Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Pany ciąg dalszy pytań. Znalazłem Łopaty ale z A8 D3 19" ET 44 oryginalny ronal komplet 5 szt z oponami 225/35/19 z 2016 roku około 6 mm. Trochę obdarte więc sezon pewnie i do malowania trzeba. Warto za 2 tysie brać? I czy na seryjnym zawiasie 1BA nie będzie problemów? Wiem, że będzie koza :D Bedę szukał sprężyn obniżających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słabe et , trzeba będzie dać spory dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pajda napisał:

Słabe et , trzeba będzie dać spory dystans

To przecież nie problem, lepiej dać dystans niż jakby koła miały za mocno wystawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przecież nie problem, lepiej dać dystans niż jakby koła miały za mocno wystawać. 
Tak , zgadza się, ale myślę że można kupić koła z lepszym et gdzie nie trzeba dystansu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Damianq napisał:

Dobra Pany ciąg dalszy pytań. Znalazłem Łopaty ale z A8 D3 19" ET 44 oryginalny ronal komplet 5 szt z oponami 225/35/19 z 2016 roku około 6 mm. Trochę obdarte więc sezon pewnie i do malowania trzeba. Warto za 2 tysie brać? I czy na seryjnym zawiasie 1BA nie będzie problemów? Wiem, że będzie koza :D Bedę szukał sprężyn obniżających.

jeśli felga 9 J dajesz dystans 14 mm a jeśli 8,5 J dajesz dystans 20 mm i śmigasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga 9j. Bez dystansu nie da rady? To ma być koło na jeden sezon. Na następny wleci coś innego na pewno.

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2018 o 22:55, vwbartus napisał:

jeśli felga 9 J dajesz dystans 14 mm a jeśli 8,5 J dajesz dystans 20 mm i śmigasz

Jak Ty chcesz dać 20mm dystans przy 8.5j ? 8.5j z et24 wyjdzie za krawędź 

Screenshot_20180310-143824.png

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód przy 8.5j/et30/~40mm wyglada tak ?

@afroo. coś może powiedzieć bo miał-30mm z tymi parametrami 

20160409_175603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2018 o 14:44, ucho.77 napisał:

Jak Ty chcesz dać 20mm dystans przy 8.5j ? 8.5j z et24 wyjdzie za krawędź 

 

No co dobrze mówie 8,5 J z ET 24 to tak samo jak 9J z ET 30 czyli na równo . a jak on ma na 9J opone 225/35 to jest lekki naciąg i na bank nie będą mu tarły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, vwbartus napisał:

No co dobrze mówie 8,5 J z ET 24 to tak samo jak 9J z ET 30 czyli na równo . a jak on ma na 9J opone 225/35 to jest lekki naciąg i na bank nie będą mu tarły :wink:

Tylko że już gwint do tego potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Panowie spece mały offtop do jakiego ET można bezpiecznie zejść z tyłu w A4 B7 na 1BV przy feldze 8" i gumie 235 (Rainsport3) ?

ET24 ? 26?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaciski zr18 i zl18 podchodza p&p do naszych A4 czy trzeba cos kombinowac??

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w sobotę przeżyłem zdziwko... Kupiłem wkład w koło zapasowe (nie miałem po zakupie) zgodnie z tutorialem z forum z miejscem na hak, ale okazuje się, że mój hak się tam nie mieści... Ma inny kształt (jest dłuższy). Mam haka z czerwonym kluczykiem chyba firmy Westfalia (czy jakoś tak). Teraz pytanie czy hak nie jest oryginał czy jak? Wydaje mi się, że wszystko jest fabryczne. Jakieś sugestie?

 

EDIT: na 99% mam takiego haka

http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-hak-wypinany-westfalia-modul-wiazka-i7224827674.html#thumb/1

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, black4 napisał:

Witajcie,

Panowie spece mały offtop do jakiego ET można bezpiecznie zejść z tyłu w A4 B7 na 1BV przy feldze 8" i gumie 235 (Rainsport3) ?

ET24 ? 26?

Pozdrawiam

nie ryzykowałbym z ET 24 z taką gumą bierz 26 a bezpiecznie by było 29 , 30

42 minuty temu, Mizur138 napisał:

Panowie zaciski zr18 i zl18 podchodza p&p do naszych A4 czy trzeba cos kombinowac??

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartek!,

Wiesz teraz mam ET30 przy 8" i wygląda, że z tyłu dystans 5 mm wszedłby spokojnie...

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Pytanko Gwint do Oski i Quattro na przód rozni się czymś ?? Tył mnie nie interesuje tylko przod

 

Przy okazji jeśli ktoś ma gwint na sprzedaż do A4 B6/B7 byłbym zainteresowany

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bartekzks napisał:

Witam . Pytanko Gwint do Oski i Quattro na przód rozni się czymś ?? Tył mnie nie interesuje tylko przod

 

Przy okazji jeśli ktoś ma gwint na sprzedaż do A4 B6/B7 byłbym zainteresowany

 

Pozdrawiam

Nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie o ręcznej polerce? Chodzi mi o nałożenie powłoki ceramicznej samemu zaznaczając iż jestem w tym "typowym Januszem" :decayed: chodzi mi dokładniej o porządne umycie auta mam szampon z naturalnym PH rękawice detalingową, ręczniki, dobrą chemie do auta i chciałbym chociaż trochę się pozbyć mikro rys które widać na latarce, a nie chcę dawać teraz auta do firmy która się tym zajmuje bo mam dużo wydatków jest sens w ogóle babrania się z tym czy odpuścić bez maszyny?? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...