Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  Czytaj uważnie,gumka na pilota a nie pytonga:decayed:

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Jaka jest normalna cena za kpl przód sline ze spryski? 

Ja aktualnie szukam sline spryski+pdc i z tego co widzę kompletny zderzak ze spryskami można spokojnie kupić 1500 zł. Jak poszukasz na części to jeszcze taniej (skorupa 400-500, spryski 350-400, grill 250-350, kratki z halogenami 200). Ostatnio miałem okazje kupić cały komplet ze spryskami za 1400, ale nie wziąłem bo  nie miał dziur pod pdc. Niektórych sprzedawców zdrowo popi***** z cenami... Także nie daj się zrobić w bambuko :)

 

EDIT: tutaj masz za 550 i jest jeden halogen i sprysk więc już coś kaski odpada ;) Jak coś znajdę przy okazji to podeśle Ci na PW.

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-8e0-zderzak-przod-przedni-xenon-7783710842

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damianq napisał:

Niektórych sprzedawców zdrowo popi***** z cenami... Także nie daj się zrobić w bambuko :)

dokładnie tak, często widzę oferty gdzie używana część/element jest ceniona drożej niż nówka w ASO! Normalnie jaja  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damianq napisał:

Ja aktualnie szukam sline spryski+pdc i z tego co widzę kompletny zderzak ze spryskami można spokojnie kupić 1500 zł. Jak poszukasz na części to jeszcze taniej (skorupa 400-500, spryski 350-400, grill 250-350, kratki z halogenami 200). Ostatnio miałem okazje kupić cały komplet ze spryskami za 1400, ale nie wziąłem bo  nie miał dziur pod pdc. Niektórych sprzedawców zdrowo popi***** z cenami... Także nie daj się zrobić w bambuko :)

 

EDIT: tutaj masz za 550 i jest jeden halogen i sprysk więc już coś kaski odpada ;) Jak coś znajdę przy okazji to podeśle Ci na PW.

https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b7-s-line-8e0-zderzak-przod-przedni-xenon-7783710842

Idzie coś znaleźć tanio, ale trzeba się liczyć z tym, że do naprawy i lakierowania zderzak przeważnie. A znaleźć w kolor albo chociaż w dobrym stanie aby przemalować, to cena sporawa.

Jak komuś nie zależy na spryskiwaczach, to tylko zaślepki przykleić i też będzie ok. Ja wyłączyłem to, bo mi cały zderzak i maskę brudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki kolor, że bez lakierowania się nie obędzie także wsio mi rybka jaki kolor byle cena była "normalna" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi cenami ja też szukam większość ma uwalone mocowania połamane A ceny z kosmosu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za problem wywiercić dziury pod pdc? Od drugiej strony zderzaka jest naznaczone gdzie powinny być dziury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się da, ale to będzie widać przy ori czujnikach, które nie mają kołnierza maskującego :P trzeba by dołożyć koszyczki, przeszlifować, lekko przyszpachlować czy cuś i dopiero całość malować... W innym przypadku bez malowania to będzie słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, andrzej104513 napisał:

Pytanie, w b7 3.0 tdi jest jedna sonda lamda? 

Jo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. jedno pytanko i prośba ma ktoś nr gruszek z  wydechu aktywnego do s4 b6/7 te co widać. A foto potrzebuje pilnie dwie Gruszki prawa i lewa może być nr części lub sprawne używki ma ktoś? Biorę od reki

Pozdrawiam 

Screenshot_20190206-093933.jpg

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, andrzej104513 napisał:

Zna ktoś login vcds do A4 b7 3.0 

jaki login ? do czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, można dokupić gdzieś uchwyt lampy bix a4b7? Jest to wymienialne?

Screenshot_2019-02-06-21-06-58-499_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...