Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, komoornik napisał:

Co mi da jego zamontowanie?

Ustawisz na auto i xenon się zapali jak trzeba będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, numer ramienia tylnej wycieraczki z Q5 potrzebny na już.

wymienialem silniczek wycieraczki i przy ściągnięciu zaślepki ramienia widzę takie cos 

BB5CA66A-118A-4A72-8D76-A2B63E1B6CB3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, shakal napisał:

Panowie, numer ramienia tylnej wycieraczki z Q5 potrzebny na już.

wymienialem silniczek wycieraczki i przy ściągnięciu zaślepki ramienia widzę takie cos 

BB5CA66A-118A-4A72-8D76-A2B63E1B6CB3.jpeg

https://a4-klub.pl/topic/75510-wymiana-tylniej-wycieraczki-z-a4-b8-q5/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos tutaj bedzie wiedzial czy w systemie naglosnienia w B6/B7 glosniki tzw. tweetery z Bose rozniły sie od tych zwyklych ?? Ktos moze przerabial ten temat ?? 

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mizur138 napisał:

Moze ktos tutaj bedzie wiedzial czy w systemie naglosnienia w B6/B7 glosniki tzw. tweetery z Bose rozniły sie od tych zwyklych ?? Ktos moze przerabial ten temat ?? 

Są inne 

Porownywalem kiedyś ale nie pamiętam teraz numerów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, moglaj80 napisał:

Są inne 

Porownywalem kiedyś ale nie pamiętam teraz numerów 

Ok dzieki za informacje,powiedz mi jeszcze czy roznica w graniu jakas była czy tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mizur138 napisał:

Ok dzieki za informacje,powiedz mi jeszcze czy roznica w graniu jakas była czy tak samo ?

Tego nie wiem bo nie sprawdzałem 

Poprostu miałem boczki bez bose i z ciekawości sprawdziłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, moglaj80 napisał:

Tego nie wiem bo nie sprawdzałem 

Poprostu miałem boczki bez bose i z ciekawości sprawdziłem ?

Ok rozumiem znalazlem numery i jedynie tył sie rozni. Myslalem ze moze sa lepsze ale jednak nie oplaca sie ich ruszac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje szybkiej odp. Lusterko z cabrio pasuje do sedana (trójkąt i tak wymieniam bo te z cabrio to anglik)?? 

Chyba że ktoś ma sprawne lusterko strona kierowcy (lewa) może być anglik byle 14 pin 

Pozdrawiam 

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2018 o 13:28, komoornik napisał:

Kupiłem niedawno B7, auto z xenonami i DRL - ale bez czujnika zmierzchu/deszczu i przełącznika auto.

Czy jest szansa zakodować jakoś to aby po zapłonie włączały się od razu xenony? Bawiłem się trybem skandynawskim ale nic z tego nie wyszło.

Chciałbym mieć przełącznik w pozycji "0" aby się nim nie bawić i tak aby stale świeciły się xenony.

Też mam taką wersję i na 0 mam zakodowane święcenie DRL. Rozumiem że na 0 chcesz mieć odrazu xenony zamiast DRLi? 

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos wie ile kosztuja wachacze ori bo to chyba były lemforda pakowane na pierwszy montaz. Interesuje mnie komplet tył i przod cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mizur138 napisał:

Czy ktos wie ile kosztuja wachacze ori bo to chyba były lemforda pakowane na pierwszy montaz. Interesuje mnie komplet tył i przod cenowo.

LEM przód u chłopaków z forum coś ponad 2 tys. Tył raczej nie do kupienia, tylko tuleje na wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cysiek18 napisał:

LEM przód u chłopaków z forum coś ponad 2 tys. Tył raczej nie do kupienia, tylko tuleje na wymianę

Uuu to słabo bo coś mi stuka przy hamowaniu i auto było trzepane i nic nie wyszło. A nuda już ma 200 tyś przebiegu bez 1000tys więc już powoli ten czas chyba. A jak coś wymieniać to odrazu całość i porządnie dlatego lipa z tym tyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2018 o 01:59, Mizur138 napisał:

Uuu to słabo bo coś mi stuka przy hamowaniu i auto było trzepane i nic nie wyszło. A nuda już ma 200 tyś przebiegu bez 1000tys więc już powoli ten czas chyba. A jak coś wymieniać to odrazu całość i porządnie dlatego lipa z tym tyłem.

Ja pierwszy wahacz ruszyłem jak było ponad 300kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko. Czy może ktoś z was miał problem z rdzą w listwach drzwiowych s line? Listwa odstaje około pól centa od drzwi. Da rade jakoś ją wyczyścić? A może jest jakiś inny sposób. Niestety na aukcjach ciężko o jedną sztukę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.08.2018 o 07:40, komoornik napisał:

Tak.

Zostaje Ci montaż przekaźnika z funkcja auto po przekreceniu stacyjki ewentualnie można sie pobawić z kupieniem uniwersalnego czujnika zmierzchu ;) 

Chociaż może wystarczyłoby przełożyć piny w przelacZniku świateł :)  Musialbys schemat dorwać a potem przepiąć piny. Roboty by było pewnie na kilka minut ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pamięta ktoś z Was jaka jest średnica piasty? A dokładnie średnica czoła piasty, gdzie jest styk z felgą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolley napisał:

Panowie pamięta ktoś z Was jaka jest średnica piasty? A dokładnie średnica czoła piasty, gdzie jest styk z felgą

Tzn czego? Osadzenie na felgę cię interesuje? 57,1

srednica zew piasty 130

Edytowane przez WydRos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...