Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

  • 8E0998121B lewa strona
  • 8E0998122B prawa strona
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompki simensa do 2.0 tdi 170  BRD 

Jakie powinny miec końcówki numerów ? 

 

Pasują od innych silnikow np BMN od A3 ?

 

Mozna jakies wydajniejsze włożyć ? 

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Adam87 napisał:

 

  • 8E0998121B lewa strona
  • 8E0998122B prawa strona

Dzięki :hi:

Standardowo kawałek plastiku 150zł z wysyłką... :D

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje do a4b7 mocowanie zderzaka przód do błotnika jakby ktoś miał uszkodzony zderzak strona prawa pasażera zdjęcie poglądowe

20190204_151831.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2019 o 12:27, goldi napisał:

Witam potrzebuje do a4b7 mocowanie zderzaka przód do błotnika jakby ktoś miał uszkodzony zderzak strona prawa pasażera zdjęcie poglądowe

20190204_151831.jpg

Jeśli jeszcze nie załatwiłeś tematu to napisz mi PW, żebym nie zapomniał. Powinienem mieć z tym, że będę mógł to sprawdzić dopiero w przyszły wtorek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pada mi bateria - jaka moge mocniejsza wsadzić do 2.0T z pełna elektryka, grzaniem d*p i częstym puszczaniem muzyki przy grillu ? 

Znalazlem ze do mojego od 60Ah do 66Ah i prąd 600A. 

Ktos coś doradzi czy wystarczy ? Czy coś innego? Jaki z tego przedziału o jakiej marki ? Pytam bo nie znam się kompletnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla spokoju kup sobie coś ponad 70Ah. Dwa lata temu zgłębiałem trochę temat i kupiłem/wybrałem Toplę (chyba słoweńska marka), ale tą czerwoną z korkami. Jak do tej pory sprawuje się dobrze  :)

wcześniej miałem dwie centry  futra, i jedna służyła naprawdę długo, a druga dostała zwarcia chyba po 3,5 roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam taki od listopada. Tez duzo elektryki w aucie. Skusilem sie na ten ze wzgledu na 3 letnia gwarancje, inne mialy po 2 lata.

20181110_114457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Ktos coś doradzi czy wystarczy ? Czy coś innego?

po vinie do mojego podpina 80-82ah  tak tak też się lekko zdziwiłem że do benzyn takiego klocka

mamy te same fury i "silniki"

3 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Jaki z tego przedziału o jakiej marki ?

teraz nie ma w sumie znaczenia/reguły możesz kupić varte, molla, exide, boscha i po 2-3 lata skończą swój żywot

albo iść inną drogą i kupić naj naj tańszego i wymieniać co 2-3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto zainteresować sie ZAPem. Dużo dobrych opini słyszałem ale nie mam osobistych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, H4mm3R napisał:

Poważnie, czy podpuszczasz ? 

Jedno pytanie - czy za pojemny akumulator może za szybko się zużywać ? Bo znajomy kupił dwa lata temu bosha trochę mocniejszego do 1.8 benzyny i już mu klęka, musi go profilaktycznie podładowywać bo podczas rozruchu gaśnie mu deska.. :facepalm: tłumaczy to tym, ze za duży, niepotrzebnie. 

Ja raczej sadze, ze po prostu klęka, bo dostał cynk, ze po gwarancji już.. :decayed:

 

@H4mm3R jeśli faktycznie polecasz kupić coś z pierwszego montażu to ja chętnie rozważę, pytanie na ile to pewne źródło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze na pierwszy montaż do audi idzie Moll, ktoś coś ? 

Czy AGM równie dobrze mozna wsadzić? 

Przy Mollu piszą o rurce do odprowadzania oparów.. ktoś coś powie o tym ? Bo coś rozumiem czemu po co, ale czy to dobra opcja ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, ja kupiłem kilkumiesięczny i po dwóch latach ma większy prąd rozruchowy niż na etykiecie. 

Moll spoko ale jak dużo jeździsz i te ze sklepowej półki już nie są takie dobre.

Ja polecam AGM, na jednej klemie jest wybity tydzień i rok produkcji. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tylko teraz jaka pojemność brać optymalna pod moje TFSI ? I prąd rozruchowy o ile może być większy/mniejszy niż zalecane 280A ( stara norma, wyczytana z VINU) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam FIAMM Titanium Pro - gdy kupywałem aku znajomy polecił mi go jako alternatywa dla Centry/Varty (ponoć nie mieli na Fiamm jeszcze ani jednej reklamacji, gdzie na Centre reklamacje są nagminne) 

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Marcinx52 napisał:

ja polecam FIAMM Titanium Pro - gdy kupywałem aku znajomy polecił mi go jako alternatywa dla Centry/Varty (ponoć nie mieli na Fiamm jeszcze ani jednej reklamacji, gdzie na Centre reklamacje są nagminne) 

Miałem tego Fiamma i mi padł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, HOLMATRO napisał:

Ok, tylko teraz jaka pojemność brać optymalna pod moje TFSI ? I prąd rozruchowy o ile może być większy/mniejszy niż zalecane 280A ( stara norma, wyczytana z VINU) ?

Nie więcej jak 70Ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...