Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może numer śrubki do listwy dolnej drzwi? Tak patrzę co dziwnie odstaje, a tam brak śrubki jednej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

6 godzin temu, MarcinL napisał:

Ma ktoś może numer śrubki do listwy dolnej drzwi? Tak patrzę co dziwnie odstaje, a tam brak śrubki jednej :facepalm:

WHT000001S

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczył ktoś może z problemem szumu po dołożeniu bose? Przesiadłem się teraz z concert2 na rnse i bardziej go słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, MarcinL napisał:

Walczył ktoś może z problemem szumu po dołożeniu bose? Przesiadłem się teraz z concert2 na rnse i bardziej go słychać.

Rnse generuje szumek,nawet po wyciągnięciu kluczyka przez jakiś czas słychać szumek nim się navi uspi. Ale to nie jest zbyt głośne,o  taki cichy szum w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie, 

Jakie ET felgi i szerokość do B7 przy zawieszeniu 1BE żeby było ładnie równo z błotnikiem bez dystansu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego LukisM

Użyj wyszukiwarki.

Temat omawiany wielokrotnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany latał ktoś na gwincie LOWTECa ? Jakieś opinie, wrażenia ?:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, padł mi tylny czujnik PDC (mam przód i tył). Można gdzieś sprawdzić swoje nr czujników bez ściągania zderzaka? Znalazłem uzywkę w moim kolorze o numerze 1H0919275D i zastanawiam się czy bez problemu podejdzie, czy może były jakieś różne wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image;s=644x461
WWW.OLX.PL

Witajcie! Posiadacze A4 B6/B7 Avant! Wyprodukowaliśmy kolejne lotki do waszych ślicznotek ,zostło 5 sztuk także kto pierwszy ten lepszy .Zapraszamy -Jedyne takie lotki na Świecie bo B7! - Wzór RS4 B8...

Który robi lotki :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję szybkiej informacji. Nr trójnika lub jego dokładną nazwę... Jest on pod kolektorem ssącym, obok zbiornika z płynem. Puszcza mi płyn podczas jazdy i to dosyć sporo...

Help! ?

20200421_182253.jpg

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Panowie potrzebuję szybkiej informacji. Nr trójnika lub jego dokładną nazwę... Jest on pod kolektorem ssącym, obok zbiornika z płynem. Puszcza mi płyn podczas jazdy i to dosyć sporo...

Help! ?

20200421_182253.jpg

A tego trójnika nie dokładał przypadkiem gazownik? Bo tak wąż wygląda, jak by był cięty tępym nożem po ciemku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MaTeo85 napisał:

A tego trójnika nie dokładał przypadkiem gazownik? Bo tak wąż wygląda, jak by był cięty tępym nożem po ciemku...

Te lipne opaski wskazują właśnie na gazownika .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, MaTeo85 napisał:

A tego trójnika nie dokładał przypadkiem gazownik? Bo tak wąż wygląda, jak by był cięty tępym nożem po ciemku...

Szczerze to nie wiem. Gaz był zakładany w Niemczech. Póki co dokręciłem opaski, jedna była dosyć luźna (ponad pół obrotu), reszta były ok. Zobacze jutro w trasie do roboty czy coś to dało, jak nie... to nowy trójnik i opaski najwyżej ?

Edit: ale tak na pewno, to trójnik od gazu, więc pewnie obojętnie jaki, tylko odpowiednie średnice, żeby były... jakie? ?

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 19mm (ale najlepiej sprawdź co tam u Ciebie powinno być) polecam dobrej jakości metalowy kupić. Zobacz na przykład Phjacus.pl firma co sprzedaje graty do LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...