Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

No ja mam 411nm a są i takie co mają więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam, dzięki za odpowiedź  :)

Popatrzyłem w dziale b7 i 400 niutonometrów rzeczywiście nie będzie problemem dla sprzęgła brd. 

 

Pozdr

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Ci z Was, którzy byli u mnie na montażach i robiliście fotki podczas prac - byłbym wdzięczny za podesłanie mi tych fot i opisu Ci robiłem w aucie - tworzę stronkę i przyda mi się kilka projektów ;) proszę o pw! 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kaju napisał:

Panowie! Ci z Was, którzy byli u mnie na montażach i robiliście fotki podczas prac - byłbym wdzięczny za podesłanie mi tych fot i opisu Ci robiłem w aucie - tworzę stronkę i przyda mi się kilka projektów ;) proszę o pw! 

Uuuuu no Karolu :) czekam z niecierpliwością na stronkę :) ja niestety nie robiłem fotek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2019 o 15:20, niwet napisał:

Pany ma ktoś listwę/blendę podświetlenia rejestracji na klapę tylną usa? bo w kombi i sedan to jest to samo no nie?

Chyba, że ktoś wie od czego może podejść 

Ewentualnie jak ktoś ma numer takiej blendy to też będzie miło ;) 

Nie mów że te klapę USA z allegro łyknąłeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karol1981 napisał:

Nie mów że te klapę USA z allegro łyknąłeś? 

Usa/Eu jest to samo, już o tym pisałem. Powiedzcie, że do avanta była klapa USA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kaju napisał:

Usa/Eu jest to samo, już o tym pisałem. Powiedzcie, że do avanta była klapa USA? 

Była w sline nawet, do avanta ale bez szyby za 700 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z doświadczenia w jakim stopniu polecacie przyciemnić szyby w avancie? Myślę nad 95% lub delikatnie jaśniejsza 88%

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak chcesz uzyskać efekt, jak ma to być karawanstyle to czy dasz 95 czy 88 będzie to samo. Pamiętaj że wtedy fotochrom kiepsko działa. Ja mam u siebie wszystkie zrobione najjaśniejszą, nawet przód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję  za netem " Kwestia przyciemniania została uregulowana poprzez określenie warunków jakie muszą spełniać szyby pojazdu, w tym  współczynnik przepuszczalności światła w przednich i przednich bocznych szybach, który nie może być mniejszy niż 70 %. Mówi o tym § 8 ust. 5 rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, H4mm3R napisał:

Zależy jak chcesz uzyskać efekt, jak ma to być karawanstyle to czy dasz 95 czy 88 będzie to samo. Pamiętaj że wtedy fotochrom kiepsko działa. Ja mam u siebie wszystkie zrobione najjaśniejszą, nawet przód. 

O fotochromie nie pomyślałem, że coś może zakłócić jego pracę, ale przecież czujnik zmierzchu jest na szybie czołowej. Czyli reguluje sobie również stopień zaciemnienia poprzez światło wpadające przez tylną szybę? Szczerze nawet tego nie rozkminiałem

@Axel1 przednie boczne zostają ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolley ja mam przyciemnione szyby dość mocno (nie wiem ile procent) i tak jak H4mm3R pisze fotochrom mi nie działa. Czujnik zmierzchu nie steruje pracą fotochromu tylko czujnik w lusterku na który wpada światło pojazdu  przez tylną szybę.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Rob@k napisał, czujnik fotochromu jest na lusterku od środka, przecież nie ściemnia Ci lusterka jak ktoś długimi poświeci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, H4mm3R napisał:

Tak jak Rob@k napisał, czujnik fotochromu jest na lusterku od środka, przecież nie ściemnia Ci lusterka jak ktoś długimi poświeci :decayed:

Logika faktycznie tak podpowiada haha :decayed:

Szczerze, to nigdy nie zagłębiałem się w temat, stąd niewiedza ale terazto jestem w rozterce. Tak czy inaczej musiałem wybrać i wybór padł na 88%. Cieszę się że nie zdecydowałem się na "smołę". Dam znać jak moje lustra się mają ale nie wiem czy pogodzę się z ewentualną stratą bocznych fotochromów :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie najprawdopodobniej strzeli turbo, trasa 100km, jechałem 200km/h+, zgasiłem silnik i odpalam... dymi. Chodzi równo, ma moc ale przy depnięciu z tyłu dosłownie granat dymny - na filmiku nagrałem na wolnych obrotach:

 

Pierwsza diagnoza turbo, samochód jest mi potrzebny - chociaż świeci się EGR i na pewno coś jest z nim nie tak ale takie dymienie - tak mocne podobno nie powinno występować na każdych obrotach i teraz pytanie gdzie dostać turbo? Silnik 2.0 TDI BLB, chce wymienić na BRD - ewentualnie hybryda BRD (od razu mówię bez kombinacji z CAHA bo nie mam czasu na to), polecacie jakąś firmę, która robi to dobrze jakościowo i w dobrych pieniądzach żebym mógł oddać swoją i zamienić na BRD?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, H4mm3R napisał:

Jak czuć olej to turbo, jak ropa to wtryski.... 

Wtryski wszystkie korekcje mają jak "nówki". Z tym zapachem ciężka sprawa, na pewno czuć spaliny ale więcej z tego wyniuchać... ciężka sprawa. Na pewno olej pali, w ostatnich dwóch tygodniach dolałem ponad litr oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol1981 Warto czasami siedzieć na allegro w poszukiwaniu części ?

Edytowane przez niwet
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...