Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, michall51 napisał:

Siema. Pękło mi ori podszybie przy wyciąganiu, ponieważ jakiś " baran " wkleił je na klej... i musiałem wyłamać gdyż nie dało sie wyciągnąć w inny sposób.
Kupował ktoś  z allegro? warto to kupić, czy lepiej szykać jakiejś używki?

Nowe-Oryg-Podszybie-Rynienka-Audi-A4-B6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 95 zł - Nowe Oryg Podszybie Rynienka Audi A4 B6...

 

Ewentaulnie to :

 

PODSZYBIE-RYNNA-PODSZYBIA-ODRZUTNIK-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA...

 

Michał klej czy nie klej przeważnie zawsze się to łamie. W aso cena ta sama co allegro też wymieniałem. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, luki19862121 napisał:

Michał klej czy nie klej przeważnie zawsze się to łamie. W aso cena ta sama co allegro też wymieniałem. 

i zamawiałeś z ASO czy allegro? 
Da się zamówić tą część z ASO żeby przyszła do domu? czy jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję czasami ze strony getem.pl - mają tam oryginalne części.

Jest tam możliwość wysyłki, ceny dobre tylko czasem trzeba długo czekać bo rzadko mają coś na stanie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michall51 napisał:

i zamawiałeś z ASO czy allegro? 
Da się zamówić tą część z ASO żeby przyszła do domu? czy jak to wygląda?

Akurat mieszkam 2 km od sanonu audi ale np na allegro też sprzedają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michall51 napisał:

i zamawiałeś z ASO czy allegro? 
Da się zamówić tą część z ASO żeby przyszła do domu? czy jak to wygląda?

Ja polecam odebrać osobiście w ASO, niedawno zmieniałem u siebie i wiem że ten plastik jest dosyć łatwo uszkodzić. Zamówiłem w ASO benepol i za pierwszym razem przy odbiorze zauważyłem że "żeberka" na środku są połamane, bez problemu po 2 dniach przyszła nowa część, przy wysyłce w razie W mogą być później problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, luki19862121 napisał:

Akurat mieszkam 2 km od sanonu audi ale np na allegro też sprzedają. 

wiesz może jak ich sklep z częściami na Allegro sie nazywa?

PODSZYBIE-RYNNA-PODSZYBIA-ODRZUTNIK-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (5983733661). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

czy to będzie sklep ASO według was, czy po prostu ktoś sobie tak nazwał?
 

 

30 minut temu, MaTeo85 napisał:

Ja polecam odebrać osobiście w ASO, niedawno zmieniałem u siebie i wiem że ten plastik jest dosyć łatwo uszkodzić. Zamówiłem w ASO benepol i za pierwszym razem przy odbiorze zauważyłem że "żeberka" na środku są połamane, bez problemu po 2 dniach przyszła nowa część, przy wysyłce w razie W mogą być później problemy.

Do najbliższego ASO Audi mam 140 km, więc troche nie opłaca mi sie jechać po tą jedną część osobiście do salonu, a w dodatku korona panuje, więc nie mam pewności czy mnie tam wpuszczą :) 
Dlatego wolałbym zamówić 
Dziękuje za odpowiedzi Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, michall51 napisał:

wiesz może jak ich sklep z częściami na Allegro sie nazywa?

PODSZYBIE-RYNNA-PODSZYBIA-ODRZUTNIK-AUDI
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - PODSZYBIE RYNNA PODSZYBIA ODRZUTNIK AUDI A4 B6 B7 (5983733661). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

czy to będzie sklep ASO według was, czy po prostu ktoś sobie tak nazwał?
 

 

Do najbliższego ASO Audi mam 140 km, więc troche nie opłaca mi sie jechać po tą jedną część osobiście do salonu, a w dodatku korona panuje, więc nie mam pewności czy mnie tam wpuszczą :) 
Dlatego wolałbym zamówić 
Dziękuje za odpowiedzi Panowie

Tu masz Aso z Rzeszowa. Kilka razy odbierałem osobiście i to na 100% Aso :)

U nich brałem też swoje podszybie :D

NOWE-ORYG-PODSZYBIE-RYNIENKA-AUDI-A4-B6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - NOWE ORYG PODSZYBIE RYNIENKA AUDI A4 B6 B7 OD ASO! (7718471562). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Edytowane przez cysiek18
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cysiek18 napisał:

Tu masz Aso z Rzeszowa. Kilka razy odbierałem osobiście i to na 100% Aso :)

U nich brałem też swoje podszybie :D

NOWE-ORYG-PODSZYBIE-RYNIENKA-AUDI-A4-B6-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 109 zł - NOWE ORYG PODSZYBIE RYNIENKA AUDI A4 B6 B7 OD ASO! (7718471562). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

ten link co ja wysłałem, czy ten co Ty? :)
Autoryzowany dealer AUDI_WROCLAW - 99,9%

czy

 

audi_autorud - 100%

 bo w tym pierwszym jest opcja " smart " więc przesyłkę miałbym za free ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, michall51 napisał:

ten link co ja wysłałem, czy ten co Ty? :)
Autoryzowany dealer AUDI_WROCLAW - 99,9%

czy

 

audi_autorud - 100%

 bo w tym pierwszym jest opcja " smart " więc przesyłkę miałbym za free ;)

To co ja wysłałem, to jest z Rzeszowa i na 100% to Aso (byłem tam osobiście kilka razy).

