Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pany ma ktoś spis jakie żarówki są we wnętrzu B7 ?

Nie chce mi się wszystkiego rozbierać i patrzyć, gdzie jaka żarówka siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4x BA9S

2x rurka 41 mm

2x rurka 36 mm

Niewiem jakie idą w drzwi i też jestem ciekaw.

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant B6/7:

-Podsufitka przód: 2x T4W

-Podsufitka przód: 2x C10W 42mm

-Podsufitka środek: 2x T4W

-Spód drzwi: 4x W5W

-Schowek: 1x W5W

-Oświetlenie nóg: 4x W5W

-Osłony przeciwsłoneczne: 2x C5W 36mm

-Bagażnik podsufitka tył: 2x C5W 36mm

-Klapa bagażnika: 1x C5W 36mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam87 napisał:

4x BA9S

2x rurka 41 mm

2x rurka 36 mm

Niewiem jakie idą w drzwi i też jestem ciekaw.

Adam dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, komoornik napisał:

Avant B6/7:

-Podsufitka przód: 2x T4W

-Podsufitka przód: 2x C10W 42mm

-Podsufitka środek: 2x T4W

-Spód drzwi: 4x W5W

-Schowek: 1x W5W

-Oświetlenie nóg: 4x W5W

-Osłony przeciwsłoneczne: 2x C5W 36mm

-Bagażnik podsufitka tył: 2x C5W 36mm

-Klapa bagażnika: 1x C5W 36mm

Artur podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że został poruszony temat żarówek do środka, powiedzcie czy taki zestaw jak na dole będzie pasował do sedana (lampki sufit przód, tył, drzwi, nogi, daszek). Pomijam oczywiście fakt ile to wytrzyma (trzeba kupić biżuterię dla kobiety bo wyrzuci z domu:decayed: więc tym razem szukam czegoś "po kosztach"):

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam na sell mój używany filtr powietrza K&N, środek do czyszczenia i oliwa też się znajdzie - może ktoś by chciał - 99PLN  

https://allegro.pl/filtr-powietrza-k-n-audi-a4-b6-b7-exeo-33-2209-i6156605836.html

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, H4mm3R napisał:

Pany mam na sell mój używany filtr powietrza K&N, środek do czyszczenia i oliwa też się znajdzie - może ktoś by chciał - 99PLN  

https://allegro.pl/filtr-powietrza-k-n-audi-a4-b6-b7-exeo-33-2209-i6156605836.html

@dayd_4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, papadziordzio napisał:

Jako, że został poruszony temat żarówek do środka, powiedzcie czy taki zestaw jak na dole będzie pasował do sedana (lampki sufit przód, tył, drzwi, nogi, daszek). Pomijam oczywiście fakt ile to wytrzyma (trzeba kupić biżuterię dla kobiety bo wyrzuci z domu:decayed: więc tym razem szukam czegoś "po kosztach"):

image.png

image.png

Misz masz rodzaju diod, pewnie będą różne barwy itd. No i takie z 5050 to dają mało światła.

Jak chcesz tanio to aliexpress - tylko trzeba wiedzieć co zamawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, komoornik napisał:

Misz masz rodzaju diod, pewnie będą różne barwy itd. No i takie z 5050 to dają mało światła.

Jak chcesz tanio to aliexpress - tylko trzeba wiedzieć co zamawiać.

Zgodzę się jednak raz chce spróbować "oszczędności" i sprawdzić jak wyglądałby taki zestaw.

Zmieniłem już wszystkie diody na 5630 (5050 faktycznie słabiutko świecą).

Bardziej chodzi o to czy kształty i wejścia będą pasować?

Barwa nie powinna się różnić ponieważ też zmieniłem cały komplet na ~5500k.

Prośba o poradę bo pizga tak na zewnątrz, że zanim bym zdjął obudowy to bym zamarzł:decayed:

image.pngimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, papadziordzio napisał:

Zgodzę się jednak raz chce spróbować "oszczędności" i sprawdzić jak wyglądałby taki zestaw.

Zmieniłem już wszystkie diody na 5630 (5050 faktycznie słabiutko świecą).

Bardziej chodzi o to czy kształty i wejścia będą pasować?

