Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, muunv napisał:

Bedzie lux. Na przod nawet 15mm. 

Ok przekonałeś mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Polecicie jakieś siłowniki do klapy bagażnika? Dzisiejszy wiatr wyrwał mi jeden, a drugi ledwo się trzyma ? Chciałbym żeby siła była jak ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie potrzebuje tych czesci nowych,czy ktos z was jest wstanie to ogarnac ???

Numery 8E0807285AT3FZ 8E0807083A

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wal do aso. Obie części jakoś w okolicy 420zl bez zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakie klucze kupić do wyjęcia rnse? 
O tych z allegro pisali na forum, że nie banglają w 100% i trzeba wyciągać schowek.
Pisali również, że w aso są po 40zł za kpl. W aso powiedzieli, że nie posiadają takich na sprzedasz, a kiedyś były za 400zł (wtf?) :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolley napisał:

Panowie, jakie klucze kupić do wyjęcia rnse? 
O tych z allegro pisali na forum, że nie banglają w 100% i trzeba wyciągać schowek.
Pisali również, że w aso są po 40zł za kpl. W aso powiedzieli, że nie posiadają takich na sprzedasz, a kiedyś były za 400zł (wtf?) :kox: 

W aso sami nie wiedzą co sprzedają, tylko części po nr VIN potrafią dobrać :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 11:19, Mizur138 napisał:

Witam

Panowie potrzebuje tych czesci nowych,czy ktos z was jest wstanie to ogarnac ???

Numery 8E0807285AT3FZ 8E0807083A

 

Pozdrawiam

ramka już tylko:

https://www.ecstuning.com/b-genuine-european-volkswagen-audi-parts/european-license-plate-holder-black/8e0807285at3fz/

w pl wycofane w tamtym roku

3 godziny temu, jolley napisał:

Panowie, jakie klucze kupić do wyjęcia rnse? 
O tych z allegro pisali na forum, że nie banglają w 100% i trzeba wyciągać schowek.
Pisali również, że w aso są po 40zł za kpl. W aso powiedzieli, że nie posiadają takich na sprzedasz, a kiedyś były za 400zł (wtf?) :kox:  

klucze kosztują 40-50 zł tylko w pl ich nie ma...beka straszna

zamówiłem dla klienta ostatnio i czekamy chyba z 2tydz?

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

W aso sami nie wiedzą co sprzedają, tylko części po nr VIN potrafią dobrać :grin:

to też racja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, _małyTM_ napisał:

klucze kosztują 40-50 zł tylko w pl ich nie ma...beka straszna

zamówiłem dla klienta ostatnio i czekamy chyba z 2tydz?

Trzeba było zamówić tutaj.

screen z przed chwili. W jednym oddziale leży komplet

Untitled.jpg

 

ewentualnie jest wersja gdzie są te same klucze ale tylko 2 szt. 4D0051530 i jest jedna dostępna na zamówienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, jakie klucze kupić do wyjęcia rnse? 
O tych z allegro pisali na forum, że nie banglają w 100% i trzeba wyciągać schowek.
Pisali również, że w aso są po 40zł za kpl. W aso powiedzieli, że nie posiadają takich na sprzedasz, a kiedyś były za 400zł (wtf?) :kox: 

Ja mam takie i rsn wychodzi bez problemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adran_ mówisz że radyjko wychodzi bez problemu i zbędnego "darcia" na siłę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzą bez problemu. Muszą tak kliknąć i później ciagniesz najpierw za te gorne później dolne az wyjdzie. Trochę się gną ale zawsze radio wychodziło .

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze kluczami, ale jak blaszki mocujące radio będą zgwałcone przez poprzednie próby wyjecia "czymkolwiek", to nawet ori klucze nie pomogą... A co do doboru części. Po vinie w ASO, to nawet to nie zawsze im się udaje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę zabierać tutaj glos, bo nie przynależę do grupy, ale moim zdaniem bardziej chodzi ASO o naciągnięcie na koszty nieświadomych klientów.

