Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, papadziordzio napisał:

Kurła Pjoter ja rozumiem 1.8T, ja rozumiem przebieg ale żeby to był wypchany full po dach to nawet do przeżycia ale wyposażenie średnie i taka cena?

 

Czego Ci brakuje z wyposażenia? Webasto? foteli w prądzie i pdc z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 minut temu, H4mm3R napisał:

Czego Ci brakuje z wyposażenia? Webasto? foteli w prądzie i pdc z przodu?

Nie ma elektryki foteli, BOSE, RNSE, grzanie d*p z tyłu, PDC dziura w dachu, webasto... lista opcji w B7 jest długa, każdą rzecz żeby dołożyć to spory koszt.

Dodatkowo brak zimówek czyli zakup kompletu musi być na już (2000zł komplet).

Tak czy owak z pakietem startowym w najlepszym wypadku wyjdzie 36.000zł a to już sporo uważam.

Jakbym miał się czepiać i sprzedawać oryginalną perełkę świeżo sprowadzoną mógł dokupić chociaż oryginalne dywaniki, poprawiłoby to wygląd chyba, że to taki patent na świnki żeby widziały, że wsiadają do nie byle jakiego furacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, papadziordzio napisał:

Nie ma elektryki foteli, BOSE, RNSE, grzanie d*p z tyłu, PDC dziura w dachu, webasto... lista opcji w B7 jest długa, każdą rzecz żeby dołożyć to spory koszt.

Dodatkowo brak zimówek czyli zakup kompletu musi być na już (2000zł komplet).

Tak czy owak z pakietem startowym w najlepszym wypadku wyjdzie 36.000zł a to już sporo uważam.

Jakbym miał się czepiać i sprzedawać oryginalną perełkę świeżo sprowadzoną mógł dokupić chociaż oryginalne dywaniki, poprawiłoby to wygląd chyba, że to taki patent na świnki żeby widziały, że wsiadają do nie byle jakiego furacza.

Ile tych rzeczy u siebie dołożyłeś że to taki duży koszt? Z tego co kojarzę, to nic.. Bo to co wymieniłeś nie jest akurat "must have" dla Pjotera, zresztą grzana tylna kanapa i webasto to akurat lux który mało który ma. Akurat to co jest na wyposażeniu, to nie jeden chciałby mieć na wypasie od razu po zakupie.

Zimówki, fakt, jest to pretekst do negocjacji ceny. 

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, H4mm3R napisał:

Ile tych rzeczy u siebie dołożyłeś że to taki duży koszt? Z tego co kojarzę, to nic.. Bo to co wymieniłeś nie jest akurat "must have" dla Pjotera, zresztą grzana tylna kanapa i webasto to akurat lux który mało który ma. Akurat to co jest na wyposażeniu, to nie jeden chciałby mieć na wypasie od razu po zakupie.

Zimówki, fakt, jest to pretekst do negocjacji ceny. 

 

Jak Pjoter raz wsiądzie do samochodu, w którym jest ciepło a mieszka w kraju gdzie jest przez 80% czasu w roku pizga jak w kieleckim to będzie must have.

Ja nie mówię tutaj o tym co dołożyłem, co nie. Jeżeli windowałbym cenę swojej B7 w gnoju na 26tysięcy na przykład to bym oczekiwał full wyposażenia razem z usługami concierge. 

Nawiązuje do tego, że przy takiej kasie oczekiwałbym więcej i nie zadowala mnie stwierdzenie, że i tak jest dobrze wyposażona.

Jedyną rzeczą, która jest "wymysłem" to grzana tylna kanapa - reszta wyposażenia na prawdę się przydaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Pjoter mieszka i czy ma garaż żeby zrezygnować z webasto zimą :decayed:

Jak widzisz, każdy ma inne oczekiwania jeśli chodzi o stosunek ceny do wyposażenia. Na każde auto prędzej czy później znajdzie się kupiec. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup golasa za 25-27 i dołóż to co tu jest. Nie wiem czy w 35 się zmiescisz. Wiadomo... można coś tutaj jeszcze dodać, ale tu już są tylko bajery.

Jeżeli handlarz czegoś przy aucie nie kombinowal, to warto rozważyć zakup. Zawsze można się targowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pjoter nie będzie tego robił. Dla niego ma więcej niż potrzeba ;) narazie sprawdzajo vin i jak coś jadą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Norbas napisał:

Pjoter nie będzie tego robił. Dla niego ma więcej niż potrzeba ;) narazie sprawdzajo vin i jak coś jadą... 

To wyprawa daleka z zachodu na wschód :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

To wyprawa daleka z zachodu na wschód :whistling:

Z lubuskiego jakieś 700?  Nawet nie wiem za bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Norbas napisał:

Z lubuskiego jakieś 700?  Nawet nie wiem za bardzo ?

Chyba jednak kupił bo ogłoszenie nieaktualne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Norbas napisał:

Pjoter nie będzie tego robił. Dla niego ma więcej niż potrzeba ;) narazie sprawdzajo vin i jak coś jadą... 

dlaczego VINu nie wysłał do sprawdzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, stanley napisał:

dlaczego VINu nie wysłał do sprawdzenia ?

On powiedzia, ze sobie poradzi z vin a  mnie poprosił abym zapytał się czy na forum nie przewinął się temat z autem ;)  Jak chciał tak ma i dalej szuka :facepalm: :decayed: 

 

8 godzin temu, karol1981 napisał:

Chyba jednak kupił bo ogłoszenie nieaktualne :D

Przeszło koło nosa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, H4mm3R napisał:

Może za słabo szukasz...

może tak, nie mogę znaleźć z pdc s line zderzaka, ale będę szukał cierpliwie :) a tak na marginesie co to za felgi w twoim avatarze? szukam do siebie czegoś na wiosnę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz zderzak w kolorze, który nie wymaga lakierowania do 12letniego auta to stawiam flaszkę :decayed: Rohana RC7 20x10J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, H4mm3R napisał:

Jak kupisz zderzak w kolorze, który nie wymaga lakierowania do 12letniego auta to stawiam flaszkę :decayed: Rohana RC7 20x10J

jest na allegro bez czujników (w sumie mam swoje wszystkie sprawne) za 500zł + wysyłka :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Bambr97 napisał:

Może ktoś spotkał gdzieś na necie. Oczywiście chodzi mi o dostawę z polski bo to akurat chiny.. ??

Nie napisałeś nic o zastosowaniu czy wymiarze ale masz np. tutaj coś podobnego:

4x16-af70.jpg
LOUDSPEAKERSHOP.EU

Sprzedaż na sztuki. Wkręt do drewna o długości 16mm i średnicy 4mm. Przed wkręceniem nawiercić otwór fi-2.5-3mm. Wymiary główki: średnica 7mm, wysokość 4mm. Wkręcać kluczem imbusowym #3. Kolor: czarny...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...