Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Listwy są na zatrzaski i klej. Zeby sciągnąć musisz je wyciąć i po umyciu wkleić spowrotem. Generalnie robota głupiego, równie głupio jest wycinać przednia szybę zeby łatwiej było umyc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok dzięki za rady temat odpuszczę, ale jedna muszę i tak ściągnąć bo chyba coś niepokojącego dzieje mi się w jednym miejscu. 

 

Ktoś sciągał już te listwy? Cienka zylka i odcinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktore listwy Ci chodzi? O te chromowane ? Jezeli tak to chromy sa na plastikowych kolkach i by je zdemontowac to musisz wyjac całą ramkę z szybą. A jesli masz czarne to nie maja zadnych kołków, ale trzeba baaardzo bardzo uważać przy zdejmowaniu ichy, by sie nie pogięły, bo ich wygięcia są raczej nieodwracalne niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, musti napisał:

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Jak ma przerobiona pompę oleju a ta z 1.9 to spoko motor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie czy jest przerobiona niemiec nic nie mówił o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, musti napisał:

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Średnio, kiepskie PD, DPF. Ale to i tak zależy jak trafisz. + taki że na niemieckiej ropie jeździło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, musti napisał:

Pany B7 2007r 2.0 disel quattro BRD 170PS - warte uwagi te silniki czy odpuścić ?

Jak dobra cena...

24 minuty temu, H4mm3R napisał:

Średnio, kiepskie PD, DPF. Ale to i tak zależy jak trafisz. + taki że na niemieckiej ropie jeździło. 

Fakt, z dpf problem tym bardziej, że coś tam w rządzie kombinują... 

Ale ogólnie to tak jak Tomek napisał, zależy jak trafisz..

Ja mam taki i dpf wywaliłem po pół roku, PD narazie ok.. także uważam po 2 latach użytkowania, że nie jest najgorzej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany wpadł pomysł na soczewkę z B8. Czy te z B8 różnią się czymś od tych z B8,5? Jakaś różnica w świeceniu? Ktoś zna numery tych soczewek? Muszę się w końcu za te lampy zabrać a jak mam już rozklejać to wymienię soczewkę. 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę pomiędzy dislem a benzyną.

Myślałem o 1.8T Quattro ale ciężko trafić , a disla nie wiadomo jakiego kupić bo wadliwe są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, musti napisał:

Patrzę pomiędzy dislem a benzyną.

Myślałem o 1.8T Quattro ale ciężko trafić , a disla nie wiadomo jakiego kupić bo wadliwe są.

Z benzynką też niestety nie zawsze jest kolorowo.. 

Wybór należy do Ciebie.. 

Postaw wszystkie za i przeciw w tym i w tym jak możesz wybierać a rodzaj sam się wybierze :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam87 napisał:

Jak dobra cena...

Fakt, z dpf problem tym bardziej, że coś tam w rządzie kombinują... 

Ale ogólnie to tak jak Tomek napisał, zależy jak trafisz..

Ja mam taki i dpf wywaliłem po pół roku, PD narazie ok.. także uważam po 2 latach użytkowania, że nie jest najgorzej :decayed:

Ja od 3 lat jak nie dłużej nie wiem co to dpf w on i kat w pb a przeglądy bez problemu przechodzę.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, bartekzks napisał:

Ja od 3 lat jak nie dłużej nie wiem co to dpf w on i kat w pb a przeglądy bez problemu przechodzę.... 

Ja też tak miałem z 1.8T w passacie i w a4 w zeszłym roku po wycięciu też było ok.. zobaczymy w listopadzie czy się nikt nie przyczepi....

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktos taki zamiennik? Będzie wszystko ok? Bo zastanawiam sie czy używane kupić czy lepiej dopłacić i mieć nowke. 

https://allegro.pl/nowy-wlacznik-swiatel-audi-a4-b6-b7-s4-8e0941531d-i7311108369.html#thumb/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Damianq napisał:

Pany wpadł pomysł na soczewkę z B8. Czy te z B8 różnią się czymś od tych z B8,5? Jakaś różnica w świeceniu? Ktoś zna numery tych soczewek? Muszę się w końcu za te lampy zabrać a jak mam już rozklejać to wymienię soczewkę. 

Ktoś coś? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż polifty z jakiegoś świeżego rocznika z ładnym odbłyśnikiem i będziesz zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo polecacie jeżeli chodzi o filtry i oleje? Jakiś numer, namiar na kogoś sprawdzonego w dobrych cenach?

Konkretnie chodzi o:

MOTUL 8100 X-CLEAN C3 5W40 5L C3

Powietrza Pipercross

Oleju i paliwa MANN.

Z góry dziękuję za kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, papadziordzio napisał:

Panowie kogo polecacie jeżeli chodzi o filtry i oleje? Jakiś numer, namiar na kogoś sprawdzonego w dobrych cenach?

Konkretnie chodzi o:

MOTUL 8100 X-CLEAN C3 5W40 5L C3

Powietrza Pipercross

Oleju i paliwa MANN.

Z góry dziękuję za kontakt.

Uderz do kolegi @dzik lub odwiedź stronę jego sklepu: http://pro-choice.pl/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienie tube Bose Q7, na tube Bose Q5. Niestety mam 17” w zapasie, i wystaje podloga w bagolu. Moze ktos ma 18” w zapasie, lub w ogole nie ma i chcialby sie zamienic? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...