Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pilna sprawa :facepalm:

czy przednia zwrotnica z  B7 2.0tdi podejdzie do B7 1.8t Q ?
Dokopałem się do dwóch wersji, pierwsza to, że wszystkie są identyczne, bez względu na wersję silnikową i wyposażenia, druga, to że po 2006 roku została zmieniona średnica sworznia dolnego banana (a moja a4 jest właśnie z 2006r). Ktoś też pisał, że diesel i pb mają inne osadzenia i musiał wymieniać na odpowiednią.
Co jest prawdą?

Thanks from the moutain :hi:

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej Panowie.

Ostatnio zauważyłem że od strony pasażera nie mam swiatła długiego - przesłona nie reaguje. Podejrzewam że elektromagnes się skończył i chcę wymienić soczewki na te z B8.

Mam pytanie do osób które wymieniały soczewki na te z B8. 

Ja u siebie mam bix skrętny - w takim przypadku soczewka różni się czymś od tej z nieskrętnego? Czy tylko jest inaczej zamocowana w lampie?

Do klejenia powtórnego lamp mam zamiar kupić sznur butylowy - jaką średnicę ma mieć - 6mm wystarczy?

Dodatkowo zamierzam pomalować środek w czerń - lepiej iść w mat czy połysk lub satynę?

Dzięki z góry za pomoc. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, B7 2.0t quattro, tiptronic, avant

Jest zwykle 1BA, ktoś podpowie jakie kategorię wagowe dopasować by siadł jak s linę (1be, 1bv)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 09:20, Marcin Gugu33 napisał:

Siema, B7 2.0t quattro, tiptronic, avant

Jest zwykle 1BA, ktoś podpowie jakie kategorię wagowe dopasować by siadł jak s linę (1be, 1bv)?

Nie patrz na kategorie wagowe w książce.

Jeżeli chodzi o sprężyny np. Eibacha dopasuj po kategoriach z tabliczki, którą masz na prawym kielichu pod maską - po tych wartościach kupuj.

W dniu 2.11.2019 o 17:41, Skypl napisał:

Hej Panowie.

Ostatnio zauważyłem że od strony pasażera nie mam swiatła długiego - przesłona nie reaguje. Podejrzewam że elektromagnes się skończył i chcę wymienić soczewki na te z B8.

Mam pytanie do osób które wymieniały soczewki na te z B8. 

Ja u siebie mam bix skrętny - w takim przypadku soczewka różni się czymś od tej z nieskrętnego? Czy tylko jest inaczej zamocowana w lampie?

Do klejenia powtórnego lamp mam zamiar kupić sznur butylowy - jaką średnicę ma mieć - 6mm wystarczy?

Dodatkowo zamierzam pomalować środek w czerń - lepiej iść w mat czy połysk lub satynę?

Dzięki z góry za pomoc. :) 

Wystarczy 6mm chociaż możesz kupić po prostu klej silikonowy i też będzie ok.

Co do koloru to co Ci się podoba. Ja mam w połysku i nie zmieniłbym na mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś fotki gdzie są porównane Rotory 8,5J z 9J ? Albo fejki do oryginałów? Szukam Rotora 9J ale ceny są mocno nieprzystępne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mass143 napisał:

Macie jakieś fotki gdzie są porównane Rotory 8,5J z 9J ? Albo fejki do oryginałów? Szukam Rotora 9J ale ceny są mocno nieprzystępne :decayed:

Chinole będą mniej wklesle tak jak 8,5 cala , mam na sprzedaż Rotory 19x9j z Mojego auta jak coś, w ogłoszeniach są szczegóły ....

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ktoś bixów przerobionych na soczewki B8 lub Biled Koito ? + np czarna ramka ? Konkrety do dogadania. Na soczewkach z B8 + czarna ramka cena 1400zl, na biledzie 2000zl.

 

20190731_155040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mass143 napisał:

Wiem widziałem, mega mnie boli ten otarty rant:(

Daje ci tydzień i będziesz miał obdarte dwie felgi, i to znacznie gorzej :thumbup1:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, HOLMATRO napisał:

Daje ci tydzień i będziesz miał obdarte dwie felgi, i to znacznie gorzej :thumbup1:

I nawet nie będzie wiedział kiedy:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adam87 napisał:

I nawet nie będzie wiedział kiedy:whistling:

Będzie wiedział podczas tych dwóch sekund kiedy wiesz, że ch*j krawężnik był schowany pod liśćmi i właśnie rysuje Ci rant felgi... potem zrobi się czerwony na twarzy, przeklnie, wyjdzie i zobaczy pięknie objechany rant :thumbdown::decayed:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, papadziordzio napisał:

Będzie wiedział podczas tych dwóch sekund kiedy wiesz, że ch*j krawężnik był schowany pod liśćmi i właśnie rysuje Ci rant felgi... potem zrobi się czerwony na twarzy, przeklnie, wyjdzie i zobaczy pięknie objechany rant :thumbdown::decayed:

Taki scenariusz też jest możliwy:decayed: to nawet jeden z tych gorszych, bo czasami jest tak, że naprawdę nie poczujesz draśnięcia. Miałem tak, że stałem od krawężnika dosłownie 5mm i było już widać efekt:facepalm::suicide_anim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, mozna byc ostroznym ale nie na wszystko mamy wpływ i nie wszystko widać, dwa  miechy od regeneracji mi sie to stalo więc tez byłem zły  jak smok, nie było to z Mojej winy ale no trzeba się przywyczaic do takich rzeczy.... 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady panowie, nie jeżdże po kraweżnikach:p w zasadzie to nie jeżdżę w ogóle bo ostatni miesiąc to ze 100km może :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mass143 napisał:

Bez przesady panowie, nie jeżdże po kraweżnikach:p w zasadzie to nie jeżdżę w ogóle bo ostatni miesiąc to ze 100km może :grin:

My też nie jeździmy:whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...