Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej u mnie w okolicy biorą 200zł za uzpełenienie rantu, wiem że moga boleć te mankamenty więc cena rolek jest do dogadania:kawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

13 godzin temu, KoJ@K napisał:

Nie chce ktoś bixów przerobionych na soczewki B8 lub Biled Koito ? + np czarna ramka ? Konkrety do dogadania. Na soczewkach z B8 + czarna ramka cena 1400zl, na biledzie 2000zl.

Tak drogo:decayed::grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adran_ napisał:

Ma ktoś to u siebie założone Screenshot_20191105_135850_com.alibaba.aliexpresshd-288x624.jpg

Mam u siebie cos takiego: Moja wersja to jest dość prosta emulujące Aux-In -> Bluetooth dongle,

To co Ty pokazales, to bardziej rozbudowany zestaw z możliwościa podpięcia mikrofonu i reszty.

Ja u siebie fabrycznie miałem wszystko reszta więc mi nie było potrzebne, w zależności co u siebie masz.

Jedyna wada tego Twojego zestawu bedzie brak np. mozliwości odebrania z kierownicy czy cos, bo ta skrzynka będzie cały czas "udawać" aux :)

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mass143 napisał:

To wtedy z takim adapterkiem mamy dwa moduły BT w aucie?

Tak i oba działają równolegle, że jak ktoś dzwoni to puzuje muzykę i normalnie rozmawiasz. U mnie czasem po rozmowie zerwie połączenie z BT od audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak kolega wyżej mówi, u mnie fajnie można ustawić w ustawieniach telefonu który intefejs ma robić za sam "głośnik" do muzyki, a który za zestaw głosno mówiący
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pytanie nie z tej beczki ale

czas kupić zimówki powoli i wszelkie imperiale itp odpadają, bo to szmelc 

Do tej pory mam 225/35/19 na 9j et33 i nie chciałbym za bardzo zmieniać rozmiarówki opon

co polecacie do 700zł/szt?  

Do tej ceny znalazłem tylko Toyo Snowprox, macie jakieś opinie?

Zaś w 235/35/19 więcej znalazłem opon Hankook itp

Wspomnę że nie chcę za bardzo iść w szerszą oponę, bo chcę zachować naciąg który jest, aby później mi nic nie szurało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, niwet napisał:

Trochę pytanie nie z tej beczki ale

czas kupić zimówki powoli i wszelkie imperiale itp odpadają, bo to szmelc 

Do tej pory mam 225/35/19 na 9j et33 i nie chciałbym za bardzo zmieniać rozmiarówki opon

co polecacie do 700zł/szt?  

Do tej ceny znalazłem tylko Toyo Snowprox, macie jakieś opinie?

Zaś w 235/35/19 więcej znalazłem opon Hankook itp

Wspomnę że nie chcę za bardzo iść w szerszą oponę, bo chcę zachować naciąg który jest, aby później mi nic nie szurało 

Kupić 17-stki za ~800-1000 zł i przebierać w oponach do 400-450 zł sztuka :D
Ze Wam nie szkoda takich felg na zime, no chyba ze nie jezdzita tym na daily ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, golden87 napisał:

Kupić 17-stki za ~800-1000 zł i przebierać w oponach do 400-450 zł sztuka :D
Ze Wam nie szkoda takich felg na zime, no chyba ze nie jezdzita tym na daily ;-)

Nie szkoda, felgi idą i tak po zimie do renowacji

Miałem 18 na poprzednią zimę i sprzedałem ;) 

Jeżdżę tym jako daily i nie szkoda mi 19 jeżeli się użytkuje z głową, bo na 18 nie było tragedii ani parkingówek od krawężników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, golden87 napisał:

Kupić 17-stki za ~800-1000 zł i przebierać w oponach do 400-450 zł sztuka :D
Ze Wam nie szkoda takich felg na zime, no chyba ze nie jezdzita tym na daily ;-)

Zamilcz biedaku :grin: albo grubo albo wcale :decayed:

Ja u siebie mam Micheliny 225/35/19

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, H4mm3R napisał:

Zamilcz biedaku :grin: albo grubo albo wcale :decayed:

