Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Adam87 napisał:

Z 235 też jest ładny daily car:wink: tym bardziej, że żonka też jeździ:decayed: zawsze to bezpieczniej troche... choć nad następnym setupem, może będzie mniej gumy:naughty:

Ja mówię z własnego doświadczenia, aby brać 225 ;) widzisz po sobie, że już są rokminki

Starasz się czasami pomóc ludziom, ale muszą doznać złego wyboru na własnej skórze, a idealnym przykładem jest zawiecha :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, niwet napisał:

Ja mówię z własnego doświadczenia, aby brać 225 ;) widzisz po sobie, że już są rokminki

Starasz się czasami pomóc ludziom, ale muszą doznać złego wyboru na własnej skórze, a idealnym przykładem jest zawiecha :grin:

Coś w tym jest.....:wink4:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Pani tez tym jeździła i tylko raz, po dwóch tygodniach jak odebrałem pomalowane nówki felgi przytarła kawałek rantu :naughty:  tu bardziej kwestia Żony i jej sprawności poruszania się autem gra role, a nie dawanie szerszych opon. Zawsze można też iść w drugą strone i skoro żona tym jeździ to założyć 255/35 tak jak to jest dedykowane :kox: jak ma przecharatać to i tak przecharata, nie zależnie czy założysz naleśnik czy założysz kartofel :whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak u innych ale u mnie to przedewszystkim chodzi o Żonkę:decayed: Gdyby ona nie jeżdziła tym autem, to napewno byłoby inaczej z kilkoma rzeczami, a tak tzreba było iść na kompromis.

Racje masz 100% jeśli chodzi o obdarcie rantu... i czy to Żona czy ja, jak ma się zahaczyć rantem to tak jak piszesz czy to będzie wystawał czy schowany pod 255 oponą to i tak się przepi..doli :wallbash:

Też mam plan na inne felgi daily lato i milion myśli ws. opon....

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Niewiem jak u innych ale u mnie to przedewszystkim chodzi o Żonkę:decayed: Gdyby ona nie jeżdziła tym autem, to napewno byłoby inaczej z kilkoma rzeczami, a tak tzreba było iść na kompromis.

Racje masz 100% jeśli chodzi o obdarcie rantu... i czy to Żona czy ja, jak ma się zahaczyć rantem to tak jak piszesz czy to będzie wystawał czy schowany pod 255 oponą to i tak się przepi..doli :wallbash:

Też mam plan na inne felgi daily lato i milion myśli ws. opon....

Adam kup żonie jakiegoś pachruścia do jazdy i niech obdziera ranty  :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rabbi napisał:

Adam kup żonie jakiegoś pachruścia do jazdy i niech obdziera ranty  :wink:

:dontknow: jak Żonka mówi, że to jej samochód, a jak ja chcę mieć na własność to żebym sobie kupił coś:wink4:

I niewiem czy tak też nie zrobię....:naughty:

Pracuje za granicą i mam tutaj opla vectre C. Czyli czas na zmiany:ok2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze aż tak to nie:wink4: bo jakby tak było to pewnie 90% modów byłoby tylko marzeniem:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podobno tutaj na forum jest uzytkownik ktorzy sprzedaje sprawdzone ledy do drl i do wnetrza. Ktos poratuje nickiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za namiary. Ledy do wnetrza juz zamowione. Jednak dostalem odpowiedz ze jezeli chodzi o drl p21w to nigdy takowych nie sprzedawal i nie sprzedaje. Moze macie cos do polecenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany chcemy u szwagra zmienić świece i kable w jego BFB oska. Co by tu kupić? ;) 
 

EDIT:

Już znalazłem tememat na forum :) NGK PFR6Q. Zapomniałem ze w BFB przecież kabli nie ma tylko cewki :P

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, oryginalnie Rotor ma front polerowany, szczotkowany, lakierowany? Jak to wyglada „na żywo”? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaczeły mi skrzypieć drzwi od pasażera. Czym tam psiknąć żeby było ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Damianq napisał:

Dziś zaczeły mi skrzypieć drzwi od pasażera. Czym tam psiknąć żeby było ok ?

przyłączam się do pytania... tyle ze mi zaczęły skrzypieć od kierowcy i pasażera ... praktycznie w jednym czasie i jeszcze niczym nie psikałem :D dziwne rzeczy :wtf:

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, michall51 napisał:

przyłączam się do pytania... tyle ze mi zaczęły skrzypieć od kierowcy i pasażera ... praktycznie w jednym czasie i jeszcze niczym nie psikałem :D dziwne rzeczy :wtf:

Wd-40 i spokój na długo czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źadnego wd-40, jest skuteczny na krótką metę, szybko wysycha. Zamiast tego smar biały w sprayu, coś takiego: 

BIALY-SMAR-POLSTALY-SAMOCHODOWY-HSW100-5
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 19,99 zł - BIAŁY SMAR PÓŁSTAŁY SAMOCHODOWY HSW100 500ml WURTH (7131597517). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś numery czujnika położenia wału do 1.8T bo chce zakupic ori. I tez odrazu zapytam czy ktos kiedys wymienial go bo jestem ciekaw jak wyglada sprawa z wymiana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...