Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, rafi a4 napisał:

Cześć Pany!

Potrzebuje kontakt do ''turzol'', odnośnie felg z działu sprzedam, ale nie mogę mu wysłać  PW

Poradzicie coś???

Napisz w B6 Division

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

23 godziny temu, gabalo napisał:

Panowie mam taką sytuacje... Mniej więcej raz na +/- 20 odpaleń auta nie podświetla się klimatronik...wszystko działa idzie nim sterować tylko poprostu żaden z wyświetlaczy sie nie podświetla, wystarczy zgasić i odpalić ponownie auto i znów jest OK.... Ostatnio przy wymianie radia wpadł nowy klimatronik i dalej to samo, średnio raz w tygodniu się nie podświetla więc to na bank nie wina klimatronika... miał ktoś już takie przygody ???

Też tak mam, już 3 klimatronik i to samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na 100% nie wina klimatronika... ale czego wina to też nie mam pojęcia:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, gabalo napisał:

To na 100% nie wina klimatronika... ale czego wina to też nie mam pojęcia:facepalm:

Posprawdzajcie kostki, przeczyście sprejem kontakt s lub coś podobnego. Może pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki czytam forum ale nie mogę znaleść informacji czy da się ustawić inspekcje serwisowa na dowolne km. Przykładowo chciałbym ustawić sobie inspekcje co 12 tysi lub 1 rok. Czy coś takiego jest możliwe? Posiadam VCDS’a od  Majfrenda. Autko jak w opisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możesz. Nie ma problemu. Wujek Google i masz co chcesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam przełącznika 8E1 919 094 D 5PR i kompletnie nigdzie go nie ma. Znalazłem jedną ofertę na aledrogo ale ponad 100zł, a w ASO nówka 166zł :o Jest jakiś zamiennik na to czy tylko nówkę zostaje mi kupić?

 

edit: ja głupi.. wpisałem z przerwami numer części, a trzeba też próbować 8E1919094D i wtedy wyskoczy. Nie było tematu :banan:

Edytowane przez Marcin Lipiński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy żeby w B7 wyjąć kratki w zderzaku przednim (te obok halogenów) trzeba zdejmować zderzak? Dziś zauważyłem, że mechanik się nie popisał i źle je założył, nie spasowały się idealnie i muszę to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Damianq napisał:

Panowie czy żeby w B7 wyjąć kratki w zderzaku przednim (te obok halogenów) trzeba zdejmować zderzak? Dziś zauważyłem, że mechanik się nie popisał i źle je założył, nie spasowały się idealnie i muszę to poprawić.

Jeśli zderzak s-line to kratki są wyjmowane a jak zwykły to nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s-line siedza na zaczepach. Delikatnie, z glowa i wyjda :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że zderzak zwykły (jeszcze :D ) . No cóż zrobi się cieplej i czeka mnie ściąganie zderzaka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, tak jak już Rabbi wspomniał, w zwykłym zderzaku kratek się nie ściąga. Demontowalne są w zderzaku S-Line. Nie za bardzo wiem co mogło Ci się tam źle spasować. Masz fotkę?

Edytowane przez Animal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2018 o 15:32, Damianq napisał:

Dodam jutro fotkę :)

Strona lewa (patrząc z przodu auta):

IMG-0522.JPG

 

IMG-0523.JPGIMG-0525.JPG

 

Strona prawa (patrząc z przodu):

 

IMG-0528.JPGIMG-0527.JPG

 

Tak jak pisałem, odebrałem auto od mechanika i kratki tak odstają, nie wym co tam było kombinowane, ale nie miałem już czasu żeby to ogarnął i odpuściłem. Chciałem poprawić to sam. Muszę ściągać zderzak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj zdjac oslone pod autem, wtedy pod samochodem sie do tego dostaniesz. Lepsze to, niz sciaganie zderzaka [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos na felgach delikatnie naciagniete opony uniroyal? Jak to sie uklada na feldze? Chce wrzucic 225/35/19 na 9j. Bedzie uniroyal jakos wygladac?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, muunv napisał:

Ma ktos na felgach delikatnie naciagniete opony uniroyal? Jak to sie uklada na feldze? Chce wrzucic 225/35/19 na 9j. Bedzie uniroyal jakos

@ucho.77 ma 225/35 ale na 8.5J

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos z obecnych tablice na magnesy w blendzie z s4? Ew na tasme dwustronna.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vwbartus miał na pompeiach uniroyal 225 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie powinno być kodowanie BT, tak zeby na RNS-E działał SDS a jednocześnie z kierownicy szło na odbierać i nawiązywać połączenia przez BT?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...