Barwa nie powinna się różnić ponieważ też zmieniłem cały komplet na ~5500k.

Prośba o poradę bo pizga tak na zewnątrz, że zanim bym zdjął obudowy to bym zamarzł:decayed:

image.pngimage.png

T4W wymień. Musisz mieć taka która daje światło na boki a nie w przód. Tylko nie zrób tego błędu co ja i nie kup za długich.

Ja kupiłem te:

https://allegro.pl/t4w-canbus-6-led-5630-zimna-ba9s-zarowka-can-bus-i6864667788.html

Niestety okazały się za długie i nie dają światła bezpośrednio. ?

Ogólnie mój zestaw wyglądał tak:

Ledy w lampkach przeciw słonczenych:

https://allegro.pl/36-mm-led-c5w-6-smd-5630-zimna-c10w-canbus-can-bus-i6022913417.html

Led do oświetlenia schowka (jednostronny):

https://allegro.pl/led-w5w-9-smd-5630-zarowka-canbus-can-bus-t10-i6438011682.html

Led w podsufitkę (przód):

https://allegro.pl/42-mm-12-led-5630-c5w-biala-zimna-c10w-zarowka-i6663531078.html

Ledy  w podświetlenie nóg, drzwi ostrzegawcze (czerwone z boku) oraz oświetlenie przestrzeni po otworzeniu drzwi (białe od dołu):

https://allegro.pl/led-w5w-24-smd-4014-zarowka-canbus-can-bus-t10-i6735798841.html

Te ostatnie kupiłem dwustrone ponieważ z lekka modyfikowałem lampki oklejając je taśmą aluminiową tak aby dawały więcej światła.

Ledy w podsufitkę - (przód i tył):

https://allegro.pl/t4w-canbus-6-led-5630-zimna-ba9s-zarowka-can-bus-i6864667788.html

Tak jak pisałem wyżej są za długie i nie bardzo świecą dlatego przymierzam się do wymiany na inne.

 

Powyższe Ledy świecą bardzo ładnie oraz działają ze ściemniaczem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak spuścić cały płyn chłodniczy z układu? Jakieś fotki instrukcja? Silnik BFB Quattro

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Damianq napisał:

Chłopaki jak spuścić cały płyn chłodniczy z układu? Jakieś fotki instrukcja? Silnik BFB Quattro

Czujnik temperatury wyciąg z dolnej rury chłodnicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany dziś podczas wymiany osłony silnika zauważyłem, że mam zerwaną jedną klapkę w obudowie wentylatora. Chodzi mi o to co na zdjęciu: 55e0b78c47049d783a327a2b2c64.jpg

Z tego co wyszperałem w necie nie da się chyba tego dokupić osobno. Może ktoś posiada coś takiego? Nie chciałbym bawić się w klejenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z racji że walczę dalej z przypisanie vinu pod sterownik webasto mam do was pytanie. (Zwłaszcza do osób mających webasto na wyposażeniu) jakie macie kodowanie w liczniku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne, jaki imbus do odkręcenia mocowania akumulatora? W ciasnym miejscu ta śruba i głęboko, a nie mam takich długich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinL napisał:

Pilne, jaki imbus do odkręcenia mocowania akumulatora? W ciasnym miejscu ta śruba i głęboko, a nie mam takich długich ?

Imbus 6 :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam kilka pytań. W moim B7 mam ori pdc przód+tył. Chce zmienić zderzak z przodu na s-line, ale dorwanie takiego z xenonem i pdc graniczy z cudem - jak jet to cena z kosmosu. Postanowiłem, że jak nie kupie w normalnej cenie ori to kupie z samym xenonem i będę rzeźbił. Pytania:

1. Czy czujniki przód i tył są te same? Wszystkie mają numer: 7H0919275D?

2. Ma ktoś zdjęcie tego "koszyka" (mocowania) w zderzaku jakie muszę przykleić do zderzaka żeby zamontować czujnik?

3. Czy ewentualnie w tylnym zderzaku takie "koszyki" są takie same jak z przodu? Mój tylny zderzak muszę wymienić bo mam stuningowany, więc może wykorzystałbym z niego czujniki i te koszyczki, a kupił drugi na tył bo są tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...