Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, wymieniał ktoś samą rolkę w napinaczu paska osprzętu nr: 06B903133E

Widać, że sama rolka jest odkręcana ale ciężko spotykana jako część zamienna.

77877908.jpg?cmsp_timestamp=201611251622

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, była na sprzedaż w zeszłym roku czerwona B7 w avancie z radomia. Miała przekładke 2.7 bita, pamiętacie kto to sprzedawał? Bo szukam teraz eski jakiejś oglądałem kilka ale trochę mi zależy żeby miała już LPG. Pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba9001 sprzedawał jeśli dobrze pamiętam, i jeśli o tym samym aucie myślimy. 

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zapytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś polecić jakąś dobrą minikamerkę na podczerwień żeby w nocy było można postać z twarzą nagrać? Najlepiej taką z akumulatorkiem żeby zapalniczki w aucie nie doiła. Pytam bo byłem w weekend w domu w Polsce i u rodziców auto wieczorem pod domem postawiłem na 45 minut i już jakaś k.... zdążyła mi cały bok przerysować a to nie pierwszy przypadek w tej okolicy wiec trzeba gnoja złapać i mu ręcznie uświadomić ze tak sie nie robi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie co do felg. Jeśli mam felge o rozmiarach 19" 8,5j to lepiej jeśli et będzie miało 35 czy 42. Bardziej mi chodzi o efekt wkleslych ramion do srodka. Wiem że lepiej by to wyglądało np na 9j lub 9,5j. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mizur138 napisał:

Panowie mam takie pytanie co do felg. Jeśli mam felge o rozmiarach 19" 8,5j to lepiej jeśli et będzie miało 35 czy 42. Bardziej mi chodzi o efekt wkleslych ramion do srodka. Wiem że lepiej by to wyglądało np na 9j lub 9,5j. Pozdrawiam 

Jeśli chodzi o ori felgi to lepiej ET35. Jeśli chodzi o innych producentów jak np. JR, Vossen, Roti to tu ET nie ma znaczenia, ważna jest szerokość felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje klipsa zaznaczonego na zdjęciu. Da się to gdzieś kupić, ewentualnie nr kat. ?Dziś zauważyłem, że go u mnie brakuje w prawej lampie a chce malować lampy więc od razu zrobię to jak należy.

1.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje dziś robić porządek w garażu to może wpadnie mi w ręce taki klips - dam Ci znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Animal napisał:

Planuje dziś robić porządek w garażu to może wpadnie mi w ręce taki klips - dam Ci znać ;)

Było by super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wymieniał stabilizator przedni zwykły na ten od rs4 ?? Dużo zabawy ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie wymieniałem ale wiem jak wygląda i gdzie się znajduje więc wydaje mi się, że to jedna z łatwiejszych prac przy zawieszeniu i żaden specjalistyczny sprzęt nie jest potrzebny. Odkręcasz kilka śrubek i po temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal dzięki za fatygę ;)

 

Mam jeszcze pytanie co do oprawek w lampie, czasem wyskakuje mi bład spalonej żarówki w prawym DRL i czasem w lewej postojówce.  Jak wsadzę rękę do lampy problem znika więc zakładam, że oprawki się chyba zużyły. Myślicie, że przy okazji malowania wymienić na nowe czy wyczyścić i popsikać kontaktem? Jeśli wymienić to da się to dokupić?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2018 o 07:22, Animal napisał:

Niby nie wymieniałem ale wiem jak wygląda i gdzie się znajduje więc wydaje mi się, że to jedna z łatwiejszych prac przy zawieszeniu i żaden specjalistyczny sprzęt nie jest potrzebny. Odkręcasz kilka śrubek i po temacie. 

Dzieki za info :D Przyjdzie paczka to bede ogarniał temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jadę kupić w sobotę C6 od mechanika który serwisował furkę w zasadzie od nowości a teraz sam przez rok był jej właścicielem. Do rzeczy, to jest C6 ale jeszcze z przed facelifta. Ma pełne sline wewnętrzny no i niby zewnętrzny i tutaj jest ALE, mianowicie, przedni zderzak jest slinowy i to już oblukałem w necie ale jest dużo avantów - moja to sedan- i nie wiem jak powinien wyglądać tylny dyfuzor wraz z rurami w tej budzie.

W tej A6 jest tak jak np w podstawowej wersji A4 B7 quattro TDI czyli obie rury w dół schowane pod zderzakiem. Może tak być w C6 przed liftem? Bo ten mechanik który mi to sprzedaje może sam nie wiedzieć że to nie jest slinowy tył... no aż żałuję że jej zdj nie zrobiłem jak oglądałem.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Awra napisał:

Panowie mam pytanie. Jadę kupić w sobotę C6 od mechanika który serwisował furkę w zasadzie od nowości a teraz sam przez rok był jej właścicielem. Do rzeczy, to jest C6 ale jeszcze z przed facelifta. Ma pełne sline wewnętrzny no i niby zewnętrzny i tutaj jest ALE, mianowicie, przedni zderzak jest slinowy i to już oblukałem w necie ale jest dużo avantów - moja to sedan- i nie wiem jak powinien wyglądać tylny dyfuzor wraz z rurami w tej budzie.

W tej A6 jest tak jak np w podstawowej wersji A4 B7 quattro TDI czyli obie rury w dół schowane pod zderzakiem. Może tak być w C6 przed liftem? Bo ten mechanik który mi to sprzedaje może sam nie wiedzieć że to nie jest slinowy tył... no aż żałuję że jej zdj nie zrobiłem jak oglądałem.

Tak, obie rury w dół, polift miał proste, nawet w dieslu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dyfuzor? jest zwykły czarny matowy - nie w kolorze nadwozia- Zakrywa rury czy jest tak wyprofilowany że ma taką "wargę"

Klapa w sline i w zwykłym sedanie powinna być taka sama?

To jest sedan sline w A6 przedlift? Bo przód ma identyczny jak ta "moja" ale tył już nie. Chyba że tak dało się skonfigurować że tylko przód esline?

audi-a6-tdi-quattro-s-line-le-mans-tdv-Saudi-a6-tdi-quattro-s-line-le-mans-tdv-Saudi-a6-tdi-quattro-s-line-le-mans-tdv-S

 

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze wie co to jest dokładnie za kod lakieru ??

37576987_2170675269819145_7829286611044007936_n.jpg

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...