A ten twój link to też Aso, tyle że z Wrocławia. Jak masz smarta to bierz tam, zawsze taniej. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cysiek18 napisał:

To co ja wysłałem, to jest z Rzeszowa i na 100% to Aso (byłem tam osobiście kilka razy).

A ten twój link to też Aso, tyle że z Wrocławia. Jak masz smarta to bierz tam, zawsze taniej. 

Dzięki. Zamówione :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  takie pytanko mam. Podejdzie koło 18 8j Et47 na oponie 225 40 18 do b7 ? Mam taki zestaw , ani ja ani kupujący nie jest pewny jak będzie lub nie będzie wyglądać. Na zawieszeniu sline.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adam87 napisał:

Może być ciężko bez dystansu.

Ile by trzeba wsadzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MaciekPL napisał:

Ile by trzeba wsadzić? 

Przy ET43 już jest w miarę, czyli 4-5mm, ale nadal będzie schowane koło. Także można więcej dla efektu wizualnego.

10-15

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam rozkminiać temat mojej kozy. Mam już w garażu sprężyny eibach pro kit w zasadzie nówki sztuki (założone, przejechane i ściagnięte) i nowe tależyki od B5. Zestaw warty ok 500-600 zł myślę. Żeby kupić komplet amrków Besteina albo Sachs to musze wyłożyć koło tysiaka. Więc mamy ~1500 zł. Przy tej kwocie zaczynają się moje rozterki co do gwintu... Wiadomo fajnie by było wrzucić AP, ale to już 3k więc odpada (używek nie chce, bo można się wpakować w gówno). I teraz pytanie do Was. Czy te które wrzuciłem poniżej są coś warte czy kupować amorki i wrzucać Eibacha? Dwa pierwsze No-name sądząc po cenie to cudów nie ma, ale MTS czy Supersport to już marki mi znane (zasłyszane). Ewentualnie jakiś inny gwint polecicie w podobnej kasie?

 

AUDI-A4-B7-8F-QUATTRO-4x4-zawieszenie-gw
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1055 zł - AUDI A4 B7 8F QUATTRO 4x4 zawieszenie gwintowane (9121344361). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
Zawieszenie-Gwintowane-AUDI-A4-B6-B7-00-
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1099 zł - Zawieszenie Gwintowane AUDI A4 B6/B7 00-07 QUATTRO (9063763175). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

AUDI-A4-B7-8F-QUATTRO-4x4-zawieszenie-gw
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1589 zł - AUDI A4 B7 8F QUATTRO 4x4 zawieszenie gwintowane (9121413607). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

AUDI-A4-B6-B7-QUATTRO-GWINT-SUPERSPORT-G
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1999,95 zł - AUDI A4 B6 B7 QUATTRO GWINT SUPERSPORT GWINTOWANE (8790087994). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał MTSa BG. Sporo dobrych opinii, lepiej rozwiązana regulacja, sprężyny Eibach. Najsłabszym ogniwem zawsze są amortyzatory ale w razie awarii można coś dosztukować lub zregenerować.

Po torze nie jeździsz więc nie trzeba Ci gwintu za parę tysi.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Może ktoś wymieniał wiązkę pompowtryskiwaczy i zna jej koszt w ASO? Koszt samej wiązki do silnika 2.0tdi kod brd 170km 

Edytowane przez Bambr97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.03.2020 o 22:36, Damianq napisał:

Przekonaliście mnie ;) Graty zamówione :) Czyli można i z 3 i z 37 ;)

 

Dla potomnych (za ten sam zestaw na allegro trzeba zapłacić 62 zł + KW, tutaj 23 zł):

 

Tańszych nie było? Raz kupiłem ładowarkę do zapalniczki niby oryginał za 1/4 ceny i mi kamerkę spaliło :facepalm: potem porównałem co jest w środku i już więcej nie kupię nic taniego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2020 o 12:49, H4mm3R napisał:

Tańszych nie było? Raz kupiłem ładowarkę do zapalniczki niby oryginał za 1/4 ceny i mi kamerkę spaliło :facepalm: potem porównałem co jest w środku i już więcej nie kupię nic taniego...

Hehe ;) Nie fart :P

 

Na allegro kupiłbym to samo bo w sumie nic ciekawszego nie wpadło w oko, ale w sumie jak to to samo to po co przepłacać ;)

 

@tomekhxc no właśnie bije się z myślami co zrobić. Mam stromy podjazd w Rze do garażu. Musze tam w końcu skoczyć i pomierzyć ile omeg zejść w dół żeby wjechać :decayed: druga spraw to czasem autem jeździ żonka a na osiedlu same progi zwalniające więc wiesz co się może stać... :decayed:

 

A co myślicie gwincie FK? Na fb same samozachwyty czytałem 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...