Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Dev napisał:

Wlasnie dlatego ze siedzę  w tym szajsie tyle lat mam taki wlasnie do tego stosunek, moja edukacja zaczela sie gdy jeszcze warszawy jezdzily po drogach. Nie raz juz pisalem ze jestem motoryzacyjnym ignorantem i dlatego moje podejscie jest takie a nie inne i sie nie zmieni.

Przybedzie Wam lat to zmądrzejecie :devayed:

To mogę ci opchnac Skodę bo wystawiam po weekendzie, myśle ze się odnajdziesz :grin: Bix jest, LED, 4x4, start-stop, dotykowe radio z navi, podgrzewana szyba przód.. coś dla szalonego motoryzacyjnego ignoranta :thumbup1: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

14 minut temu, HOLMATRO napisał:

To mogę ci opchnac Skodę bo wystawiam po weekendzie, myśle ze się odnajdziesz :grin: Bix jest, LED, 4x4, start-stop, dotykowe radio z navi, podgrzewana szyba przód.. coś dla szalonego motoryzacyjnego ignoranta :thumbup1: 

Ostatnio kupilem ojcu superba L&C 2018r 2.0tdi dsg 4x4 w kombi z panorama, ogolnie na fullu bez skory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto tu na forum zajmuje się lampami ? Mam kompletna przekładkę z B8,5 i swoje bixy skrętne, chciałbym to poprzekładać ale nie mam czasu ani ręki do takich rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2020 o 15:20, HOLMATRO napisał:

 

DEV co kto lubi, mam S4, mam 3 letnia Octavię, jest BMW X3 F25 LCI i M235i xDrive i żadne auto nie sprawia mi tyle przyjemności co właśnie S4. 
Nowe jest nowe.. i tu się kończą smaczki. Wsiadam do 14 letniej S4 DTM, tankuje, myje żeby się szkliła i przy każdym dodaniu gazu bulgot cieszy, a ludzie się oglądają na każdym skrzyżowaniu. Tego nie mam w żadnym innym aucie. Czy kibel? Zależy co kupisz, ja mam igle, dałem kupę siana za swój egzemplarz. 
Przesiadam się do Octavii która jest w środku nowka, to łzy do oczu napływają. To auto prędzej bym nazwał kiblem. Zero motoryzacji w tym, zero. Może M235 w cabrio i xDrive jeszcze robi wrażenie i cieszy, reszta porażka. Dlatego zamiast B9, a miałem taki zamysł, wydałem majątek na uważanego przez ciebie „kibla” i uważam ze to najleszy zakup poki co. Do tego stopnia, ze kupiłem drugą 1of250, naprawie i oddam w dobre ręce, znajdzie się amator na to z pewnością. 
DZiwi mnie twoje podejście, bo siedzisz w motoryzacji dużo głębiej niż ja i doskonale powinieneś widzieć ze nowe się stacza, składane przez księgowych niczego nie oferuje. Najnowsze RSQ3 ma plastikowa gałkę zmiany biegów.. o czym my rozmawiamy. Bez urazy :wink:

Po tej wypowiedzi, szczerze wątpie w to, czy kolega @Dev "siedzi w motoryzacji"...

Pozdrawiam serdecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, dayd_4 napisał:

Po tej wypowiedzi, szczerze wątpie w to, czy kolega @Dev "siedzi w motoryzacji"...

Pozdrawiam serdecznie?

masz racje, sprzedaje garnki na olxie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawe kratki na alie. Już nie trzeba rzeźbić z kratek s-line żeby mieć plaster miodu. 
 

