Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, M@rcin napisał:

Fajnie wyszło ;) Czym malowałeś? 

Spray BOLL czarny połysk.

6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Tylko czemu przy tym wszystkim nie zmieniłeś na b8 lub chociaż nie wyczyściłeś tych soczewek z odbłyśnikami   ?!??

Nie zmieniłem ponieważ obawiałem się ich ruszać. To moja pierwsza praca "manualna", której nie oddałem wyspecjalizowanemu zakładowi. Na dzień dzisiejszy to był maks jeżeli chodzi o moje umiejętności - cóż poradzić, dopiero rozpoczynam zabawę z uczeniem się nowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale tam nie ma większej filozofi by to zrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KoJ@K napisał:

Ale tam nie ma większej filozofi by to zrobić. :)

Mateusz gdybyś widział mój zasób kluczy, które są do czegokolwiek przydatne zmieniłbyś zdanie :decayed:. Żółte szkiełko na patencie ze względu na brak wiertarki to śrubokręt na palnik i dziurki wypalałem, Wazzup byłby dumny z roboty cych fuch.

Masz sto procent racji, że fajnie gdyby wleciała soczewka ale tak jak napisałem, może jeszcze będzie okazja to rozkleić (mam nadzieję, że nic nie będzie parować i dobrze je skleiłem).

Pozdro! :)

 

PS. Klucz, który tylko pasował to ten ze zdjęcia z efektu finalnego z jedną pożyczoną nasadką + opalarka :buahaha:

Edytowane przez papadziordzio
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baarrrrrdzo dobrrrra rooobota :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota super:oklasky: jeszcze jak mówisz, że zasób kluczy jest .. yyy ... niewielki, to tym bardziej czapki z głów:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Adam87 napisał:

Robota super:oklasky: jeszcze jak mówisz, że zasób kluczy jest .. yyy ... niewielki, to tym bardziej czapki z głów:hi:

Klucz był jeden, ten, który leży przed lampą przy efekcie finalnym i też pożyczony oczywiście :buahaha: - zdecydowanie porządny komplet kluczy muszę kupić, coś polecacie z gotowców tak żeby ogarnąć każdą śrubkę w naszych A4rkach?

11 godzin temu, Damianq napisał:

Czym sklejałeś lampy?

Stary klej i w szczelinę BOLL Poliuretanowa masa klejąco - uszczelniająca dla bezpieczeństwa.

Jako, że do kleju potrzebna była taka ręczna wyciskarka (jak do silikonów) to oczywiście też patent czyli zdjąłem od dołu zawleczkę i końcówką drewnianej chochelki wyciskałem klej "od d*py strony", na zapałkę i w szczelinę. Panowie, jak się chce to się da! :D

Jeszcze jedno pytanie mam bo trochę mnie zastanawia jedna sprawa - zamierzam wywalić oznaczenia tylnej klapy a znaczek OOOO prysnąć na czarno jako, że zostało mi jeszcze trochę sprayu, czym kleiliście emblematy na tylnej klapie? Z tego co wyczytałem w wątkach na forum to taśma dwustronna, tylko problem polega na tym, że przy cięciu taka taśma się ciągnie a szczelina w znaczku jest wąska i zrobić takie paski to wręcz opcja nie możliwa do zrobienia. Chyba, że nakleić większy kawałek, przykleić znaczek i bawić się w wycinanie i skrobanie kleju z środków kółek. Ktoś coś ? 

Edytowane przez papadziordzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja emblemat kleiłem na tą taśme APP i trzyma jak oryginał.

Screenshot_20190530-115720_Gallery.jpg

Screenshot_20190530-115706_Gallery.jpg

Screenshot_20190530-115923_Gallery.jpg

Edytowane przez KoJ@K
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, papadziordzio napisał:

Jeszcze jedno pytanie mam bo trochę mnie zastanawia jedna sprawa - zamierzam wywalić oznaczenia tylnej klapy a znaczek OOOO prysnąć na czarno 

A może zamiast bawić się w ściąganie to pomalować go plastidipem? Miałem u siebie pomalowany przez prawie 3 lata i z dipem było wszystko OK. Gdyby znudził Ci się z czasem czarny tak jak i mi, chwila zabawy i masz ori  ;) 
 

tyYLhMf.jpg

Jak Ci zostanie dipa, a zostać powinno sporo ;) to możesz jeśli Ci się podoba pomalować chrom wokół grilla ;) Będzie pasowało do lamp

eqtu9BQ.jpg

xlQs0jU.jpg

Edytowane przez M@rcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. 
Czy te alufelgi są oryginalne z AUDI?  ( poniżej fotki ) 

 Norway oznacza, że zostały wyprodukowane w Norwegi? czy jak to rozumieć? a FUNDO to producent? Czy jak to z tym jest? ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

1.jpg

2a.jpg

4.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michall51 tak oryginał.

