Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie. Kolega ma problem przy ruszaniu swoim B7 2.0 TDI. Czuje jakby auto "podbrykiwało" do momentu całkowitego puszczenia sprzęgła i bez przypalania go nie można normalnie ruszyć. Występuje tylko przy pierwszym biegu, potem normalnie. Przerabiał ktoś taki temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bambr97 napisał:

 Przerabiał ktoś taki temat? 

Każdy przed wymiana sprzęgła :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, HOLMATRO napisał:

I jak wyszło ? Na co montowałes ? Mi dzisiaj przyszło, wziąłem długa, jak przytnę po 1 cm z obu stron to wchodzi widzę bardzo ładnie pod blendę. 

Masz fotę to wrzuć :thumbup1:

Taśma dwustronna + kilka wkrętów 

Oraz przycięte przy końcówkach tak jak piszesz ;)

PC8sMWD.jpg

Edytowane przez niwet
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niwet cyknij dokładnie z bliska jak osadziles dyfuzor, ile od krawędzi zderzaka, bo mam kilka ustawień i nie wiem jak będzie najlepiej. Ale to już na priv albo telefon - 698683503 :ok2:

btw pieknie to wyglada, nie mogę sie doczekać aż sam zamontuje u siebie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HOLMATRO napisał:

@niwet cyknij dokładnie z bliska jak osadziles dyfuzor, ile od krawędzi zderzaka, bo mam kilka ustawień i nie wiem jak będzie najlepiej. Ale to już na priv albo telefon - 698683503 :ok2:

btw pieknie to wyglada, nie mogę sie doczekać aż sam zamontuje u siebie :thumbup1:

Nie ma mnie w PL żeby porobić zdjęcia, ale ułożyłem tą dokładkę " równo" z linią dyfuzora, przez co wygląda jak ori ? nie ma wielkiej filozofii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie ma :zyzol:

chodzi mi właśnie o te milimetry, czy równo, czy kilka mm wejść głębiej itp.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Wiem ze nie ma :zyzol:

chodzi mi właśnie o te milimetry, czy równo, czy kilka mm wejść głębiej itp.. 

Ja mam mniej więcej na równo

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.08.2019 o 19:29, niwet napisał:

Taśma dwustronna + kilka wkrętów 

Oraz przycięte przy końcówkach tak jak piszesz ;)

PC8sMWD.jpg

Gdzie dostanę taka dokladke ?? Bo ten tył w B7 mięśnie trochę wygląda i mi czegoś tam brakuje,jeszcze myślę nad listwami bocznymi pod tylni zderzak,chodzi o te z maxtona... 

 

Oraz tutaj Pytanie do wszystkich. Wczoraj zauwazylem dosc duza plame na postoju przy uruchomionym silniku płynu chłodniczego,po wiekszych ogledzinach wyszlo ze cieknie z tyłu na skrzynię. Obstawiam ze to krocie,jest opcja ze moze to byc cos innego?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi kapalo na skrzynie, ubywalo srednio 300ml na miesiac. Okazalo sie, ze sie saczylo z weza od nagrzewnicy, gdzies przy opasce. Krociec wymienilem tez profilaktycznie, zeby dwa razy nie grzebac tam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Tez mi kapalo na skrzynie, ubywalo srednio 300ml na miesiac. Okazalo sie, ze sie saczylo z weza od nagrzewnicy, gdzies przy opasce. Krociec wymienilem tez profilaktycznie, zeby dwa razy nie grzebac tam ?

Jak możesz napisz mi na pw jak do tego się zabrałaś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, może ktoś wie kto na forum ogarnia zderzaki, grille s-line. Oglądałem parę z allegro i albo połamane albo posklejane tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mizur138 napisał:

Jak możesz napisz mi na pw jak do tego się zabrałaś ?

Nie ja, a mój mechanik ?

Bo robił mi to i usuwał pompe SAI. Wiem na pewno, że zeszło mu z tym z 4h ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

Nie ja, a mój mechanik ?

Bo robił mi to i usuwał pompe SAI. Wiem na pewno, że zeszło mu z tym z 4h ?

Też mi cieknie z tego miejsca i nawet nie chce mi się tam tego ruszać, bo za ciasno :D . W środę daję wkońcu do mechanika na wyciąganie turbo, to przy okazji mi zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Nie ja, a mój mechanik ?

Bo robił mi to i usuwał pompe SAI. Wiem na pewno, że zeszło mu z tym z 4h ?

Wlasnie u mnie tak juz cieknie ze kilka min na postoju i poł zbiornika nie ma :D jak by malo ciekło to bym sie tym nie przejmowal ale teraz mysle czy zabierac sie za to samemu czy oddac mechanikowi zeby to zrobil. Jak koszt moze byc robocizny w warsztacie u kogos? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, FiFfson napisał:

Witam Panowie, może ktoś wie kto na forum ogarnia zderzaki, grille s-line. Oglądałem parę z allegro i albo połamane albo posklejane tragedia.

Spróbuj na grupie na FB - dużo anglików sprzdają ludzie na części, może trafi się coś z okolicy bo FB i wysyłka to murowane zaskoczenie przy odbiorze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Ile moge cenić komplet klamek rs4 b7? Nie ma aktualnie żadnych na sprzedaż, więc ciężko o punkt odniesienia a nie chce sie wygłupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, misiek95 napisał:

Hej.

Ile moge cenić komplet klamek rs4 b7? Nie ma aktualnie żadnych na sprzedaż, więc ciężko o punkt odniesienia a nie chce sie wygłupić.

Zobacz w aso po ile sa , do rs4 b8 na allegro chodziły po 1tys zł używane .. gdzie nowe za 900zl bez zniżek idzie dostać w aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...