Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy Air Ride. Czy felgi 20 cali wejdą,jeśli tak to jakie parametry ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 minut temu, Mizur138 napisał:

Pytanie do posiadaczy Air Ride. Czy felgi 20 cali wejdą,jeśli tak to jakie parametry ???

20'' ma @H4mm3R będzie wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, H4mm3R napisał:

A co tam ma nie wejść...

Wysłane z OP3T
 

i o to mi chodzilo. Dzieki za info :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z nowymi przepisami odnośnie DPF i badania jakości spalin podczas przeglądów? Ma być niezły bajzel dla osób po usunięciu DPF. Czy to prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie, co to za dokldka? Handmade? :mysli:

6324e067b605c51e2f112ee37e5366c2.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzucisz link? Wpisalem na allegro - dokladka zderzaka - ale nic nie wyskakuje takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muunv napisał:

Podrzucisz link? Wpisalem na allegro - dokladka zderzaka - ale nic nie wyskakuje takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://allegro.pl/audi-a4-b7-avant-dyfuzor-tyl-spoiler-nowy-i7141579596.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, beny2303 napisał:

O co chodzi z nowymi przepisami odnośnie DPF i badania jakości spalin podczas przeglądów? Ma być niezły bajzel dla osób po usunięciu DPF. Czy to prawda? 

https://warsztat.pl/dzial/18-warto-wiedziec/artykuly/wyciete-dpf-y-nik-przyznaje-sluzby-niewiele-moga,65555/1
 

Propaganda.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beny2303 napisał:

Dzięki golden87 za linka :hi:

Nie ma za co ;-) Dodatkowo ciekawy jestem jakby miał wygladac pomiar w aucie w którym wydech poprowadzony jest na 2 strony... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, golden87 napisał:

Nie ma za co ;-) Dodatkowo ciekawy jestem jakby miał wygladac pomiar w aucie w którym wydech poprowadzony jest na 2 strony... ;-)

mi badali nie dawno obie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi badali nie dawno obie strony [emoji4]
Bo im pozwoliłes :-) ja bym powiedział że boję się o stan silnika i nie pozwalam do maxymalnych obrotów go zbadać.

Poza tym musiał by przedstawić certyfikowany sprzet okreslajace warunki atmosferyczne, np. Certyfikowany termometr a gwarantuje ze Policja go nie ma. Teoretycznie większość komend ma iso 9001 i teoretycznie masz prawo wymagać żeby pomiar został wykonany w sposób prawidłowy, a będąc audytorem powiem Ci ze bardzo łatwo jest podważyć sposób wykonania pomiaru, jesli nie jest choć jeden warunek spełniony pomiar jest nie ważny.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, golden87 napisał:

Bo im pozwoliłes :-) ja bym powiedział że boję się o stan silnika i nie pozwalam do maxymalnych obrotów go zbadać.

Poza tym musiał by przedstawić certyfikowany sprzet okreslajace warunki atmosferyczne, np. Certyfikowany termometr a gwarantuje ze Policja go nie ma. Teoretycznie większość komend ma iso 9001 i teoretycznie masz prawo wymagać żeby pomiar został wykonany w sposób prawidłowy, a będąc audytorem powiem Ci ze bardzo łatwo jest podważyć sposób wykonania pomiaru, jesli nie jest choć jeden warunek spełniony pomiar jest nie ważny.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 

tak tylko ze teraz dopiero przeczytałem artykuł.

Ale do rzeczy miałem badane przez usunięciem DPF-a i wyszło 1,5 ( norma ) 

pokierowany przez kolegów z forum przegoniłem audi na obwodnicy i prosto na drugi pomiar .. wyszło 1,8-2,2 

ale przegląd podbity a pan co robił przegląd cytuj "zarok to nie przejdzie"

teraz mam usunięty ale nie było skontrolować jeszcze spalin zrobie to przy okazji tak dla czystej ciekawości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Karasik2 napisał:

ale przegląd podbity a pan co robił przegląd cytuj "zarok to nie przejdzie"

Mi bardziej chodziło o kontrole na drodze przez Miśki niz SPK,
SKP sie inaczej załatwia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 20 lat jeżdżę i nie spotkałem się by miśki to sprawdzały. Ale swoją drogą jak mają takie słabe narzędzia do tego to spokojna głowa

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką sytuacje... Mniej więcej raz na +/- 20 odpaleń auta nie podświetla się klimatronik...wszystko działa idzie nim sterować tylko poprostu żaden z wyświetlaczy sie nie podświetla, wystarczy zgasić i odpalić ponownie auto i znów jest OK.... Ostatnio przy wymianie radia wpadł nowy klimatronik i dalej to samo, średnio raz w tygodniu się nie podświetla więc to na bank nie wina klimatronika... miał ktoś już takie przygody ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Pany!

Potrzebuje kontakt do ''turzol'', odnośnie felg z działu sprzedam, ale nie mogę mu wysłać  PW

Poradzicie coś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...