301,61 zł | For Audi A4 B7 S-Line S4 05-08 Front Lower Bumper Fog Light Honeycomb Black Grille

 

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2020 o 22:18, Dev napisał:

tak Wam bardzo zalezy na tej wyjątkowosci ?

przecież to kibel jak kazdy inny którego zre rdza na potęgę, w którego trzeba pakowac kase i ciągle w nim grzebac

przed chwilą kupiłem B9 2018r za 10100 $, całą z usterką mechaniczną, auto jezdzi i albo jebła skrzynia albo motor

jak przyjedzie to sie dowiem

694d884b-d6e1-4eef-8b9a-3f97177a594b.jpg

1111.jpg

Nie przyjęli Twojej oferty

AUTOASTAT.COM

Full history, images and final bid for lot 46099100 from Copart (23/10/2020)

 

Fajnie z resztą wyglądało kilka miesięcy temu

AUTOASTAT.COM

Full history, images and final bid for lot 39706290 from Copart (31/07/2020)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcinL napisał:

Nie przyjęli Twojej oferty

AUTOASTAT.COM

Full history, images and final bid for lot 46099100 from Copart (23/10/2020)

 

Fajnie z resztą wyglądało kilka miesięcy temu

AUTOASTAT.COM

Full history, images and final bid for lot 39706290 from Copart (31/07/2020)

 

Niebywałe... Myślałem że tylko w PL je naprawiają a tu coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pelonek1 napisał:

Niebywałe... Myślałem że tylko w PL je naprawiają a tu coś takiego.

Normalna praktyka w USA od handlarzy. Dlatego lepiej kupować jedynie od ubezpieczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem już kilka razy na podnośniku w zawieszeniu, układzie przeniesienia napędu i nic nie mogę znaleźć. Poduszki silnika i skrzyni nowe oraz na pasie przednim nowa (silnika ORI, skrzyni i pasa Lemforder), podpora wału w porządku, zawieszenie dyfra też ok. Może ktoś tutaj mi pomoże? Chodzi mi o to, że czuć szarpnięcia przy zmianie biegu na niższy i później wciśnięciu gazu nawet delikatnie następuje szarpnięcie jakby był gdzieś luz. Nie wiem co to może być a wkurza to strasznie. Jadąc np. na 4 biegu, zmieniając bieg na 3, chwilę jadąc hamując silnikiem, następnie po wciśnięciu gazu jest specyficzne szarpnięcie. Przy jeździe np. na 4 i zdjęcia nogi z gazu (hamowanie silnikiem) następnie wciśnięcia gazu bez zmiany biegu - tego efektu nie ma. Zastanawiam się, czy te szarpnięcia nie pochodzą od koła dwumasowego bądź skrzyni biegów?

Edytowane przez pelonek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale uzupełniono głosowania na zdjęcia do kalendarza od lutego, także warto przejrzeć i oddać głosy:

https://a4-klub.pl/forum/120-kalendarz-audi-a4-klub-polska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 22:02, pelonek1 napisał:

Szukałem już kilka razy na podnośniku w zawieszeniu, układzie przeniesienia napędu i nic nie mogę znaleźć. Poduszki silnika i skrzyni nowe oraz na pasie przednim nowa (silnika ORI, skrzyni i pasa Lemforder), podpora wału w porządku, zawieszenie dyfra też ok. Może ktoś tutaj mi pomoże? Chodzi mi o to, że czuć szarpnięcia przy zmianie biegu na niższy i później wciśnięciu gazu nawet delikatnie następuje szarpnięcie jakby był gdzieś luz. Nie wiem co to może być a wkurza to strasznie. Jadąc np. na 4 biegu, zmieniając bieg na 3, chwilę jadąc hamując silnikiem, następnie po wciśnięciu gazu jest specyficzne szarpnięcie. Przy jeździe np. na 4 i zdjęcia nogi z gazu (hamowanie silnikiem) następnie wciśnięcia gazu bez zmiany biegu - tego efektu nie ma. Zastanawiam się, czy te szarpnięcia nie pochodzą od koła dwumasowego bądź skrzyni biegów?

Tylu użytkowników B7 i nikt nie miał podobnego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiada ktoś lub jest w stanie sprawdzić numer korka spustu oleju w misce?? ? Pacjent a4 b7 1.8t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Panowie posiada ktoś lub jest w stanie sprawdzić numer korka spustu oleju w misce?? ? Pacjent a4 b7 1.8t

N 908 132 02

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...