Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, gabalo napisał:

Panowie jakiej firmy pióra wycieraczek polecacie do b7? Nie muszą być tanie, ważne żeby były dobre emoji6.png ORI ? Czy macie jakieś sprawdzone co szyby nie ryszą itp


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja tez mam bosha aerotwin już na 3aucie i jest ok, dużo ludzi narzeka ale ja tam chwale

zalezy tez dużo w jakim stanie masz szybę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2 minuty temu, WydRos napisał:

Ja tez mam bosha aerotwin już na 3aucie i jest ok, dużo ludzi narzeka ale ja tam chwale

zalezy tez dużo w jakim stanie masz szybę

Wiesz co ja pare lat temu jak kupiłem swoją a4 (szyba nie była idealna)to założyłem pióra boscha i tak +\- po 2 latach było widać po ccalości delikatne ryski i troszkę sie zraziłem, później wymieniłem szybę i już bałem sie iść w boscha, ale tak jak mówię możliwe ze sklep z którego je kupiłem (mały prywaciarz) trochę oszukał i nie kiał ori bosch. Dzisiaj zamówiłem w ASO więc powinno być Ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gabalo napisał:

Wiesz co ja pare lat temu jak kupiłem swoją a4 (szyba nie była idealna)to założyłem pióra boscha i tak +\- po 2 latach było widać po ccalości delikatne ryski i troszkę sie zraziłem, później wymieniłem szybę i już bałem sie iść w boscha, ale tak jak mówię możliwe ze sklep z którego je kupiłem (mały prywaciarz) trochę oszukał i nie kiał ori bosch. Dzisiaj zamówiłem w ASO więc powinno być Ok. 

Wydaje mi się ze jak wytrzymały 2lata i nie odpadły pióra to był to ori bosh hehe

a rysy rysami, nawet na najdroższej wycieraczce jaka tniesz gdzieś pod drzewem albo lekko wiatr piaskiem sypnie wytrzesz i już, także to nie wina wycieraczek bo w nich nie ma niczego czym mogłyby porysować 

tak uważam 

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WydRos napisał:

Wydaje mi się ze jak wytrzymały 2lata i nie odpadły pióra to był to ori bosh hehe

a rysy rysami, nawet na najdroższej wycieraczce jaka tniesz gdzieś pod drzewem albo lekko wiatr piaskiem sypnie wytrzesz i już, także to nie wina wycieraczek bo w nich nie ma niczego czym mogłyby porysować 

tak uważam

Możliwe ze masz racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje numeru dla gniazd wtryskiwaczy benzynowych do A4 1.8t bfb. Nigdzie na necie nie mogę znaleźć ani numeru ani nawet aukcji z tymi gniazdami. W motoryzacyjnym również mi nie pomogli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gabalo napisał:

Możliwe ze masz racje?

Ale w pełni cię rozumiem z tym urazem do bosh :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wycieraczki, to z mojej strony mogę polecić Oximo. W poprzednim aucie przelatały 2 lata i dalej jak nowe, a cena 1/5 tych z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rafiki5 napisał:

Panowie potrzebuje numeru dla gniazd wtryskiwaczy benzynowych do A4 1.8t bfb. Nigdzie na necie nie mogę znaleźć ani numeru ani nawet aukcji z tymi gniazdami. W motoryzacyjnym również mi nie pomogli ?

http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2008/454/R/1/103/103045

 

moze tu znajdziesz na ilustracji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rafiki5 napisał:

Panowie potrzebuje numeru dla gniazd wtryskiwaczy benzynowych do A4 1.8t bfb. Nigdzie na necie nie mogę znaleźć ani numeru ani nawet aukcji z tymi gniazdami. W motoryzacyjnym również mi nie pomogli ?

2018-04-14 11_30_28-GG - Powiadomienia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wycieraczki, to z mojej strony mogę polecić Oximo. W poprzednim aucie przelatały 2 lata i dalej jak nowe, a cena 1/5 tych z ASO
Nie wiem po ile kupiłeś te oximo, bo ja te z aso za 140 zł mam ;)

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gabalo napisał:

Na miejscu nie mieli ale zamówiłem. Koszt 240 zł z tym ze ja żadnych zniżek nie mam emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zasugerowałem się ceną podaną przez Gabalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy listwy s-line z B6 są takie same jak w B7? Wizualnie niby tak i jak szukałem na forum to numer katalogowy niby różni się dopiskom 7DL.

 

Cytując forum B6:

Cytuj

8E0 853 959 C 7DL - Listwa drzwiowa (lewy-przód) [402zł]
8E0 853 969 D 7DL - Listwa drzwiowa (lewy-tył) [402zł]
8E0 853 960 C 7DL - Listwa drzwiowa (prawy-przód) [402zł]
8E0 853 970 D 7DL - Listwa drzwiowa (prawy-tył) [402zł]

 

Cytując forum B7:

Cytuj

Listwy boczne:
8E0 853 969 D lewy tył
8E0 853 970 D prawy tył
8E0 853 960 C prawy przód
8E0 853 959 C lewy przód

 

Pytam ponieważ mam problem. Mam do kupienia listwy s-line z B6 tylko nie ma na nich nigdzie numeru katalogowego. Jest tylko ten ogólny. Poniżej przykład z sieci, żeby zobrazować o co mi chodzi.

9289e065479991e2f2fcf9c5789f.jpg

Na listwach które miałem w rękach były tylko te numery które zaznaczyłem na zielono. Tych zaznacznych na czerwono numerów katalogowych nie ma w tym miejscu i nie ma go w żadnym innym miejscu na listwach. Są to na bank listwy S-Line bo potrafię je rozpoznać, dla pewności porównywałem je z moimi i są faktycznie inne.  B6 z której pochodzą widziałem na żywo jeszcze nie rozebraną i była w pakiecie s-line, pochodziła z 2003 roku i tak też jest na listwach nadrukowane "6 sep 2003" czy coś podobnego. Możliwe, że nie nabili by numeru? Ktoś rozwikła zagadkę? Jakieś sugestie? :)

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie same. Jedynie seryjne listwy w B6 i B7 były inne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym zdementować plotki.

Potrzebuję zmienić sprzęgło w moim BFB, pomyślałem o wstawieniu tarczy i docisku z AWX (niby p&p). Ale ale, czy moja dwumasa z BFB podejdzie pod nowe sprzęgło? Jeżeli jest ok, wiadomo nie będę się pakował w koszty.

Czy sprzęgło z AWX wiąże się z wstawieniem całego kompletu z dwumasą?

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje nr wzmacniacza antenowego do sedana moj padł i przyo okazji przechodzę na rns-e jaki najlepiej zeby nie bylo problemów ??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vwbartus napisał:

Panowie jedzie ktoś z was w tym roku do Austrii ??? @H4mm3R ?

Nowe felgi trzeba zamówić :decayed: korci mnie tam pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku będę tam już 10 raz . Jak coś to w środę wyjeżdżam i 4 maja wracam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, vwbartus napisał:

Ja w tym roku będę tam już 10 raz . Jak coś to w środę wyjeżdżam i 4 maja wracam :wink:

Na zimówkach nie pojadę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...