Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, H4mm3R napisał:

Z ciekawości ile sobie cenią za parę dystansów na oś, np 15mm z śrubami?

Ja brałem u nich 20mm ze zmiennym rozstawem komplet 4szt ze śrubami to wyszło 520zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

9 godzin temu, niwet napisał:

Ma ktoś numer obrysówek do zderzaka sline?

8E0945071B/8E0945072B

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, KW25 napisał:

Panowie jaki interfejs diagnostyczny polecacie do B7? Myślałem o tym: VAG COMMANDER 3.6 VW AUDI 88-2014r K+CAN LICZNIK

Pisz do @H4mm3R

Tomek ma na sprzedaż :decayed:

Ja mam od niego i jestem zadowolony. Wersja pl:naughty:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KW25 napisał:

Panowie jaki interfejs diagnostyczny polecacie do B7? Myślałem o tym: VAG COMMANDER 3.6 VW AUDI 88-2014r K+CAN LICZNIK

Tym nie ruszysz B7 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panoćki, przydał się Wam kiedyś dowód zakupu opon? Mieliście jakieś przygody?

Znalazłem ogłoszenie jakiejś babeczki, która sprzedaje nowe, nieużywane np. Goodyear Asymmetric 5 25% taniej, tyle że nie ma na to kwitów, bo twierdzi że dostaje je w rozliczeniu. Kusząca propozycja, ale obawiam się ewentualnych problemów z oponami np. bicie a wtedy d*pa bo fakturki nie ma :D

co sądzicie?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2019 o 16:19, H4mm3R napisał:

Czyli całkiem ok, a wagowo lekkie?

Ja ostatnio brałem te:

https://allegro.pl/oferta/vag-dystanse-sruby-15mm-5x112-5x100-57-1-vw-audi-6090405220?fromVariant=6090405254

Jakościowo bdb i bardzo lekkie. 

RR Customs robi jeszcze takie. 

https://shop.rrcustoms.pl/pl/p/AUDI-RS3-RS4-RS6-5x112-57.1-15MM-PERFORMANCE-/2615

Edytowane przez karol1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupił ktoś i założył Goodyear'y F1 Asymmetric 5? Kupiłem rozmiar 225/40/18 i mam wrażenie że ścianki są jak skała ?

Macałem równocześnie Goodyear'y Efficient grip i ściankę mają miękką. Czyżby mogę pomarzyć o komforcie na Asymmetric 5? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy mianowicie chce kupić tylne boczki z roletami z materiałem speed kolor soul. O ile soul wiem ze ma oznaczenie NK to czy speed jest jakoś oznaczony? Ktoś zna cały kod boczków z roletami soul speed?

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogłoszenie parafialne?

poszukuje ktoś grili do: a4 s-line, s4?

jeśli wszystko dobrze pójdzie nówki sztuki powinny dotrzeć po majówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktos moze mi powiedziec czy podejdzie zamontowac taka scianke do B7 z silnikiem 1.8T,niestety przedmiot jest pod 2.0Tfsi. 

Rozni sie duzo przestrzen ta miedzy 1.8T a 2.0Tfsi ???

 

https://www.ecstuning.com/b-ecs-parts/luft-technik-intake-system/013859ecs01~a/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy @kkam robi jeszcze moduły do składania lusterek. Za nic nie mogę się z nim skontaktować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy żywot mój środkowy wydech w 1.8T Quattro. Ktoś poleci co tam wstawić? Przewaliłem allegro i nic tam nie znalazłem poza używkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Damianq napisał:

Kończy żywot mój środkowy wydech w 1.8T Quattro. Ktoś poleci co tam wstawić? Przewaliłem allegro i nic tam nie znalazłem poza używkami...

Wszystko zależy ile masz funduszy. Można coś przelotowego np. magnaflow, a można też coś z tańszego np. rm motors.

Tutaj masz filmik na 3 tłumikach magna i fajnie to gada. Sam myślę taki zrobić, ale na razie są to plany dalekie. Wydech dobrze się trzyma i nie ma co na razie tego tykać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na ta chwile chciałbym zrobić to w miarę tanim kosztem bo kiedyś docelowo chciałbym zrobić cały tłumik z DP ale na ta chwile to tak jak u Ciebie odległe plany. Kupować używkę to chyba bez sensu. A zamienników nowych nie widzę żadnych. Za cenę ori środkowego pewnie bym cały przelot zrobił znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damianq napisał:

Generalnie na ta chwile chciałbym zrobić to w miarę tanim kosztem bo kiedyś docelowo chciałbym zrobić cały tłumik z DP ale na ta chwile to tak jak u Ciebie odległe plany. Kupować używkę to chyba bez sensu. A zamienników nowych nie widzę żadnych. Za cenę ori środkowego pewnie bym cały przelot zrobił znowu.

https://allegro.pl/listing?string=rm motors środkowy&order=p&bmatch=eyesa-v4-var-n-cl-dict-351-sort-sauron-mot-1-4-0424

Kwestia rozmiaru tylko i wspawać takie 2 można. Kupić używkę, to też nie wiesz w jakim stanie jest jak sam nie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...