Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wiązka bose od sedana podejdzie do avanta? Bo są różne suby i się zastanawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiązka do sedana ma dłuższy kabel do suba. A tak jest wszystko to samo, w razie cos to robię to cały czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wysokości ma dokładka cupry? Muszę pomiary zrobić, bo nie wiem czy pod krawężniki dam radę podjeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcinL napisał:

Ile wysokości ma dokładka cupry? Muszę pomiary zrobić, bo nie wiem czy pod krawężniki dam radę podjeżdżać.

Marcin ze 3-4 cm. Dasz radę napewno pod niektóre. A dla pewności parkuj tyłem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adam87 napisał:

Marcin ze 3-4 cm. Dasz radę napewno pod niektóre. A dla pewności parkuj tyłem:whistling:

Kupię i zobaczymy jak to będzie, bo i tak dostaję zderzak od lakiernika za tydzień, to grzech nie założyć cupry.

 

A mam jeszcze pytanie panowie. Ruda zaczyna mi maskę na rancie zżerać na tej cienkiej blaszce z boku. Idzie jeszcze to uratować czy nowej maski szukać?

33UtAGo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcinL napisał:

Kupię i zobaczymy jak to będzie, bo i tak dostaję zderzak od lakiernika za tydzień, to grzech nie założyć cupry.

 

A mam jeszcze pytanie panowie. Ruda zaczyna mi maskę na rancie zżerać na tej cienkiej blaszce z boku. Idzie jeszcze to uratować czy nowej maski szukać?

33UtAGo.jpg

Z cuprą będzie extra:good:

A z maską to jeśli nie ma dziury to ratuj jeszcze. Na 2-3 lata powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adam87 napisał:

Z cuprą będzie extra:good:

A z maską to jeśli nie ma dziury to ratuj jeszcze. Na 2-3 lata powinno wystarczyć.

Tam na rancie są jakby dwie warstwy i schodzą się w taki trójkąt zakończony gumą. Ta warstwa zewnętrzna jest na wylot i lekko w górę już idzie, a wewnętrzna cała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcinL napisał:

Tam na rancie są jakby dwie warstwy i schodzą się w taki trójkąt zakończony gumą. Ta warstwa zewnętrzna jest na wylot i lekko w górę już idzie, a wewnętrzna cała.

Jak ogarnięty lakiernik to powinien Ci to zrobić. Decyzja twoja, na dwa lata powinno styknąć, bo jak już poszło na wylot to i tak będzie szło. Można by dalej wydrapać i zacynować ale to i tak nie przedłuży żywotności o niewiadomo ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dołączyłem wczoraj klemę na moment i przestały działać piloty. Jak to zakodować? Po odpięcia Alu resetują się chyba tez szybki? 

 

Czy to te procedury:

Otworz auto, wsiadz, wsadz kluczyk do stacyjki, zalacz zaplon, nacisnij na kluczyku przycisk zamknij, nastepnie nacisnij przycisk otworz, wylacz zaplon.

 

Szybki w dół trzymająca przyciski a po opuszczeniu puszczamy i jeszcze raz klikamy w dół 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkladasz kluczyk w stacyjke, przekrecasz na zaplon, naciskasz zamykamie albo otwieranie samochodu przytrzymujesz 3 sekundy, puszczcasz i wyjmujesz kluczyk. Pilot powinien smigac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szyby opuść w dół.. trzymaj jeszvze chwile...

I potem do góry.... też trzymaj dłużej. Powinny śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zostawiać 215/35/18 na 9,5 czy wrzucić 215/40/18? Teraz jest zayebiście nisko, a z drugiej strony martwię się, że 215/40 będzie balon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponowie wszystko zadziałało ;) Problem tylko z drugim kluczykiem, po włożeniu pojawia się napis SAFE, a po odpaleniu tym kluczykiem pierwszym razem auto włącza awaryjne, za drugim razem już odpala i gaśnie. Jak zakodować spowrotem ten drugi? Wcześniej oba działały.

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 17:34, Damianq napisał:

Ponowie wszystko zadziałało ;) Problem tylko z drugim kluczykiem, po włożeniu pojawia się napis SAFE, a po odpaleniu tym kluczykiem pierwszym razem auto włącza awaryjne, za drugim razem już odpala i gaśnie. Jak zakodować spowrotem ten drugi? Wcześniej oba działały.

Ktoś coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Damianq napisał:

Ktoś coś? 

Nie rozkodował się przypadkiem i trzeba użyć vcdsa do zakodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpiszesz klucza do licznika przez VCDS nie znając pinu, a byle czym z rb8 nie wyciagniesz... 

Chociaż pamiętam że Galetto mi pisał, że w B7 nie dodasz chyba klucza przez vcds... 

Jest na forum kilku speców, co Ci to ogarnie. 

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PIN, jest 3 klucz serwisowy z zawieszka. Tym 3 plastikowym odpala bez problemu, ten jeden się rozkodował nie wiedzieć czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zdemontować w szybki sposób emblemat S-line z grilla? (oczywiście mówimy o ori zderzaku S-line plus z "dokładką" )

Wystarczy go tylko mocno pociągnąć i powinien wyskoczyć z zaczepów takich w kształt "C" czy więcej gimnastyki?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie jaki odpowiednik koła zapasowego zastosować do felgi 19, czy ktoś ma felge 17, profil opony 45? Wejdzie to do wnęki, czy może kupić koło dojazdowe? Jakie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...