B7 Crew

H4mm3R

Może na rynku USA było coś inaczej? Najlepiej zerknij w etke, ja niestety teraz nie mam od ręką.

Co do RNSE to montowałem u siebie Leda i mój instalacja antenowa z concerta2 działa jak należy.

Widziałem że szukasz kabli antenowych pod rnsa gdybyś chciał to mam swoje z concerta Ori (zmieniałem na takie z wtykami fakra żeby pozbyć się lipnych adapterów) jak miałeś concerta u siebie to masz pewnie diversity czyli tą żółta wtyczkę, możesz dołożyć drugi taki sam kabel, przy wzmacniaczy dołożysz bez problemu, a przy radiu albo kupisz Ori biały wtyk albo możesz kupić przejściówkę fakra/fakra pod rns i mieć dobrej jakości kable.

• Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam instalacje antenową biedną z chorusa bez diversity,tylko fm1/am. Zbieram graty na zrobienie właściwej dla rns-e instalacji antenowej. Od tej z concert 2 różni się dołączeniem 3ciej anteny. Mam 2 ori wtyki fakra podwójne z b7,oba z wyłamanymi ząbkami niestety.

Screenshot_2020-08-22-18-17-12.png

Edytowane przez pila24

Widziałem ostatnio super naklejkę na przedniej szybie b7 crew wie ktoś gdzie można taka dopasc

Panowie, czujnik G28 mam do wymiany
Numery katalogowe są dobre?  " 078-906-433-A"
a4b7 1.8t bfb.

z tego co wiem najlepiej kupić w ASO, ale ze do ASO mam daleko, na jakiej stronie www najlepiej kupić zeby mieć pewność, ze część pochodzi z ASO?
szukam i szukam i nic nie moge znaleźć :/

4 godziny temu, michall51 napisał:

szukam i szukam i nic nie moge znaleźć :/

Edytowane przez afroo.
  • Pomoc techniczna 1

Ostatnio wymieniałem u siebie. Ori w ASO po zniżkach 380 zl. Ori siedzi Bosch i taki kupiłem u @tomekhxc za mniej niż połowę tej kwoty. Polecam :)

Edytowane przez Damianq
  • Pomoc techniczna 1

16 godzin temu, Damianq napisał:

U mnie też ori Bosch siedział i jednak nie kupowałem w ASO, gdyż też według mnie przesadzili z ceną i kupiłem u znajomego w sklepie również Bosch'a za mniej niż połowę tej kwoty tak jak mówisz   :)
Nawet nie wiedziałem, ze kolega @tomekhxc ma takie rzeczy na sprzedaż :) będę pamiętał na przyszłość :)

6 godzin temu, michall51 napisał:

Tomek ma sklep wiec dostaniesz u niego wszystko ;) Zawsze profeska :)

• Pomoc techniczna 1

Mam takie pytanie jaki powinien być procent otwarcia przepustnicy na wolnych obrotach w 2.0 tdi bpw? U mnie pokazuje cały czas 100% i podczas wciskania gazu nic się nie zmienia czy tak ma być?

Panowie prośba o pomoc w wyborze radia 2din. Żona obiecałam kupić na urodziny i mam sobie wybrać :D Wiec wpadły mi w oko dwa modele:

Czy te radia się czymś różnią poza tym że pierwsze nie ma czytnika płyt i ma 8"? Może ktoś ma radia od xtrons i może polecić?

Czy ktoś może jest chętny na kupno RNSE Led (ramka piano black i gałki w chromie) ??

Co do ceny na pewno się dogadamy ?

W dniu 25.09.2020 o 14:39, Michael2391 napisał:

Pytanie, gdzie dostanę naklejkę B7 Crew?

Na pierwszej stronie masz wyjaśnione wszystko .

W dniu 1.09.2020 o 22:26, Przemek121 napisał:

Tak, to motorynka z gaźnikiem.

Panowie może ktoś coś podpowie :) Rozebralem odme i takie cuda :)

Edytowane przez Damianq

Panowie

Potrzebuje numeru ori sprezarki klimatyzacji  ktora idzie do 1.8T AVJ.

Niestety moja padla i nie chce sie bawic w zamieniki i tez uzywki bo nie wiadomo ile to pociagnie.

4 godziny temu, Mizur138 napisał:

Panowie

Potrzebuje numeru ori sprezarki klimatyzacji  ktora idzie do 1.8T AVJ.

VIN ?

W dniu 11.10.2020 o 16:59, Dev napisał:

VIN ?

Po VIN znajdzie do BFB bo tam siedzial BFB potem byl zmieniony na silnik AVJ a z tego co Mi wiadomo jest kilka roznych numerow sprezarek,jesli sie myle niech ktos mie poprawi....

Edytowane przez Mizur138