Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Czym się różni klamka pasażera w wersji USA a Angol? Chodzi mi oczywiście o możliwość montażu przycisku otwierania drzwi. 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Róznią się tym, że usa ma movowanie na rączkę a Angol nie ma bo to 'strona kierowcy'

To Angol...

7875115743_0.jpg

A to usa..  fota by @trepek :wink4:

IMG_5765.JPG.e1c39dcb0f9a14b1bd4ceaa9ab94b9dc.jpeg

Edytowane przez Adam87
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adam87 napisał:

Róznią się tym, że usa ma movowanie na rączkę a Angol nie ma bo to 'strona kierowcy'

To Angol...

7875115743_0.jpg

A to usa..  fota by @trepek :wink4:

IMG_5765.JPG.e1c39dcb0f9a14b1bd4ceaa9ab94b9dc.jpeg

Klamka już sprzedana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HOLMATRO napisał:

A sam przycisk blokowania drzwi na drzwi pasażera ktoś ma? Bo mam auto USA i jest brzydki, chce wymienić. 

Sam przycisk powinien pasować od anglika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mass143 napisał:

Panowie kto ogarnia zaciski oprocz rsdziadek?? potrzebuje w zasadzie na już zaciski tylne na tarcze 300mm.

zapomnij, ze swiecą trzeba szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rodzinkę w USA i czasem przeglądam sobie partal z ogłoszeniami w okolicy mojego kuzyna w poszukiwaniu żółtego S4 B5 jakie mi się marzy. Dziś trafiłem na piękna sztukę :D  @HOLMATRO przytuliłybym to byśmy pojeździli ;) Szkoda ze 12k. Będę dzwonił jak puści za 9 to biorę kredyt :D

 

 

NEWJERSEY.CRAIGSLIST.ORG

I’m selling my 08 S4 dtm 90k on the dash, this vehicle has been very well maintained has a fresh...

 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dev napisał:

za 12000 $ mam S4 B8 2015r, całą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dev napisał:

za 12000 mam S4 B8 2015r, całą

@Dev przecież tutaj chodzi o wyjątkowość tego samochodu :) Myśle ze @HOLMATRO pewnie zakręcił się koło takiej kwoty ze swoją ;) Tutaj dojdą jeszcze kosztu sprowadzenia czyli podatek 19% w DE i 18,6 akcyzy u nas. 12k to musiałby wyjść już w garażu żebym się na to szarpnął czyli trzeba by ja kupić za 8. Jutro kuzyn ma dzwonic do gościa z propozycja :) Widać ze jej trochę brakuje do oryginału. Tłumik, brak dokładki z przodu to tak na pierwszy rzut oka poza kołem i zawieszeniem.

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Wam bardzo zalezy na tej wyjątkowosci ?

przecież to kibel jak kazdy inny którego zre rdza na potęgę, w którego trzeba pakowac kase i ciągle w nim grzebac

przed chwilą kupiłem B9 2018r za 10100 $, całą z usterką mechaniczną, auto jezdzi i albo jebła skrzynia albo motor

jak przyjedzie to sie dowiem

694d884b-d6e1-4eef-8b9a-3f97177a594b.jpg

1111.jpg

Edytowane przez Dev
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś co woli ;) Takie S4 DTM będzie na wartości zyskiwało a nie traciło jak powyższa B9. Z ciekawości licytujesz na copart czy jakimś innym portalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Damianq napisał:

Ktoś co woli ;) Takie S4 DTM będzie na wartości zyskiwało a nie traciło jak powyższa B9. Z ciekawości licytujesz na copart czy jakimś innym portalu?

Z copartu, doslownie.przed chwila

https://www.copart.com/lot/46099100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o czerwona to dzwoniłem i sprawdziłem carfax. Była malutka przygoda przodem. Widać z reszta na zderzaku, 4 właściciel. Gość mi mówił ze pada  pompa od wspomagania i chyba uszczelka pod pokrywa zaworów lub głowica. (Nie zrozumiałem dokładnie mówił velve cover gaskets bardziej chyba pod pokrywa zaworów) No i tłumik mówił ze do roboty. Powiedział ze za mniej niż 10k nie zejdzie. Za dużo dla mnie. Wysłał mi jeszcze foty środka:
609AF307-6153-4B38-A7AC-725CF12E515A.jpegE59C2E4B-F8F3-4097-B7B4-D65BDCBA22DD.jpeg

 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dev napisał:

tak Wam bardzo zalezy na tej wyjątkowosci ?

przecież to kibel jak kazdy inny którego zre rdza na potęgę, w którego trzeba pakowac kase i ciągle w nim grzebac

przed chwilą kupiłem B9 2018r za 10100 $, całą z usterką mechaniczną, auto jezdzi i albo jebła skrzynia albo motor

jak przyjedzie to sie dowie

 

DEV co kto lubi, mam S4, mam 3 letnia Octavię, jest BMW X3 F25 LCI i M235i xDrive i żadne auto nie sprawia mi tyle przyjemności co właśnie S4. 
Nowe jest nowe.. i tu się kończą smaczki. Wsiadam do 14 letniej S4 DTM, tankuje, myje żeby się szkliła i przy każdym dodaniu gazu bulgot cieszy, a ludzie się oglądają na każdym skrzyżowaniu. Tego nie mam w żadnym innym aucie. Czy kibel? Zależy co kupisz, ja mam igle, dałem kupę siana za swój egzemplarz. 
Przesiadam się do Octavii która jest w środku nowka, to łzy do oczu napływają. To auto prędzej bym nazwał kiblem. Zero motoryzacji w tym, zero. Może M235 w cabrio i xDrive jeszcze robi wrażenie i cieszy, reszta porażka. Dlatego zamiast B9, a miałem taki zamysł, wydałem majątek na uważanego przez ciebie „kibla” i uważam ze to najleszy zakup poki co. Do tego stopnia, ze kupiłem drugą 1of250, naprawie i oddam w dobre ręce, znajdzie się amator na to z pewnością. 
DZiwi mnie twoje podejście, bo siedzisz w motoryzacji dużo głębiej niż ja i doskonale powinieneś widzieć ze nowe się stacza, składane przez księgowych niczego nie oferuje. Najnowsze RSQ3 ma plastikowa gałkę zmiany biegów.. o czym my rozmawiamy. Bez urazy :wink:

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, HOLMATRO napisał:

 

DZiwi mnie twoje podejście, bo siedzisz w motoryzacji dużo głębiej niż ja i doskonale powinieneś widzieć ze nowe się stacza, składane przez księgowych niczego nie oferuje. Najnowsze RSQ3 ma plastikowa gałkę zmiany biegów.. o czym my rozmawiamy. Bez urazy :wink:

Wlasnie dlatego ze siedzę  w tym szajsie tyle lat mam taki wlasnie do tego stosunek, moja edukacja zaczela sie gdy jeszcze warszawy jezdzily po drogach. Nie raz juz pisalem ze jestem motoryzacyjnym ignorantem i dlatego moje podejscie jest takie a nie inne i sie nie zmieni.

Przybedzie Wam lat to zmądrzejecie :devayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...