Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Moduł komfortu pewnie zalany...

Sprawdzę. ? Wydawało mi się, że mce tym steruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemanko , czy znajde gdzieś na śląsku specjaliste od RNS-E , wczoraj radio przestało po chwili czytać płyte z navi. Najpawdopodobniej laser zabrudzony, czytałem manuale dotyczące samodzielnego czyszczenia, ale jednak wolałbym oddać to komuś kto się na tym zna. Czy umiecie mi jakoś pomóc, bo nie chcialbym niczego popsuć? BTW mam oryginalnie rns-e i jest to możliwe że po 2008 r.  już fabryka nie wydawała samochodów  z codem PIN, ponieważ jeżeli była ona fabrycznie zamontowana to pomimo ponownego rozłączenia , komputer od razu rozpozna rns-e, jest to prawda? dzieki z góry za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Audi sline napisał:

Siemanko , czy znajde gdzieś na śląsku specjaliste od RNS-E , wczoraj radio przestało po chwili czytać płyte z navi. Najpawdopodobniej laser zabrudzony, czytałem manuale dotyczące samodzielnego czyszczenia, ale jednak wolałbym oddać to komuś kto się na tym zna. Czy umiecie mi jakoś pomóc, bo nie chcialbym niczego popsuć? BTW mam oryginalnie rns-e i jest to możliwe że po 2008 r.  już fabryka nie wydawała samochodów  z codem PIN, ponieważ jeżeli była ona fabrycznie zamontowana to pomimo ponownego rozłączenia , komputer od razu rozpozna rns-e, jest to prawda? dzieki z góry za pomoc :) 

10min roboty, skąd jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, H4mm3R napisał:

10min roboty, skąd jesteś?

wlasnie poszlo PW do ciebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, jolley napisał:

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

Mam cos takiego u mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolley napisał:

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

q tak ma  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stanley napisał:

q tak ma  :wink:

 

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Mam cos takiego u mnie...

Dzięki!

Myślałem że coś mam zepsute :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 11:10, afroo. napisał:

Siema. Miał ktoś taki przypadek w sedanie - nie świeci tablica i lampy w klapie bagażnika, dodatkowo nie otwiera się bagaj ani z klamki, ani z pilota, ani też z przycisku w tapicerce drzwi kierowcy. Na liczniku pokazuje błąd spalonych żarówek przeciwmgłowych i oświetlenia tablicy, w mce te same błędy. Wiązka, żarówki, przelotka, bezpieczniki, kostki sprawdzone i wszystko jest ok. Możliwe, że mce broi? Bo już tylko to mi przychodzi na myśl.

 

W dniu 11.05.2018 o 15:20, H4mm3R napisał:

Moduł komfortu pewnie zalany...

Komfort czyściutki i suchutki, ani kropelki pod nogami i w podszybiu. ? Jednak kabel masowy w przelotce klapy strzelił. Nie zauważyłem wcześniej bo izolacja była cała, a strzelił sam przewód ale po przeszarpaniu puściła izolacja i temat załatwiony. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, afroo. napisał:

 

Komfort czyściutki i suchutki, ani kropelki pod nogami i w podszybiu. ? Jednak kabel masowy w przelotce klapy strzelił. Nie zauważyłem wcześniej bo izolacja była cała, a strzelił sam przewód ale po przeszarpaniu puściła izolacja i temat załatwiony. ?

To dobrze że obyło się bez grubszej robutki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adam87 napisał:

To dobrze że obyło się bez grubszej robutki ?

Trochę rozbierania i wqrwiania, że wszystko tam ok. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, afroo. napisał:

Trochę rozbierania i wqrwiania, że wszystko tam ok. ?

Przynajmniej koszty niskie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2018 o 20:23, jolley napisał:

Panowie czy u Was przy autach z Quattro, przy ruszaniu że skręconymi kołami występuje takie jakby "przeskakiwanie kół"? Uczucie takie, jakby koło nie obracało się płynnie, tylko przeskakiwało. Dzieje się to tylko przy ruszaniu że skręconymi kołami. W zawieszeniu nie czuć luzów, nie puka nic.

Ten typ tak ma?

 

W dniu 11.05.2018 o 21:09, Adam87 napisał:

Mam cos takiego u mnie...

 

W dniu 11.05.2018 o 21:51, stanley napisał:

q tak ma  :wink:

Mi tak przeskakiwało wcześniej na oponie 235/45 na 17" i obecnie przeskakuje na 225/40 na 18". 

Na zimowej 17" 215/50 nie mam tego ;]

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, qruku napisał:

 

 

Mi tak przeskakiwało wcześniej na oponie 235/45 na 17" i obecnie przeskakuje na 225/40 na 18". 

Na zimowej 17" 215/50 nie mam tego ;]

Ogólnie też wydaje mi się pewnie zależy od nawierzchni (jaka śliska).. zima napewno mniej bo na zimie mam 16" i raczej nie kojarze takiego czegoś ..

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki taka odleglosc felgi od zacisku jest oki? Mozna bez stresu smigac? :)

wiem wiem zaciski pora ogarnac ?

20180512_124151-2268x3024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tazzi napisał:

Chlopaki taka odleglosc felgi od zacisku jest oki? Mozna bez stresu smigac? :)

wiem wiem zaciski pora ogarnac ?

20180512_124151-2268x3024.jpg

Szpara jak u Vanessy Paradise ?

b90185794b26a4f6af1b3c01082efc13.jpg

 

Ja jeździłem tak...

IMAG1928.jpg

IMAG1927.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o f*ck HM tu nawet główki od szpilki nie włożysz ? pewnie fele prawie ideał centrowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś jednak chciał powiększyć tą odległość mam dystanse 5mm z Dystomu wraz z śrubami na zbyciu. Odezwij się na priv a z pewnością się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adam87 napisał:

Ogólnie też wydaje mi się pewnie zależy od nawierzchni (jaka śliska).. zima napewno mniej bo na zimie mam 16" i raczej nie kojarze takiego czegoś ..

Ja właśnie bardziej to czułem na zimówkach 16" niż na letnich 17" :D Myślałem, że coś jest nie tak i obciera, ale jak tak ma być, to dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Marcin Lipiński napisał:

Ja właśnie bardziej to czułem na zimówkach 16" niż na letnich 17" :D Myślałem, że coś jest nie tak i obciera, ale jak tak ma być, to dobrze :P

Nie ważne czy to jest 16 17 18 czy 19 ale chodzi o miękkość gumy , stara opona twarda będzie przeskakiwać zawsze , na nowych miękkich oponach tego niema ,  przerabiałem to już .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...