Ja u siebie mam Micheliny 225/35/19

Dla mnie grubo to ma jechać a nie tylko wygladac :banan:
Ja miałem w zeszłym sezonie 18-stki, teraz 17-stki i jest leeeeepij :D Do tego moje heble sie mieszczą wiec jest malinowo, i przynajmniej felga dobrze wypełniona ^^

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, golden87 napisał:

Ja miałem w zeszłym sezonie 18-stki, teraz 17-stki i jest leeeeepij :D 

:grin::grin::grin:

 

 

 

 

 

 

 

 

:dziura::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, H4mm3R napisał:

Zamilcz biedaku :grin: albo grubo albo wcale :decayed:

Ja u siebie mam Micheliny 225/35/19

Jak robisz trasy? autostrady głównie? czy też znajdą czasami się jakieś zaśnieżone drogi? 

Nie ukrywam że zapitalam do siebie z kilometr po polnej, gdzie czasami mają wyrąbane na porządne odśnieżanie 

 

5 minut temu, golden87 napisał:

Dla mnie grubo to ma jechać a nie tylko wygladac :banan:
Ja miałem w zeszłym sezonie 18-stki, teraz 17-stki i jest leeeeepij :D Do tego moje heble sie mieszczą wiec jest malinowo, i przynajmniej felga dobrze wypełniona ^^

Panie balon to nie dla mnie

Muszę mieć twardo i coś fajnie wyglądającego 

na 18'stkach jeździło się podobnie jak na 19, więc nie widzę sensu mieć 18 na zimę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, niwet napisał:

Jak robisz trasy? autostrady głównie? czy też znajdą czasami się jakieś zaśnieżone drogi? 

Nie ukrywam że zapitalam do siebie z kilometr po polnej, gdzie czasami mają wyrąbane na porządne odśnieżanie 

 

10-20cm śniegu ogarnia bez problemu, nie zawsze zimą mam odśnieżoną drogę na czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, niwet napisał:

Jak robisz trasy? autostrady głównie? czy też znajdą czasami się jakieś zaśnieżone drogi? 

Nie ukrywam że zapitalam do siebie z kilometr po polnej, gdzie czasami mają wyrąbane na porządne odśnieżanie 

 

Panie balon to nie dla mnie

Muszę mieć twardo i coś fajnie wyglądającego 

na 18'stkach jeździło się podobnie jak na 19, więc nie widzę sensu mieć 18 na zimę 

No widzisz, każdy ma inne priorytety, ja niestety teraz mieszkam w takim miejscu że dość spory kawałek drogi do mojego osiedla jest zbudowany z płyt drogowych, które nie zawsze rano są odsnieżone, do tego dookoła wszystko sie buduje, i nie trudno o jakaś niespodziankę na drodze... U mnie nie ma mowy o naciągach i innych tematach bo zwyczajnie szkoda mi felg które by się zniszczyły.

 

Ale to już są gusta i gusciki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, H4mm3R napisał:

10-20cm śniegu ogarnia bez problemu, nie zawsze zimą mam odśnieżoną drogę na czas. 

to dałeś mi do myślenia i chyba będzie trzeba dopłacić do lepszych opon, bo reszta to słabo wypada...

Ciekawie jeszcze wyglądają Dunlopy SP WINTER SPORT 3D, miałeś może? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zimę były 16, a teraz 19. Ciekawe jak to będzie:co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, golden87 napisał:

No widzisz, każdy ma inne priorytety, ja niestety teraz mieszkam w takim miejscu że dość spory kawałek drogi do mojego osiedla jest zbudowany z płyt drogowych, które nie zawsze rano są odsnieżone, do tego dookoła wszystko sie buduje, i nie trudno o jakaś niespodziankę na drodze... U mnie nie ma mowy o naciągach i innych tematach bo zwyczajnie szkoda mi felg które by się zniszczyły.

 

Ale to już są gusta i gusciki ;)

Na polnych drogach też są nieraz niespodzianki, głównie gdy równają drogę jakiś g*wnem zamiast wylać asfalt

Wszystko z głową i da radę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, niwet napisał:

to dałeś mi do myślenia i chyba będzie trzeba dopłacić do lepszych opon, bo reszta to słabo wypada...

Ciekawie jeszcze wyglądają Dunlopy SP WINTER SPORT 3D, miałeś może? 

Tylko Michałki miałem, skompletowałem z używek 1-2 rocznych które miały 7-8mm bieżnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...