Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Damianq napisał:

Ok to już cenna informacja :) A co z tym:

Coding

If the old Control Module is still accessible read/copy it's Coding to the new Module. In case this is not possible please contact us directly and we will assist you with the Coding Process.

Every inquiry on this topic has to include a full Auto-Scan as well as which parts have been replaced and why, also make sure the Auto-Scan includes the complete VIN of the vehicle in question.

 

Źródło:

http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/Audi_A4_(8E)_Brake_Electronics_(Bosch_8.0)

 

Jest napisane żeby zczytać i skopiować do nowego... tylko co? Napisałeś żeby tylko zrobić G85 i G419. No i czego na tym filmie kolega nie koduje G419?

nie wymieniasz modułu abs na nowy więc nie jest Ci to potrzebne do szczęścia.

tak jak Ci pisałem wcześniej zrób skan wszystkich sterowników i zapisz z tego log żebyś w razie co miał podkładkę jak było zanim zacząłeś grzebać coś w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok dzięki :) W sumie dalej jestem ciekaw dlaczego kolega z filmu nie kodował G419 a na PW nie odpisuje ;)

 

Skan wszystkich czyli przez funkcje "Auto Scan"  tak jak sprawdzam moduły w poszukiwanych blędów w VCDS i porostu potem zapisać plik .txt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz szczęśliwego nowego wszystkim :)

A teraz do rzeczy. Prawdopodobnie pada mi turbawka w moim 1.8t bfb po chipie na 200KM- czuć przepalony olej z wydechu. Jeżeli okaże się że to turbo to co lepiej wybrać? Oddać ori turbo do regeneracji czy może szukać od BEX-a? Nie planuje już więcej podnosić mocy. Czy turbo od BEXA będzie lepiej znosić tę moc i na dłużej posłuży niż dotychczasowa ori? Lubię mu często depnac z tąd moje pytanie. Jak to jest z tymi turbawkami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2019 o 12:33, rafiki5 napisał:

Jeszcze raz szczęśliwego nowego wszystkim :)

A teraz do rzeczy. Prawdopodobnie pada mi turbawka w moim 1.8t bfb po chipie na 200KM- czuć przepalony olej z wydechu. Jeżeli okaże się że to turbo to co lepiej wybrać? Oddać ori turbo do regeneracji czy może szukać od BEX-a? Nie planuje już więcej podnosić mocy. Czy turbo od BEXA będzie lepiej znosić tę moc i na dłużej posłuży niż dotychczasowa ori? Lubię mu często depnac z tąd moje pytanie. Jak to jest z tymi turbawkami? 

W takim wypadku to tylko regeneracja,jeszcze mozesz pomyslec nad hybryda i chyba najlepiej tak by bylo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku :hi:

Posiada ktoś może telefon do B7 na zbyciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mizur138 napisał:

W takim wypadku to tylko regeneracja,jeszcze mozesz pomyslec nad hybryda i chyba najlepiej tak by bylo. 

Rozumiem że moja przerobić na hybryde? Tylko ma to sens jeżeli nie chce już zwiększać mocy? Czy przypadkiem niemusiałbym odwiedzać tunera żeby ją ponownie wystroił pod to co mam? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może jaki numer ma wtyczka do przycisku szyb pasażerów 4pin? Bo kupiłem wiązkę z b6 a tam jest 10pin, a potrzeba mi 4pin. Przycisk 8E0959855.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos tutaj moze jest z okolic Ozorkowa i moze cos powiedziec na temat Gekona Garage ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcinL napisał:

Orientuje się ktoś może jaki numer ma wtyczka do przycisku szyb pasażerów 4pin? Bo kupiłem wiązkę z b6 a tam jest 10pin, a potrzeba mi 4pin. Przycisk 8E0959855.

 

Kupiłeś wiązkę z B6, do B7 wtyczka ma taki numer: 8E0972754A

 

a cała wiązka od sterownika do osprzętu w drzwi ma numer 8E0971693L

Edytowane przez MaTeo85
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, MaTeo85 napisał:

 

Kupiłeś wiązkę z B6, do B7 wtyczka ma taki numer: 8E0972754A

 

a cała wiązka od sterownika do osprzętu w drzwi ma numer 8E0971693L

Dzięki. Przód lutowalem, a na tyl nie miałem kostek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć panowie,  dostałem od znajomego zmieniarkę z audi c6 i pytanie czy zdołam ją podłączyć do b7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ten ma halogeny a DTM nie? Dla mnie w sumie jakiejś dużej różnicy nie ma między tym a DTM, a halogeny można i w DTM wyrezac.

 

PS. Zamawiał ktoś zamienniki gałek: https://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a3-8p-a4-b6-b7-golf-passa-i7451884534.html

 

Warte to coś czy lepiej szukać ori gałki z B8?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 18:18, Damianq napisał:

Chodzi o to, że ten ma halogeny a DTM nie? Dla mnie w sumie jakiejś dużej różnicy nie ma między tym a DTM, a halogeny można i w DTM wyrezac.

 

PS. Zamawiał ktoś zamienniki gałek: https://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-audi-a3-8p-a4-b6-b7-golf-passa-i7451884534.html

 

Warte to coś czy lepiej szukać ori gałki z B8?

Podobno lipa . 

Szukaj lepiej ori. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje zaślepki śrub montażowych airbag do kierownicy. Kupiłem kierownice, są śruby ale brak zaślepek ;/ Kolor czarny (soul) - za starej nie przełożę bo mam granatowe (indygo)  Gdyby ktoś coś to proszę o PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.01.2019 o 21:47, rafiki5 napisał:

Rozumiem że moja przerobić na hybryde? Tylko ma to sens jeżeli nie chce już zwiększać mocy? Czy przypadkiem niemusiałbym odwiedzać tunera żeby ją ponownie wystroił pod to co mam? 

Trzeba odwiedzić tunera bo będzie mieć inne parametry

Edytowane przez qruku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś założone u siebie zamienniki ramion wycieraczek w swoim b7 bo moje  juz słabo dociskają a nie wiem czy jest kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...