Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnąłem inaczej. Zamieniłem całą tapicerkę z drugim fotelem, tyle ze w drugim fotelu nie mam wiazki pod wtyczkę maty. W tą wtyczkę wpięty jest czujnik zapiętego pasa. Fotele z angola dla jasnosci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam może ktoś potwierdzić, że wkłady lusterek zewnętrznych fotochrom z a6 c6 przed lift i a3 8p pasują do b6/7?

Lub może ktoś ma lewy wkład? 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A6C6 zwykły wkład pasuje na 100% więc fotochrom raczej też. :eusathink:

 

Ja mam inną zagajkę - jeśli dokładał ktoś u siebie fotele w pełnej elektryce ale Angole do fury z instalacją EU to prosiłbym o pw. :hi:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2020 o 10:37, afroo. napisał:

A6C6 zwykły wkład pasuje na 100% więc fotochrom raczej też. :eusathink:

 

Ja mam inną zagajkę - jeśli dokładał ktoś u siebie fotele w pełnej elektryce ale Angole do fury z instalacją EU to prosiłbym o pw. :hi:

Co potrzebujesz wiedzieć? Może pomogę, walczę obecnie z tematem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś namiar na fajny uchwyt / mocowanie tablicy rejestacyjnej w grill? Są fajne małe ale tylko dla grilli typu 'plaster miodu', nie widzę alternatywy dla grilla zwykłego / DTMowskiego... 

Mam lakierowaną blendę i nie chcę na nią kleić blachy, tylko poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Panowie ma ktoś namiar na fajny uchwyt / mocowanie tablicy rejestacyjnej w grill? Są fajne małe ale tylko dla grilli typu 'plaster miodu', nie widzę alternatywy dla grilla zwykłego / DTMowskiego... 

Mam lakierowaną blendę i nie chcę na nią kleić blachy, tylko poniżej.

Oznaczyłem cię na B7 Crew na fb, obczaj sobie patent na tablicę, może Ci spasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cysiek18 napisał:

Oznaczyłem cię na B7 Crew na fb, obczaj sobie patent na tablicę, może Ci spasuje :)

Dziękuje, ale to są właśnie te które pasują tylko w plaster miodu. Nie da rady ich zamontować w mój grill, a alternatyw żadnych nie widzę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Dziękuje, ale to są właśnie te które pasują tylko w plaster miodu. Nie da rady ich zamontować w mój grill, a alternatyw żadnych nie widzę.. 

To musisz zaprojektować i udać się do kogoś z drukarką 3d :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Panowie ma ktoś namiar na fajny uchwyt / mocowanie tablicy rejestacyjnej w grill? Są fajne małe ale tylko dla grilli typu 'plaster miodu', nie widzę alternatywy dla grilla zwykłego / DTMowskiego... 

Mam lakierowaną blendę i nie chcę na nią kleić blachy, tylko poniżej.

Jest na allegro mocowanie tablicy black piano do dtm ale cena trochę wysoka 450zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, bartekzks napisał:

Jest na allegro mocowanie tablicy black piano do dtm ale cena trochę wysoka 450zl

No właśnie ja mam amerykańską blendę na gładko z chromami i w black piano.. Mógłbym na nią nakleić tablice (mam te małe), ale podoba mi się jako całość z grillem i chciałbym tablice przymocować nizej, pod blendą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, 

Pytanie mam odnośnie działania ori drl w b7 - czy gdy pokrętło włącznika świateł jest na 0 to drl działa? Czy działa tylko gdy jest widno a pokrętło na auto? 

Pozdrawiam, 

Darek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Działa na 0, jeśli pokrętło od DRL masz na 1 - to wyciskane ?

Dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddawał ktoś zderzak po spotkaniu z krawężnikiem (po cofaniu ze zbyt wysokiego krawężnika) do naprawy zaczepów? Jest sens czy lepiej szukać drugiego :kox:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy amorki i sprężyny przednie są takie same dla ośki i dla Q jeśli chodzi o sposób mocowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuci ktoś fotkę tylnej szyby b7 która miała fabrycznie rnse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o anteny? Był tylko jeden rodzaj, a szyby różniły się tylko przyciemnieniem z tego co się orientuję, inny był wzmacniacz antenowy w zależności od konfiguracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaTeo85 napisał:

Chodzi Ci o anteny? Był tylko jeden rodzaj, a szyby różniły się tylko przyciemnieniem z tego co się orientuję, inny był wzmacniacz antenowy w zależności od konfiguracji.

Znalazłem na amerykańskim forum audi zdjęcie tylnych szyb b7 w dwóch różnych konfiguracjach anten. Pytanie tylko czy ta druga była fabryczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...