Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło mi przeczytać, że ABT zrobiło ich 25, a jedyną jaką znalazłem to sztuka za 53 000 €. W porównaniu z tym ogłoszeniem, tylko wygląd się zgadzał :grin:

WWW.OTOMOTO.PL

Audi A4, Czarny, Benzyna, 200 KM, 1 984 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przez ABT to może program był robiony, może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy da radę z seryjnego 2.0 bez żadnych przeróbek wycisnąć 260 kuca? Wydaje mi się, że bez downpipe'a i dłubnietej turbawki nie da rady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Langista napisał:

Tylko czy da radę z seryjnego 2.0 bez żadnych przeróbek wycisnąć 260 kuca? Wydaje mi się, że bez downpipe'a i dłubnietej turbawki nie da rady..

260 KM to już co najmniej depek lub lepszy układ wydechowy i naprawdę zdrowy silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał:

Originalnie trochę bardziej w prawo

 

Screenshot_20210907-184411_Opera.jpg

Tak myślałem tylko że ten emblemat nie ma wycięcia na środku i nie da rady go przesunąć o połowę kratki. Wydaje mi się że nie jest od tego grilla?

Jak kupiłem auto to w ogóle był w prawo i w dół o jedną kratkę. Założyłem tak bo w C6 polift mam dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pelonek1 napisał:

Tak myślałem tylko że ten emblemat nie ma wycięcia na środku i nie da rady go przesunąć o połowę kratki. Wydaje mi się że nie jest od tego grilla?

 

Całkiem możliwe. W B7 jest po środku  poprzecznej lini w atrapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał:

Całkiem możliwe. W B7 jest po środku  poprzecznej lini w atrapie. 

To musi tak zostać i jest faktycznie nie w tym miejscu. Ma numer 8K0853736B i jest z B8.

A w C6 mam dobrze czy też ..jowo, bo w necie krążą różne zdjęcia? U mnie jest tak.

IMG_20191012_145231.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiej firmy półosie założyć? Mechanik zmienił mi na gsp ale jest jeszcze gorzej niż było (wibracje przy przyspieszaniu w okolicach 140-160km/h).

Twierdzi że to wina słabych zamienników, ale niczego innego nie moze dostać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mechanik w kulki leci, sprawdzałeś, czy w ogóle je wymienił? GSP to nie jest w całe zła firma, jedynie mogło się trafić, że uszkodzona sztuka jest, w tedy zwrot na gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać już o tym mechaniku. Jestem bez auta 4 tygodnie. 

5 aut rozgrzebanych i każde z doskoku robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bambr97 napisał:

Panowie jakiej firmy półosie założyć? Mechanik zmienił mi na gsp ale jest jeszcze gorzej niż było (wibracje przy przyspieszaniu w okolicach 140-160km/h).

Twierdzi że to wina słabych zamienników, ale niczego innego nie moze dostać. 

 

Jesteś pewien że to wina półosi a nie przegubów wewnętrznych?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Rabbi napisał:

Jesteś pewien że to wina półosi a nie przegubów wewnętrznych?

To już wymyślił mechanik po dwutygodniowej diagnostyce ?...

Po czym nastąpił tygodniowy montaż i oddanie auta do końca tygodnia. Jednak w nowym tygodniu okazało się że na nowych półosiach (gsp) jest jeszcze gorzej niż na moich.

Auto stało dalej u mechanika wq oczekiwaniu na półosie  "lepszej firmy". 

Teraz po długich próbach dodzwonienia się usłyszałem  że nie może dostać półosi w swojej hurtowni.

Mówił coś o półosiach lobro. 

Auto oczywiście zabieram do 4 tygodnie na ogarnięcie poduszki pod skrzynią biegów i przegubów/półosi to nieco długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego w ogóle ludzie półosie wymieniają na ślepo ale rozumiem, że nie Ty decydowałeś o tym. Ciężka sytuacja żeby teraz prosić mechanika o montaż starych części (które pewnie już dawno są sprzedane lub zamontowane w innym aucie) i zwrot pieniędzy za zamontowane wadliwe sztuki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Langista napisał:

Nie wiem dlaczego w ogóle ludzie półosie wymieniają na ślepo ale rozumiem, że nie Ty decydowałeś o tym. Ciężka sytuacja żeby teraz prosić mechanika o montaż starych części (które pewnie już dawno są sprzedane lub zamontowane w innym aucie) i zwrot pieniędzy za zamontowane wadliwe sztuki..

Wszystkie decyzje podejmował mechanik wedle uznania. W moich okolicach ciężko o konkretnego mechanika. Albo kroją cię na częściach, albo czekasz na auto 4 tygodnie jak ja i odbierasz niesprawne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Bambr97 napisał:

Albo kroją cię na częściach, albo czekasz na auto 4 tygodnie jak ja i odbierasz niesprawne

Trzeba zakupić trochę narzędzi i zacząć robić większość samemu.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bambr97 napisał:

Wszystkie decyzje podejmował mechanik wedle uznania. W moich okolicach ciężko o konkretnego mechanika. Albo kroją cię na częściach, albo czekasz na auto 4 tygodnie jak ja i odbierasz niesprawne ?

Jak do mnie mechanik nie dzwoni o konkretnej godzinie i się spóźnia już godzinę to sam dzwonię i się dopytuje... A jak rżnie głupa, że auto będzie za 2 dni to każe mu składać na starych częściach i auto zabieram. Raz tak miałem i do tej pory robi zawsze na czas xd ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Jak do mnie mechanik nie dzwoni o konkretnej godzinie i się spóźnia już godzinę to sam dzwonię i się dopytuje... A jak rżnie głupa, że auto będzie za 2 dni to każe mu składać na starych częściach i auto zabieram. Raz tak miałem i do tej pory robi zawsze na czas xd ?

Ja też w tym przypadku cierpliwy jak nigdy. 

Z tym, że bujam się z tą usterką od marca i postanowiłem żeby było zrobione nieważne ile aby było. No i nadal nie jest ?.

Co do naprawy samemu - wolę nie spieprzyć sprawy jeszcze gorzej niż jest i podziwiam tych co sami grzebią przy furce ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...