Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nominalną 4800K, a nie normalną :decayed:

Ile czasu jeździłeś zanim się "rozpaliły"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle, to było zaledwie 2-3 tygodnie może szybciej, teraz świeci rewelacyjnie, nie chciałbym żadnych blue 6000k czy innego typu tego badziewia, nikt mi nie powie, ale te żarniki są rewelacyjne, nawet jak moja wracała Audikiem za mną, to w lusterkach wyglądało kozacko, jak jakieś typowe nowe audi, tak barwa światła w sensie. Ciezko zresztą to określić:whistling::kox:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 19:42, rosati napisał:

Ile czasu jeździłeś zanim się "rozpaliły"?

Obiło mi się o uszy, że potrzebne jest od 40 do 60 godzin. W przypadku Osram Xenarc 200% po 1800 km zaczęły w pełni świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trochę tych godzin mają przejechane, jednak może jeszcze za mało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rosati napisał:

Już trochę tych godzin mają przejechane, jednak może jeszcze za mało :decayed:

Mam standardowe Philips D3S i po jakimś ~1000 km zaczęły świecić pełnią. :D 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Posiada ktoś ten interfejs? :)
jeżeli tak to poproszę o opinie.
Jak ktoś ma inny warty polecenia, to proszę o linki ;)
Dzięki z góry :D 
Ewentualnie do jakiego działu dodać ten post jeszcze? ;)
 

ALLEGRO.PL

Kup teraz z Poznań Przeźmierowo - SDPROG + iCar3 BT OBD2 DIAGNOSTYKA TOYOTA HONDA, na Allegro.pl, za 169 zł w kategorii {Narzędzia i sprzęt warsztatowy} - {Diagnostyka i pomiary}. Opinie i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się dzisiaj za wymianę drgającej oraz hałasującej dmuchawy nawiewu, niestety poddałem się bo dostęp do tej trzeciej śrubki po prawej stronie z przodu to jakiś obłęd. Zdemontowałem plastik przy progu, odgiąłem trochę wykładzinę i dalej brak dostępu. Wydaje mi się, że trzeba jeszcze odgiąć osłonę dźwiękoszczelną, próbowałem to robić i nie szła w żaden sposób. Wymieniał ktoś i ma jakiś pomysł na tą śrubkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z nawiewem.

Przykładowo mam ustawione 20 stopni, auto, bez klimy, obieg powietrza z zewnątrz auta. Jadę sobie tak do 100 km/h jest wszystko dobrze dmucha ładnie nawet na 1 kresce. Ale wyadę tylko na drogę ekspresową, przyspieszę do 140 i nagle dmucha coraz słabiej, tak jakby główna klapa od wlotu powietrza z zewnątrz sie przymykała... i nawet gdy tam wentylator na maxa to powietrze praktycznie wcale nie dmucha ( do tego stopnia, az szyby parują) z nawiewów, tylko słychać jak wentylator huczy. Włączenie klimy nie pomaga ( nadal nie dmucha ) 
Pomaga dopiero włączenie obiegu wewnętrznego, wtedy dmucha z pełną siłą, gdy ponownie wyłaczę obieg, przestaje dmuchać momentalnie. Podczas przełączania obiegów słychać jak klapy sie zamykają. 
Również gdy jest obieg zewnętrzny, wentylator na full i kliknę " off" to na sekundę puszcza powietrze i wyłącza się.
Co więcej gdy zjadę z ekspresu, czyli zwolnię do prędkości 100 km/h i mniejszych  to na obiegu zewnętrznym stopniowo zaczyna dmuchać i po chwili jest całkiem normalnie.
 

Miał ktoś taki problem? co o może chodzić? 
Pozdro b7 CREW :D

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia błędów w klimie ? Jak czysto to może po prostu taki jest algorytm sterowania ? ? ? przecież nie ustawiasz temp niższej niż jest na dworze, więc nie musi dolatywać chłodne powietrze... a próbowałeś czy na ustawionej na min temperaturze dopuszcza świeżego powietrza ? ? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Wyciągałem wczoraj akumulator i przy okazji czyściłem odpływ po nim niestety guma ( 8D0819419A ) wpadła mi do środka :(  Czy da się ją jakoś wyjąć? Pod samochodem jej nigdzie nie ma. Mogła spaść na pokrywę silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sonic88 napisał:

Cześć! Wyciągałem wczoraj akumulator i przy okazji czyściłem odpływ po nim niestety guma ( 8D0819419A ) wpadła mi do środka :( Czy da się ją jakoś wyjąć? Pod samochodem jej nigdzie nie ma. Mogła spaść na pokrywę silnika?

Spadla gdzies na skrzynie, ale jej nie zakładaj bo i tak sie zaraz zapcha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Dev napisał:

Spadla gdzies na skrzynie, ale jej nie zakładaj bo i tak sie zaraz zapcha

Wiec się nią nie przejmować? Żadnych problemów z tego nie bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sonic88 napisał:

Żadnych problemów z tego nie bedzie?

