Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 12.03.2018 o 11:24, black4 napisał:

Witajcie,

Panowie spece mały offtop do jakiego ET można bezpiecznie zejść z tyłu w A4 B7 na 1BV przy feldze 8" i gumie 235 (Rainsport3) ?

ET24 ? 26?

Pozdrawiam

30tka będzie naj bo to będzie "balon" i przy zrobieniu felgi równo z blotnikiem opona będzie wystawac 

Na tył spokojnie możesz 5mm dystans dać

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 godzin temu, KewsonND napisał:

Panowie co powiecie o ręcznej polerce? Chodzi mi o nałożenie powłoki ceramicznej samemu zaznaczając iż jestem w tym "typowym Januszem" :decayed: chodzi mi dokładniej o porządne umycie auta mam szampon z naturalnym PH rękawice detalingową, ręczniki, dobrą chemie do auta i chciałbym chociaż trochę się pozbyć mikro rys które widać na latarce, a nie chcę dawać teraz auta do firmy która się tym zajmuje bo mam dużo wydatków jest sens w ogóle babrania się z tym czy odpuścić bez maszyny?? Pozdrawiam

Ogólnie to VAGowe lakiery są strasznie twarde i ciężko jakiekolwiek rysy ręcznie wyciągnąć. Narobisz się jak głupek a efekt może być niesatysfakcjonujący. Wg. mnie, nakładanie ceramiki bez poprawnego przygotowania powierzchni mija się z celem. Tym bardziej, że samo nałożenie ceramiki też nie jest łatwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz (Ucho.77)

Dzięki wielkie za info,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Młody_drog napisał:

Ogólnie to VAGowe lakiery są strasznie twarde i ciężko jakiekolwiek rysy ręcznie wyciągnąć. Narobisz się jak głupek a efekt może być niesatysfakcjonujący. Wg. mnie, nakładanie ceramiki bez poprawnego przygotowania powierzchni mija się z celem. Tym bardziej, że samo nałożenie ceramiki też nie jest łatwe :)

dzięki za info w takim razie trzeba odkładać grosza na ceramike w profesjonalnym studio u mnie w miescie biorą okolo 2 tys. za taką usługe z polerowaniem wieloetapowym ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś nr przycisku w chromie w konsole - Air Bag Off?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, pksmlody napisał:

Panowie, ma ktoś nr przycisku w chromie w konsole - Air Bag Off?

8E2919234B

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crew'iacy, potrzebuje porady ;) 
Padł mi magiel - wyciek oleju z prawego drążka... Szukać używki czy regenerować swój? Wersja z servotronickiem. Mam obawę co do regeneracji, ale z drugiej strony - chyba jeszcze bardziej boje się kupić używkę, bo nigdy nie wiadomo co się kupi. Jestem w totalnej kropce a muszę ogarnąć auto na przyszły weekend :) Macie w tym temacie jakieś doświadczenia? ;)

Edytowane przez maximdj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jest opcja regulacji VCDSem obrotów na jałowym w benzynie? Do ropniaka instrukcji pełny net, a przy pb nie da rady zapisać adaptacji, kod dostępu 12233 też nie bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pksmlody napisał:

:hi:

Lepiej dołożyć i kupić nowy nizeli używany i ma nie pasować do reszty bo będzie miał już inna powierzchnie od naciskani palcem 

Tu masz przykład 

stan przycisku gołym okiem idealny itd a jednak ma ślad od naciskania go który widać pod

jakims katem lub światłem 

 

30268C57-F409-4BC0-8293-BD4F1446D76D.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, oczywiście kupię nowy. Mój od PDC też już jest "zajechany" od palca... :wink:

Jeszcze raz dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air bag offa przecież sie nie przyciska..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to, żeby były jednakowe i ładne, a nie żeby go naciskać. Dlatego pisaliśmy o nie kupowaniu używki w stanie niewiadomym... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 

moje tez miałem idealne ale wieczorem od światła led było widać inny odcień od palca i już mnie to denerwowało 

czasami można dorwać nowki tanio nic tylko szukać 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare razy plakiem zjechać wszystkie i łapią ten sam kolor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ten oryginalny lekko matowy prezentuje się najlepiej 

ja osobiście nie jestem za plakiem

klikniesz palcem i plak na palcu a odcisk na przycisku zostaje 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sens klecić uchwyty czujników pdc i wiercić swój zderzak ? Warto się bawić czy lepiej kupić zderzak z ori otworami i malować. Plus wiercenia i klejenia to cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cysiek18 napisał:

Panowie jest sens klecić uchwyty czujników pdc i wiercić swój zderzak ? Warto się bawić czy lepiej kupić zderzak z ori otworami i malować. Plus wiercenia i klejenia to cena :)

Ja bym robił swój bo zawsze będzie to ten co był czyli koszty mniejsze, po wierceniu też może wyjść coś żeby podmalować a uchwyty i tak musisz kleic i tak (najlepiej wtopić) ..

Twoja decyzja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...