Myślę że ja jestem najlepszym przykładem.

Citroen C5 hydroactiv - pęknięty przewód powrotny od zawieszenia... 

Pani w ASO twierdzi że nie ma możliwości kupienia pojedynczych przewodów. Występują tylko w "kompletach na stronę" - cena około 900 brutto.

Dzwonię do znajomego i mówię o co chodzi. Sprawdza i wszystko dostępne na sztuki. Był bardzo zdziwiony że ASO powiedziało mi że takich przewodów nie ma, bo widział że są... Około 110-140zl. Zamówiłem u niego za około 75zl... Ale oczywiście opaska do tego tylko w ASO, więc dzwonię i pytam. Pan nie wie czy będzie, bo nie może tego znaleźć. W takim razie podaje Panu numer części i? Zamiast podać cenę i na kiedy to Pan drążył temat skąd mam numer tej części. Koniec końców Pan zamówił mi ją za 24zl brutto.

Po tych doswiadcz nie szukam już części w ASO, bo wygląda to jak wygląda.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RysiekKSC napisał:

Nie wiem czy mogę zabierać tutaj glos, bo nie przynależę do grupy, ale moim zdaniem bardziej chodzi ASO o naciągnięcie na koszty nieświadomych klientów.

Myślę że ja jestem najlepszym przykładem.

Citroen C5 hydroactiv - pęknięty przewód powrotny od zawieszenia... 

Pani w ASO twierdzi że nie ma możliwości kupienia pojedynczych przewodów. Występują tylko w "kompletach na stronę" - cena około 900 brutto.

Dzwonię do znajomego i mówię o co chodzi. Sprawdza i wszystko dostępne na sztuki. Był bardzo zdziwiony że ASO powiedziało mi że takich przewodów nie ma, bo widział że są... Około 110-140zl. Zamówiłem u niego za około 75zl... Ale oczywiście opaska do tego tylko w ASO, więc dzwonię i pytam. Pan nie wie czy będzie, bo nie może tego znaleźć. W takim razie podaje Panu numer części i? Zamiast podać cenę i na kiedy to Pan drążył temat skąd mam numer tej części. Koniec końców Pan zamówił mi ją za 24zl brutto.

Po tych doswiadcz nie szukam już części w ASO, bo wygląda to jak wygląda.

Norma. Wczoraj byłem po bagnet dla brata do B8 i gościu powiedział, że nie ma i zamówił dopiero jak podałem mu numer co koledzy tutaj dali na forum. Iść do aso, to tylko jak ma się numer części :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ASO wyleczyłem się jak miałem Insignie. Najpierw zdupcyli mi wymianę uszczelki ze miałem problemy z ciśnieniem oleju a jak nie potrafili tego naprawić to stwierdzili ze „ten typ tak ma” Na koniec jeszcze mi wmawiali ze to przez to ze wolałem olej LM zamiast GM... A do ASO Audi tez jeżdżę tylko z numerem jak sam w ETCE znajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu potrzebowałem kilka części z ASO Audi w Rzeszowie, akurat tak się zdarzyło że byłem osobiście. Oczywiście w tel miałem zapisane wszytskie nr z ilością sztuk. Dużo było drobnicy i parę grubszych rzeczy. Od pracownika usłyszałem wykona mi wycenę ale za każdy nr części na wycenie muszę zapłacić 2zł. Grzecznie podziękowałem a wszystkie części zamówiłem przez e-mail w ASO Wrocław. Żadnych problemów nie robili, naliczyli rabat i po sprawie.

Edytowane przez querries
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, querries napisał:

 Od pracownika usłyszałem wykona mi wycenę ale za każdy nr części na wycenie muszę zapłacić 2zł

Żałosne z ich strony ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL żeby płacić za sprawdzenie ceny? Tez robię czasem zakupy w Rzeszowie w AutoRud ale nigdy za sprawdzenie ceny nie wołali kasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...