Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ni wala wam się po garażu taka śruba do mocowania reflektora. Potrzebuję jednej. 

IMG_20200126_142848.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pralinen,

 

Chłopaki z klubu wkładali.

Z tego co mówili plastik podstopnicy trzeba podrezać.

Btw. Są na allegro:

Nakladki-ochronne-na-pedaly-Audi-Q3-Q5-A
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 139,99 zł - Nakładki ochronne na pedały...

facebook

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w mojej furce padł silnik(dokładniej tłok pękł), naprawa raczej nieopłacalna więc szukam nowego silnika w zasadzie samego słupka, osprzęt się przełoży.... Ma ktoś namiary gdzie lub u kogo mógłbym kupić silnik 1.9 tdi BRB w dobrym stanie.....te w internecie niby po regeneracjach itp jakoś mnie nie przekonują :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak się zasanawiam nad jedną sprawą. Znudziły mi się już moje fele z Q5, dwa sezony za nami i chyba coś bym zmienil... Podobaja mi się koła z X5 - styling 132. Jak wiadomo tam inny rozstaw. Czy te adaptery z 5x120 na 5x112 są bezpieczne? Jak to się ma do codziennego użytkowania. Autem czasem jeździ żonka z dzieciakiem no i ja też ich czasem transportuje więc chciałbym żeby było bezpiecznie.

 

PS. Z racji że mam Quattro to wiadome, że będę szukał 4x9j

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba @KoJ@K miał takie na swoim autku.

Czyli jakieś adaptery też musialy być.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nie jednym aucie miałem pozakładane adaptery, bo jakoś w sumie zawsze dawałem jakieś koło z bmw :kox: i jeżeli adaptery są dobrze zrobione, wszystko co trzeba wykonane z głową to nie ma się o co bać :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie felgi z bmw. przód 18'  a tył 19' - wspominany właśnie styling 132.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 22:04, KoJ@K napisał:

W nie jednym aucie miałem pozakładane adaptery, bo jakoś w sumie zawsze dawałem jakieś koło z bmw :kox: i jeżeli adaptery są dobrze zrobione, wszystko co trzeba wykonane z głową to nie ma się o co bać :hi:

Co masz na myśli ze dobrze wykonane i zrobione z głowa? Jakaś konkretna firma? Na alledrogo jest tego multum... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Damianq napisał:

Co masz na myśli ze dobrze wykonane i zrobione z głowa? Jakaś konkretna firma? Na alledrogo jest tego multum... ;/

Dystom.pl od lat w wielu autach uzywam i nigdy problemu nie było.

Jedna z najstarszych firm na rynku. Dodatkowo cenowo tez atrakcyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2020 o 20:55, Damianq napisał:

Pany tak się zasanawiam nad jedną sprawą. Znudziły mi się już moje fele z Q5, dwa sezony za nami i chyba coś bym zmienil... Podobaja mi się koła z X5 - styling 132. Jak wiadomo tam inny rozstaw. Czy te adaptery z 5x120 na 5x112 są bezpieczne? Jak to się ma do codziennego użytkowania. Autem czasem jeździ żonka z dzieciakiem no i ja też ich czasem transportuje więc chciałbym żeby było bezpiecznie.

 

PS. Z racji że mam Quattro to wiadome, że będę szukał 4x9j

z tego co wiem, to szerokości felg mogą być różne przy quattro, tylko żeby opony były mniej więcej takie same rozmiarowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji wyczytałem kiedyś że każde koło musi być takie same. Z resztą dla mnie to nie problem, znajdzie się i 4x 9j ;) Bardziej mnie boli, że mam "nowe" opony po 2 sezonach 225 a jak założę na 9j to już będzie mega naciąg. Szkoda mi tych opon i tylko dlatego bije się jeszcze z myślami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Damianq napisał:

W instrukcji wyczytałem kiedyś że każde koło musi być takie same. Z resztą dla mnie to nie problem, znajdzie się i 4x 9j ;) Bardziej mnie boli, że mam "nowe" opony po 2 sezonach 225 a jak założę na 9j to już będzie mega naciąg. Szkoda mi tych opon i tylko dlatego bije się jeszcze z myślami.

Ty to mega naciąg widziałeś, zaledwie lekko rant odkryty :whistling:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealna sytuacja wręcz 225/35 na 9J. Na ppmpejach miałem takie parametry założone i mega naciągami bym tego nie nazwał, normalne dejly na codzień. Na stylingach miałem 215/35 na 9J i 225/35 na 10J, a gość od którego brałem felgi jeździł z tyłu na 215/35 na 10J - ale to już wyglądało jak kupa.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz 8J i wydaje mi się że 225 siadło tutaj idealnie :) Przy 9J już chyba będzie za dużo? Tym bardziej, że żona autem czasem jeździ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przy 8.5J 235/35 na zimie i lecie.

Nie ma tragedii ani wizualnie ani praktycznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to już 235 na 8.5J a nie 225 na 9J ;) Na 9J to tez mi się bardziej widzi 235 niż 225 ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Damianq napisał:

No ale to już 235 na 8.5J a nie 225 na 9J ;) Na 9J to tez mi się bardziej widzi 235 niż 225 ;)

 

Panie 225 idź na 9j, a nie jakieś 235 :P 

To ma być dziadkowóz czy ładne daily? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niwet napisał:

 

Panie 225 idź na 9j, a nie jakieś 235 :P 

To ma być dziadkowóz czy ładne daily? 

Z 235 też jest ładny daily car:wink: tym bardziej, że żonka też jeździ:decayed: zawsze to bezpieczniej troche... choć nad następnym setupem, może będzie mniej gumy:naughty:

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...