Tylko same korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym tygodniu właśnie się ich pozbywałem na podszybiu, bo jak otworzyłem maske w tych mrozach to aku stał do połowy w tym zamarznięty przez właśnie te nie drożne odpływy. Wody na podszybiu było na tyle, że przelewała się po ścianie grodziowej do środka i cała wykładzina była również mokra i zamarznięta. Przy okazji zmiany foteli i sufitu Wybebeszyłem cały środek, wykładzina kilka dni suszyła się pod piecem przy nadmuchu, po tym wyprałem i narazie jest suchutko i akuś nie stoi w wodzie ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2021 o 10:39, kamil-vag napisał:

Zacznij od sprawdzenia błędów w klimie ? Jak czysto to może po prostu taki jest algorytm sterowania ? ? ? przecież nie ustawiasz temp niższej niż jest na dworze, więc nie musi dolatywać chłodne powietrze... a próbowałeś czy na ustawionej na min temperaturze dopuszcza świeżego powietrza ? ? ? 

Błędów nie sprawdzałem fakt, ale jutro to zrobię na 100%.

Jechałem dziś drogą ekspresową i znów to samo... jak przyspieszam, to nagle przestaje lecieć powietrze, mimo ze słychać ze wentylator pracuje z pełną prędkością aż huczy, dodatkowo ustawiłem temp na LO i nic to nie zmieniło, bawiłem się temperaturą od LO do HI, nadal nic, klima ON, OF , bez zmian, funkcja auto, nawiewy, na szybe, kratki, nogi, każdym przyciskiem sie bawiłem i nic. Dopiero gdy włączam " obieg wewnętrzny"  zaczyna wiać z pełną siła. Przełączyłem znów na obieg zewnętrzny, przestało wiać i tak jechałem, zjeżdżam z ekspresu ( więc zwalniam )  i stopniowo zaczyna wiać aż do normalności. Możliwe, ze algorytm, ale żeby aż tak?  to zamyka tak te klapy do tego stopnia, ze robi sie momentalnie chłodno w aucie i szyby parują, ponieważ nie ma żadnej recyrkulacji powietrza, nawet jak wentylator ustaiowny jest na maxa. 
 
Jutro sprawdzę błędy vcd'esem i dam znać :D byłem ciekawy czy ktoś miał taki problem  juz ;) bo zaczyna mnie to wku*** :D 

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, michall51 napisał:

Błędów nie sprawdzałem fakt, ale jutro to zrobię na 100%.

Jechałem dziś drogą ekspresową i znów to samo... jak przyspieszam, to nagle przestaje lecieć powietrze, mimo ze słychać ze wentylator pracuje z pełną prędkością aż huczy, dodatkowo ustawiłem temp na LO i nic to nie zmieniło, bawiłem się temperaturą od LO do HI, nadal nic, klima ON, OF , bez zmian, funkcja auto, nawiewy, na szybe, kratki, nogi, każdym przyciskiem sie bawiłem i nic. Dopiero gdy włączam " obieg wewnętrzny"  zaczyna wiać z pełną siła. Przełączyłem znów na obieg zewnętrzny, przestało wiać i tak jechałem, zjeżdżam z ekspresu ( więc zwalniam )  i stopniowo zaczyna wiać aż do normalności. Możliwe, ze algorytm, ale żeby aż tak?  to zamyka tak te klapy do tego stopnia, ze robi sie momentalnie chłodno w aucie i szyby parują, ponieważ nie ma żadnej recyrkulacji powietrza, nawet jak wentylator ustaiowny jest na maxa. 
 
Jutro sprawdzę błędy vcd'esem i dam znać :D byłem ciekawy czy ktoś miał taki problem  juz ;) bo zaczyna mnie to wku*** :D 

A jak zachowuje się na Auto, tak samo? Jak będziesz sprawdzał jutro błędy to zrób przy okazji adaptacje klimatronika, być może usterka zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 21:10, pelonek1 napisał:

A jak zachowuje się na Auto, tak samo? Jak będziesz sprawdzał jutro błędy to zrób przy okazji adaptacje klimatronika, być może usterka zniknie.

na Auto zachowuję się tak samo, przy mniejszych prędkościach dobrze, przy większych przestaje wiać.
Okej, zrobię adaptację jutro przy okazji. 

Błędów na klimatroniku brak. 

Zrobiłem test, nadal brak błędów. Zrobiłem również nastawy podstawowe, adaptacje i przyuczenie vin, vcdsem wszystko według instrukcji z forum. Ciekawe czy pomoże ? 

EDIT: 12.02.2021
Nic nie pomogło... przy szybszej jeździe ( większa prędkość auta ) powietrze przestaje lecieć z nawiewów mimo, ze słychać jak dmuchawa pracuje... gdy zwalniam powietrze zaczyna lecieć... HELP ;(

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany takie pytanie :  te dwie aukcje czymś się różnią? w sensie wersje kamerki?
czy tylko tym, ze jedna jest w polskim magazynie?

kupował ktoś tą wersję: 70mai Plus N HW Kit

?

Edit: Jedna wersja to PRO PLUS, a druga PRO. 
PRO PLUS - jest nowsza, poprawiona ;) 
głównie problemy z godziną wyświtlaną z GPS - problem został wyeliminowany z tego co sie doczytałem .
Biorę PRO PLUS ;) za 250 zł wychodzi z wbudowanym GPS na ali, natomiast na polskich aukcjach 100-120 zł więcej, bez modułu gps ;) 

1.

 

 

 

2. 

 

Edytowane przez michall51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Panowoe Koledze padla pompa olejowa. 

 

Ile powinna kosztować wymiana +-? 

 

Taki kpl będzie ok?? Ewentualnie jakiś polecony?? 

ALLEGRO.PL

Kup teraz POMPA OLEJU ŁAŃCUCH przeróbka 2.0TDi na 1.9TD AUDI z WARSZAWA BIELANY na...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...