Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, cysiek18 napisał:

Panowie, szybkie pytanie. Miałem zdarzenie drogowe w którym oprócz mnie udział brały dwie ciężarówki (jedna to sprawca zdarzenia). Niestety żadem z nich się ni zatrzymał. Sprawa zgłoszona na policję, materiał dowodowy przekazany w postaci nagrania, numerów rejestracyjnych (niestety tylko drugiego uczestnika, numerów sprawcy brak) i uszkodzonych cześć z tych ciężarówek. Ja zostałem z uszkodzonym samochodem i tyle. Trzeba do zgłaszać do ubezpieczalni i żeby wycenili ? Sprawcy brak ale chyba trzeba do zgłosić żeby ten fakt w razie co udokumentowali ?

Jeśli masz numery sprawcy [tylko nie wiem czy nie musi być uznany sprawcą przez policje] w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym można sprawdzić numer polisy po tablicach.

https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page/Page_4d98135c_14e2b8ace27__7ff1/Pagee0e22f3_14efe6adc05__7ff1/Page4d024e07_14f0a824115__7ff6?_afrLoop=59179811247169018&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=wrbsjllkc_29

i potem próbować to zgłosić do ubezpieczalni sprawcy. Zawsze to będzie jakiś ślad.

Nie dostałes zadnej notatki od Policji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, golden87 napisał:

Jeśli masz numery sprawcy [tylko nie wiem czy nie musi być uznany sprawcą przez policje] w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym można sprawdzić numer polisy po tablicach.

https://www.ufg.pl/infoportal/faces/pages_home-page/Page_4d98135c_14e2b8ace27__7ff1/Pagee0e22f3_14efe6adc05__7ff1/Page4d024e07_14f0a824115__7ff6?_afrLoop=59179811247169018&_afrWindowMode=0&_adf.ctrl-state=wrbsjllkc_29

i potem próbować to zgłosić do ubezpieczalni sprawcy. Zawsze to będzie jakiś ślad.

Nie dostałes zadnej notatki od Policji?

Sprawcy nie mam, Policja próbuje to ustalić. Póki co muszę czekać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj bo w moim temacie od miesiąca cisza. 

Czy zwykły kabel kkl z allegro wystarczy mi do zrobienia logów? Czy jednak wymagany jest hex-can?

A4 B7 2.0Tdi 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bambr97 napisał:

Zapytam tutaj bo w moim temacie od miesiąca cisza. 

Czy zwykły kabel kkl z allegro wystarczy mi do zrobienia logów? Czy jednak wymagany jest hex-can?

A4 B7 2.0Tdi 2007r.

Z silnikiem się połączysz kkl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pląta się komuś po garażu uszkodzony panel od klimy? Przydałby mi się jeden sprawny wyświetlacz, ten od strony kierowcy bo mój zaczął wyświetlać jakieś krzaczki :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie leży komuś zbędna soczewka z bixa? Potrzebny mi elektromagnes, bo mi opadają światła długie w jednej lampie...

 

de1b0715-a90c-4536-9201-bebe761f1664.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ale poszły tydzień temu. :smutas:

 

A może ktoś ma na sprzedaż sprawny tuner tv Wiwa HD 50 ? Latało kiedyś tego po necie sporo, a teraz bida z nędzą. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i-wiwa-hd-50.jpg
M.CENEO.PL

WIWA HD-50 – sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Tunery naziemne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam87 a chociaż chciało Ci się wejść w przynajmniej jeden link tam zawarty i sprawdzić w czym rzecz? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie:facepalm:

Rzecz w tym, że już jest niedostępny. Także faktycznie tylko używka od kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nie produkują. A był swego czasu szał na Wiwy kiedy dokładało się moduły od Woszu. Teraz w używce nawet nie ma.

Może sam majster @woszu coś tam ma w garażu? :whistling:

Edytowane przez afroo.
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rob@k napisał:

@H4mm3R powinienem mieć w garażu stare bixy z b7 jutro zerknę i dam znać. 

Będę wdzięczny :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się soczewki walają z moich skrętnych, zerknę jutro, skrobnij przyjacielu mojej kozy PW na FB ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki skompletowałem cały zderzak s-sline pod pdc i spryski.  Mam dwie kratki i w obu są dziury. Do 1.8T to chyba jedna powinna być pełna? 
 

I jeszcze dwa inne pytanka. Co oprócz zderzaka muszę wymienić? Jakieś kierownice powietrza, ślizgi itp? Jeśli tak to proszę podajcie numery do 1.8T. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Damianq napisał:

Chłopaki skompletowałem cały zderzak s-sline pod pdc i spryski.  Mam dwie kratki i w obu są dziury. Do 1.8T to chyba jedna powinna być pełna? 
 

I jeszcze dwa inne pytanka. Co oprócz zderzaka muszę wymienić? Jakieś kierownice powietrza, ślizgi itp? Jeśli tak to proszę podajcie numery do 1.8T. 

Od pasażera zaslepione jeżeli nie masz prawego ic, ale warto dołożyć nawet jak ma się serię. Odczujesz różnicę w cieple dni, a wsadzajac od 2.5 idzie do 250zl skompletować. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H4mm3R tylko jak masz soczewki z B8 fl i dasz całe przesłony z b7 w jedną lampe to będziesz miał inne odcięcia. 

Mam dwie przesłonki o niskim schodku odcięcia z mini kupera , bmw  itp pasujące do Twoich soczewek - 100zl kpl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KoJ@K napisał:

@H4mm3R tylko jak masz soczewki z B8 fl i dasz całe przesłony z b7 w jedną lampe to będziesz miał inne odcięcia. 

Mam dwie przesłonki o niskim schodku odcięcia z mini kupera , bmw  itp pasujące do Twoich soczewek - 100zl kpl.

Sam elektromagnes chce podmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem. Jak jeszcze chcesz to pisz rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...