Jak chcesz sobie sprawdzić porównaj numer katologowy na stronie i na feldze: https://www.original-felgen.com/17zoll/

Produkcja tak jak napisane, ja przy łopatach RS6 mam przykładowo RONAL made in PL :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie planuję zmienić końcówki tłumika na takie jak w S4. 

Gdzieś czytałem że muszą być w kształcie h żeby dobrze się zgrały z dokładką zderzaka S4, ale nie mogę tego znaleźć. Możecie to potwierdzić?

Te końcówki będą dobre:?

https://allegro.pl/oferta/audi-koncowki-wydechu-s4-s5-s6-s7-s8-q3-q5-tt-7303823040 

Czy zwykłe Buzzery będą dobre? 

http://www.tlumikisportowe.com/249,koncowka-zz2x83r.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Skypl napisał:

Panowie planuję zmienić końcówki tłumika na takie jak w S4. 

Gdzieś czytałem że muszą być w kształcie h żeby dobrze się zgrały z dokładką zderzaka S4, ale nie mogę tego znaleźć. Możecie to potwierdzić?

Te końcówki będą dobre:?

https://allegro.pl/oferta/audi-koncowki-wydechu-s4-s5-s6-s7-s8-q3-q5-tt-7303823040 

Czy zwykłe Buzzery będą dobre? 

http://www.tlumikisportowe.com/249,koncowka-zz2x83r.html

 

Te pierwsze, ale czy warte ceny? Krystian Hinc sprzedaje o połowę taniej takie same

42399774_299395117540939_384784100125520

Do takich końcówek obowiązkowo DP i chociaż tłumiki końcowe przelotowe, bo wygląd agresywny, a będzie chodzić jak seria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Skypl napisał:

Panowie planuję zmienić końcówki tłumika na takie jak w S4. 

Gdzieś czytałem że muszą być w kształcie h żeby dobrze się zgrały z dokładką zderzaka S4, ale nie mogę tego znaleźć. Możecie to potwierdzić?

Te końcówki będą dobre:?

https://allegro.pl/oferta/audi-koncowki-wydechu-s4-s5-s6-s7-s8-q3-q5-tt-7303823040 

Czy zwykłe Buzzery będą dobre? 

http://www.tlumikisportowe.com/249,koncowka-zz2x83r.html

 

Tak, h i polecam BUZZER, bardzo dobra jakość, jak chcesz zdjęcie jak wygląda seria karbon napisz na priv, wykonanie fajne, siateczka w środku jest więc nawet leciutko inaczej "buczy" :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MarcinL napisał:

Te pierwsze, ale czy warte ceny? Krystian Hinc sprzedaje o połowę taniej takie same

42399774_299395117540939_384784100125520

Do takich końcówek obowiązkowo DP i chociaż tłumiki końcowe przelotowe, bo wygląd agresywny, a będzie chodzić jak seria :)

Masz do niego jakiś kontakt? Jest może u nas na forum?

 

Godzinę temu, papadziordzio napisał:

Tak, h i polecam BUZZER, bardzo dobra jakość, jak chcesz zdjęcie jak wygląda seria karbon napisz na priv, wykonanie fajne, siateczka w środku jest więc nawet leciutko inaczej "buczy" :).

 

Ale z tego co widziałem u nich na stronie to nie mają w ofercie w kształcie h tylko zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Skypl napisał:

Masz do niego jakiś kontakt? Jest może u nas na forum?

 

Ale z tego co widziałem u nich na stronie to nie mają w ofercie w kształcie h tylko zwykłe.

Zadzwoń, zapytaj, na prawdę w porządku ludzie doradzą, coś wymyślą.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Skypl napisał:

Masz do niego jakiś kontakt? Jest może u nas na forum?

Na forum jest pod nickiem @blade13.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy między licznikiem s4 b6 a s4 b7 są jakieś różnice? 

I czymś mogą się różnić jak mają inne numery katalogowe, a wszystkie są w kolorze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, niwet napisał:

Czy między licznikiem s4 b6 a s4 b7 są jakieś różnice? 

I czymś mogą się różnić jak mają inne numery katalogowe, a wszystkie są w kolorze? 

Zabezpieczeniem rb4 a B6, rb8 w b7

Poczytaj trochę forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...