line 1be na tył, chętnie zakupie :decayed: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...